מזג אוויר החם מחמם את שוק הדיור באזור המטרו

אורבנדל, איווה –

פברואר החם ביותר של דה מוין קפיץ את שוק הדיור שבועות לפני תחילת העונה העמוסה הטיפוסית של הענף, לפי המתווך באזור המטרו ג’רי דריימון.

דריימון אמר שלקוחות מתעניינים בדרך כלל בציד בתים לקראת סוף מרץ, אבל השנה, הוא וחבריו המתווכים קיבלו זרם של פניות בפברואר.

“פברואר ממש התחיל את עונת המכירה האביבית שלנו. אז אנחנו מקדימים כמה שבועות מהרגיל”, אמר דריימון. “ראינו מזג אוויר של 70 מעלות בפברואר, שזה די לא נורמלי, אז זה גרם לאנשים לחפש לקנות.”

הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת בפברואר 2024 הייתה גבוהה ב-17 מעלות מאשר בפברואר רגיל.

דריימון אמר שרבים מלקוחותיו הם משפחות הזקוקות ליותר מקום. בהשוואה לתנאים הקרים והמושלגים שאיווה מצפה בדרך כלל בפברואר, מזג האוויר הנוכחי מציע לכל המשפחה זמן קל יותר בזמן ביקור במקומות פוטנציאליים.

בעוד שלקונים יש מוטיבציה, המוכרים אינם תואמים את ההתלהבות שלהם. דריימון אמר שיש פחות מ-3,000 בתים זמינים ברחבי המטרו של דה מוין, מה שיוצר גירעון בין קונים מעוניינים למקומות פנויים.

אם עוד בתים לא יהיו זמינים, זה עלול להעלות את העלות. בממוצע של 269,500 דולר עד כה בשנת 2024, המחירים גבוהים בכ-23,000 דולר בהשוואה לפברואר האחרון.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

470 Units, Astoria Park, Indianapolis

  תמצית ההשקעה: Nadlan Invest גאים להציג את הזדמנות ההשקעה בפרויקט Astoria Park, מתחם מסוג מולטי-פמלי המונה 470 דירות בסגנון גן הממוקם ברחוב  Beluga Lane3640  באינדיאנפוליס, אינדיאנה. הנכס, המורכב מ-39 בניינים, ממוקם בצד המערבי של אינדיאנפוליס בסמוך לכביש I-65, כביש I-465 ופארק Eagle Creek הלאומי בו שטח של 15,756 דונם המושך אלפי מבקרים בכל שנה. […]

Responses