חופש כלכלי עם הכנסה פסיבית מהשקעות נדל"ן בארצות הברית

טוב שבאתם,
כאן ידע הוא הכוח שלכם להשקעה חכמה

ברוכים הבאים לקהילה הגדולה והאיכותית ביותר ליצירת חופש כלכלי מהשקעה בנדל”ן

מי אנחנו?

 חברת נדל”ן ולעניין הוקמה במטרה להנגיש למשקיעים ולמתעניינים מידע מקצועי בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב. תחום זה נתפס עבור רבים כמורכב, ולכן נדל”ן ולעניין משמשת כמקור ידע מהימן וכחממה בעלת קרקע פורייה עבור מי שחפץ בידע, על מנת לבצע השקעות חכמות ומניבות. באתר ובפורום תפגשו זירת מומחים בתחום, אשר יספקו לכם מידע מהימן ומקצועי, חדשות בתחום ומגוון שירותים והטבות למשקעים.

תמיד יש משהו חדש שאנחנו יכולים ללמוד על כל דבר. ככה זה ביקום אינסופי. “פרנק הרברט”

Welcome to Nadlan Group!

Nadlan Group provides the entire umbrella of solutions to the USA Real Estate investors – locals, or foreign nationals. We are lending brokers with hundred of lenders – we are doing an auction between all of the lenders to get you the best mortgage in the US – and all of our banks also works with Foreign Nationals. We have a Real Estate school and we are teaching Buy & Hold, Fix & Flip, Multi Family, Wholesaling, Land. AirBNB and more, we have a strong community of tens of thousands of people, a networking website and app, we run large Real Estate conventions & Expo’s, we provide marketing for Real Estate companies, and we are also builders for New Construction properties & run Multi-family syndications. In Our financing company we also open Bank Accounts remotely without the need to fly to the US, open LLC’s & with our mortgage company we provide financing solutions for foreign nationals and Americans investing in the US real estate market. We offer personal guidance and an advanced auction platform to help clients secure the best financing offers from multiple entities. Our company also provides ongoing support until funding is received.

Our Companies:

www.NadlanForum.com – Our Main Site – Investors Social Network, Articles, Mentoring, Courses

www.NadlanCapitalGroup.com – Real Estate Financing for Foreign Investors and US Residents – Reverse Mortgage Auction to Get You the Best Quote

www.NadlanMarketing.com – Our Marketing Company for Real Estate Related Firms

www.NadlanUniversity.com – Live Real Estate Mentoring Program

www.NadlanCourse.com – Real Estate Pre-Recorded Course With 70+ Lectures

www.NadlanNewConstruction.www – New Construction Property Development across the US

www.NadlanInvest.com – Build Your Personal Investment Profile and Get Specified Deal Offerings

Nadlan.InvestNext.Com – Our Investment Portal for Multi-Family Syndications & New Construction Deals

www.NadlanDeals.com – Our Real Estate Deals Website

www.NadlanExpo.com – Our Yearly Nadlan Expo Convention

www.NadlanAnalyst.com – Order a Real Estate Analytical Report for Your Next Purchase to Make a Smart Investment

נעים להכיר

שלום רב, שמי ליאור לוסטיג, ואני יזם טכנולוגיה (3 תארים במחשבים ומנהל עסקים, מעל 30 שנות נסיון ושני סטארטאפים שנמכרו מאחורי) מימון ונדל"ן (מעל 20 שנות נסיון בישראל ובארצות הברית).

אני רוצה להראות לך כיצד מייצרים הכנסות גבוהות מנדל"ן, ולא פחות חשוב - איך עושים את זה ללא ניסיון קודם וכמעט ללא הון עצמי הון עצמי. קשה להאמין?

בדיוק בצורה זו יצאתי לחופש כלכלי ובצעתי כמות גדולה של עסקאות של בתים פרטיים ובניינים בארצות הברית. אני וצוות המרצים המצויינים שלנו מלמדים אתכם כיצד ניתן להיות משוחררים מהתלות במשכורת וכיצד ניתן לרכוש נכסים בארצות הברית בלא הצורך לחיות שם.

