פוסט תזכורת…

יום ראשון נפלא לכולם … אנחנו מתחילים שבוע חדש בפורום אז רצינו להזכיר לכם כמה דברים…

שלום לכל החברים החדשים והישנים.
מדי שבוע נזכיר לכם קצת מה זה הפורום הזה, מה ניתן להפיק ממנו, וגם החוקים שידאגו שתמשיכו להנות ממנו בעתיד…

אז ככה…

1.
"מספר חוקים בסיסיים"
הפורום הינו פורום ללא פרסום. אבל….
במידה ואתם רוצים לפרסם שם, חברה, טלפון, מייל ואתר…
אתם יכולים לעשות זאת במידה ותתרמו לפורום 4 פוסטים של ערך באותו חודש – בפוסט הרביעי תוכלו לציין פרטים אלו בתחתית הפוסט.

2.
"יזם השבוע"
במידה ואתם תותחי נדל"ן עם הרבה ניסיון, ואתם רוצים לעלות שלב בשיתוף הידע שלכם וגם להנות מפריבילגיות מיוחדות, אתם מוזמנים להצטרף לתוכנית "יזם השבוע" שלנו – שבה במשך 7 ימים תעלו כל יום פוסט ערכי ומלמד.
להרשמה לתוכנית רשמו את שמכם בלוח השידורים של יזם השבוע ונחזור אליכם לראיון קצר:
http://bit.ly/2U07ROM
כמובן שבפוסט האחרון תוכלו לשלב את פרטי ההתקשרות כמו בתוכנית השיתוף, ובנוסף תקבלו…

3.
"זירת הנכסים"
זירה אקסקלוסיבית ליזמי השבוע שעברו את שבוע הטירונות עם 7 פוסטים של ערך.
7 פוסטים אלו מעניקים לכם 7 פוסטים של פרסום נכסים ב"זירת הנכסים" בשווי של 700 דולר (עלות פרסום פוסט נכס למי שאינו יזם השבוע הינה 100 דולר).
לאחר מכן, אחרי שקיבלתם את דרגת "יזם השבוע", נכנסתם למועדון האקסלוסיבי של מפרסמים בזירת הנכסים (אנחנו דואגים שרק יזמים מוכרים יפרסמו נכסים לקהילה), וכל פוסט פוסט ערך נוסף שתתרמו לפורום, יזכה אתכם בפרסום נכס נוסף ב"זירת הנכסים"

הצטרפות לפורום זירת הנכסים:

https://facebook.com/groups/ForumNadlanUSAZiratHanechasim

4.
זירת הנכסים באתר של פרום נדל"ן ארצות הברית
בונוס נוסף ליזמי השבוע הוא פתיחת פרופיל יזם באתר הפורום, ופתיחת פרופיל יזם באתר עם אפשרות של פרסום נכסים לקהילה.

5.
"מדריך היזמים והחברות" – שיתופי פעולה בין הפורום לחברות נדל"ן
כל יזם או חברת נדל"ן יכולים להקים פרופיל באתר הפורום הכולל תיאור החברה, לוגו וקישור לאתר שלה וזאת תמורת פרופיל דומה באתר של החברה עם קישור חוזר לאתר הפורום, או בתשלום.
באתר מבקרים אלפי חברים בחודש וזאת הזדמנות לחשוף את החברה שלכם לקהילה.
הקישור למדריך החברות והיזמים באתר:

6.
בונוס נוסף ליזמי השבוע הוא שכל נכס חדש שאתם מפרסמים נשלח לרשימת התפוצה של "זירת הכנסים".
ניתן כמובן להרשם רק לרשימת התפוצה שכוללת מידע לימודי מהפורום.
להצטרפות לרשימת התפוצה:

7.
נתקלתם בבעיה בהוספת נכס?
בפורום יש מספר חדרי צ'ט המיועדים לתמיכה טכנית, בין השאר ליזמים שמפרסמים בזירת הנכסים, נדלנפדיה, מדריך החברות והיזמים, זוכי המדליות ומבזק הספורט, ולכל מיטאפ. בכל צ'ט יש לשאול שאלות רלוונטיות בלבד לנושא שלו. לגישה לצ'טים:

https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/chats/

8.
ערוץ היוטיוב שלנו"
אתם נמצאים בנסיעה ואוהבים לשים לעצמכם סרטונים לימודיים ברקע? אוהבים להזמין חברים ולצפות בסרטונים לימודיים עם קצת פופקורן?
כולל את כל סרטוני האתר – הרשמו לערוץ ולחצו על הפעמון כדי לוודא שתקבלו עדכונים בכל פעם שעולה סרטון חדש:
https://www.youtube.com/channel/UCliNShPg9cVs5HIz3kRbe3g

9.
"חנות מוצרי ביבר הפליפר"
רוצים להסתובב בשכונה עם ביבר על הכתף ולהשוויץ לכולם שאתם בעלי נכסים בארצות הברית? מה יותר נחמד מחולצה עם ביבר החמוד עליה ולוגו של הפורום?
כולל עדכונים מעולם הנדל"ן ותוכניות מקוריות
http://shop.forumnadlanusa.com/
הפעלת הפורום היא עבודה של ימים ולילות – רוצים לתמוך פיננסית בפעילות הפורום ובמקביל להנות ממוצרים מובחרים? מוזמנים לרכוש חולצות, סוודרים, כיסוי לטלפון, כוסות קפה וכו' עם לוגו הפורום.