מדהים לראות את התלמידים שלנו שכבר יצאו לחופש כלכלי ונהנים מחיים קלים יותר עקב השקעות הנדל"ן שביצעו בארה"ב. תלמידים אלו עברו איתנו כברת דרך ארוכה ועברו מסלול משמעותי של לימוד, התפתחות והגשמה עצמית, ובעזרת הכלים שלמדו הם מתחילים להגשים חלומות שלא העזו לחלום קודם לכן.

בתור ילד, אני זוכר את עצמי חולם בגדול. כבר בגיל צעיר, במקום רק להעריץ זמרים ושחקנים, הייתי מסתכל על אנשים שהגיעו לגדולה והקימו חברות ענק או שהצליחו בגדול, בתור מנטורים לחיים - ודמויות אלו סללו את דרך העשייה שלי להמשך חיי. בגיל 8 התחלתי ללמוד תכנות. בגיל 15, עוד לפני עידן האינטרנט, היה לי כבר בבית מערך של 5 מחשבים שהיו מחוברים למודמים וקווי טלפון והקמתי BBS - Bulletin Board System - מאגר הודעות והחלפת קבצים ומידע שהיה האינטרנט הפרימיטבי של פעם - בעזרת מערכת זו התחלתי למכור מחשבים וחלקי מחשבים בכל חלקי הארץ. עם הכסף שעשיתי, התחלתי להתעניין ולהשקיע בנדל"ן, כי הבנתי שלכל האנשים האמידים בעולם יש אחזקות נדל"ן. אני זוכר שכבר בגיל 16 עמדתי בסלון ליד הטלפון חוגה שהיה מחובר לקיר והתעניינתי בקרקעות בבנימינה. כמו כן יש לי עד היום קלסר של כתבות שאספתי מאז גיל 13 לגבי נדל"ן, לדוגמא השפעת הרכבת העתידית מתל אביב לראשון לציון על מחירי הנדל"ן בראשון לציון, שבזמנו נחשבה פריפריה רחוקה. בישראל, במקביל לעבודתי בפרוייקטים טכנולוגיים במשרד הבטחון במשך עשור, והקמת אתר יזכור לזכר נופלי מלחמות ישראל, הקמתי את חברת הסטארטאפ הראשונה שלי ב 2006 תוך כדי לימודי התואר השני שלי במנהל עסקים ומחשבים, והתחלתי ללמוד ולעסוק בתחום הנדלן תוך רכישה של נכסים מכונסי נכסים ברחבי הארץ. בכתבות באתר שלנו, ובראיון המצורף למטה, אספר לכם כיצד מכרתי שני חברות סטארטאפ ובמקביל כיצד התחלתי להשקיע בנדל"ן והרווחתי 1000 אחוז בעסקה הראשונה שלי תוך כדי קורס נדל"ן בישראל. זה היה לפני 20 שנה ומאז בצעתי עסקאות רבות נוספות בישראל והייתי מעורב בפרוייקטים של השבחת בניינים במסגרת תמ"א 38. לניו יורק עברנו לפני 13 שנים בעקבות הסטארטאפ השני שלי, ומאז העברתי את הפעילות הנדלנית שלי ב 100 אחוז לארה"ב כדי להגיע לעסקאות ותשואות שעושות שכל מבחינה כלכלכית, והמשכתי לבצע עסקאות וללמוד את התחום באופן עקבי ולעסוק במקביל במימון אמריקאי, וכיום אני שמח שאני יכול ללוות תלמידים וללמד את תחום השקעות הנדל"ן בארצות הברית.

our teaching team

Stella Lindley

ui/ux web master

A strict teacher that has been teaching since the age of 16. Stella won’t give you any slack, so you will have to do the very best work you’ve done in your life.

Donald Martin

Computer Science

Donald has a PHD in both Computer Science and Design. His beginner course is a must see for any aspiring web professional who want to learn from the best.

Gaby Williams

AI Expert

If there’s someone who can explain anything, Gaby is the one. She teaches you not just how to do something, but why to do it this way and not the other.