10.
"מיטאפ"
רוצים לראות את הנפשות הפועלות ובמקביל לתמוך בפעילות הפורום כך שנוודא את המשך הקיום שלנו?הפורום יוצר מפגשי מיטאפ מושקעים אחת לחודשיים הכוללים הרצאות מחברי הפורום, יזמים וגם מרצים חיצוניים הקשורים לפעילות הפורום. בנוסף המיטאפים הם בילוי אמיתי – מתחם מעוצב, קייטרינג כיד המלך, פינות קפה ועוגיות, מתנות לאורחים, פינות ייעוץ ועוד ועוד.
עד היום כל מפגשי המיטאפ נמכרו במלואם עד אפס מקום, ומי שחיכה פספס. המיטאפ משקף את הפורום בשטח – שיתופים מחברי הפורום ומפגשים בין משקיעים ליזמים. יזמים וחברות נדל"ן או שירותים בתחום שמעוניינות להציג מול הקהל מוזמנים לפנות אלינו. לפרטים וכרטיסים:
מיטאפ:
https://www.facebook.com/events/840218662996663/

11.
"פודקאסט"
כולל עדכונים מעולם הנדל"ן ותוכניות מקוריות מבעלי מקצוע ייחודיים שמספרים לנו על רזי המקצוע וכיצד הם התחילו בנדל"ן. כמו כן תוכניות של "סיפורי יזמים מהשטח" בהן אנחנו עוקבים אחרי פעילות היזמים ישר ממקום פעילותם.
רוצים להשתתף? מוזמנים לפנות אלינו!

12.
"נדלנפדיה"
בפורום יש עשרות יחידות לימוד בתחומים שונים שכוללים פוסטים בכל תחומי הנדל"ן – איך לפתוח חשבון בנק בארצות הברית, פתיחת חברה, מיסוי אמריקאי וישראלי, שיפוצים, אינספקשיין, וכו' ובנוסף הודעות פורום חשובות, חדשות נדל"ן, עדכוני מיטאפ ועוד.
כדי להגיע לנדלנפדיה, יש ללחוץ על לשונית "יחידות", או "Units".

13.
אוהבים אותנו? תראו לנו אהבה חזקה וגם תוכלו לזכות בפרסים.
כל חודש מי שיתן לנו לייק, פידבק חיובי ושיתוף של הפורום בפייסבוק – יזכה אוטומטית ב 50 אחוז הנחה למיטאפ הבא – ובנוסף יכנס להגרלה חודשית של כרטיס חינם למיטאפ + חולצה של ביבר הפליפר!
"דף הפייסבוק שלנו" – תנו לנו לייק ופידבק 5 כוכבים ושתפו אותנו אצלכם בפייסבוק:
https://www.facebook.com/pg/RealEstateIsreaelUSAFAQ/reviews

הגעתם עד לפה? אז נחדד בשבילכם גם אתם הצדדים היותר נוקשים בפורום – צדדים אלו דואגים שנמשיך להיות פורום איכותי, אז בבקשה קבלו חוקים אלו בברכה.

"האלגוריתם הנורא של נדלנאל" – כל הלא כותב פוסט היאורה תשליכוהו, ואל תעשה לך פוסט ללא תמונה!

בפורום עובד אלגוריתם שבאופן אוטומטי מוציא חברים שלא שיתפו פוסט במשך חודשיים ולא מגיבים באופן שוטף. אם עפתם זה לא אישי, המערכת גם חוסמת אתכם מלהצטרף חזרה באופן אוטומטי. זה פורום של שיתופים – אם אתם יזמים – ספרו על עצמכם. עוד לא השקעתם – תשאלו שאלות. אנחנו יחידה עילית – מעדיפים קבוצה קטנה ומצומצמת שבאמת מגיע לה להנות מהמידע, מאשר קבוצה גדולה של מנזר השתקנים שרק נהנים ולא תורמים.
נתחיל מכך שתגיבו לפוסט הזה עם השם שלכם וקצת פרטים על המסע שלכם בעולם הנדל"ן.

"זה פורום ללא פרסום וכל השיחות מתבצעות על גבי הפורום"
לא לשלוח מספרי טלפון ולא לבקש לדבר בפרטי. יש לכם מה להתייעץ – יש לעשות זאת על גבי הפורום.
כמו שציינו – רוצים לפרסם? על כל 4 פוסטים של ערך, תוכלו בפוסט הרביעי של ערך להוסיף בתחתית הפוסט: שם, תפקיד, חברה, טלפון, מייל, אתר אינטרנט. (לא יותרו פרטי קשר אחרים).

"איסור פניה מסיבית לחברים במסנג'ר לשם יצירת רשימות תפוצה"
אם פנו אליכם עם הודעות לרכישת נדל"ן או הצטרפות לקבוצות אחרות מבלי שביקשתם זאת, אנא דווחו להנהלת הפורום ואותו משתמש ייחסם מהפורום לאלתר. אנחנו גם מפעילים מנגנונים לאיתור חברים שכאלו ופעילות כזאת אסורה.
יש לכם קבוצה מתחרה, אתם נמצאים בפורום זמן רב, לא משתפים פוסטים, לא עונים לחברים וכל מה שאתם עושים כל היום זה לפנות באופן מסיבי לחברים כדי לבקש מהם להצטרף אליכם לקבוצה? בשניה שנשמע תלונה על כך מחבר פורום, אתם תוצאו מהפורום ותחסמו. כמובן שלא נקבל התנהגות שכזאת.

אחרי כל זה….

שיהיה לנו בהצלחה!

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X