מהו פורום נדל"ן ולעניין

את פורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק הקמתי בשנת 2016 וזאת במטרה של יצירת מקום מרכזי למשקיעי הנדל”ן להחליף דיעות ומידע. 
הרעיון לפורום נוצר מקבוצת ווטסאפ להשקעות נדל”ן בארצות הברית, ובתור איש טכנולוגיה הבנתי שקבוצת ווטסאפ אינה מקום בו ניתן לטפח מאגר מידע לאורך זמן, שכן כל מצטרף חדש לא מסוגל לראות את המידע שהיה בקבוצה לפני ההצטרפות. כמו כן בקבוצת ווטסאפ לא ניתן לקטלג את התכנים בצורה נוחה.
לאחר שהקבוצה התחילה לצבור עניין מסויים, הוסמנתי להרצאה בה לימדתי על השקעות מולטי פמלי.
על ההרצאה עבדתי מעל חודש ימים, והתגובות היו כל כך נלהבות שאמרו לי צופים שהם צפו בהרצאה שוב ושוב מעל 10 פעמים כדי ללמוד כל פעם פיסת מידע נוספת – בהרצאה כיסיתי מידע רב שכלל בין השאר הסברים על עולם המולטי פמלי, יתרונות וחסרונות והשוני ול השקעה בבתים פרטיים, סוגים שונים של נכסים ודירות, חישובי תשואה, השיטות השונות בהן אני נוקט בהשקעותי כולל דוגמאות לגליונות נתונים שאני משתמש בהם להשוואה בין הבניינים השונים, שיטות לחקר שוק, 20 הפרמטרים החשובים ביותר לבחינה בחברת הניהול שאתם שוכרים ועוד. עקב ההצלחה הרבה הפורום התחיל לתפוס תאוצה רבה ומספר הנרשמים עלה פלאים. 

תכנים איכותיים

כדי לדאוג לכך שיהיו תכנים איכותיים בקבוצה, הקמתי את פרוייקט “יזם השבוע” בו כל שבוע עולה יזם ומספר על פעילותו במשך שישה פוסטים שבועיים המוסיפים ערך רב לקהילה. את הפוסטים קטלגתי במערכת הקטלוגים של פייסבוק לפי נושאים שונים – רכישת נכס מניב, פליפים, מיסוי, חברות טייטל, מיסים ועוד. לשם נוחות הגלישה ומציאת המידע.
במקביל שכרתי צוות שהעתיק את כל התכנים לאתר המרכזי תחת חדשות הנדל”ן שלנו כך שיהיה קל למצוא את כל התכנים גם מחוץ לפייסבוק.
מכיוון שחבל היה לשמר את המידע הנהדר הזה רק לתושבי ישראל, פתחתי מערכת שמתרגמת את התכנים כולם ברמה גבוהה ל 104 שפות, כך שגם דוברי רוסיתערביתספרדיתסיניתאטלקיתגרמנית וכו’ יוכלו להנות מהתכנים הנהדרים.
להפתעתי הרבה, ראיתי שבזמן מסויים החיפוש בגרמנית למשפט “פליפ בארצות הברית” הווה את המקום הראשון של הכניסות לאתר – כך ששמחתי לראות שהתכנים הנהדרים שלנו מופצים לעולם.
לאחר 5 שנים של תכנים איכותיים, החלטנו שהגיע הזמן להפוך את התכנים הנבחרים ביותר לאינציקלופדיה אדירה עם אלפי ערכים ומדריכים המכסים את כל תחומי השקעות הנדל”ן בארצות הברית, שכוללים בין השאר מידע על:
מכאן הדרך ליצירת תכנים לימודיים נוספים וקיבוצם לתוך מנוי לימודי באתר היתה קצרה.
בפוסטים הקרובים אספר לכם על מאגר התכנים העצום והייחודי שלנו וכיצד אנחנו עוזרים כיום למשקיעי נדל”ן להעשיר את עולמם ולהגיע לחופש כלכלי.

Learn from the very best

Join our course and start and start investing in Real Estate today. We make sure every class is easily understood, and that all students reach the same level of expertise needed for today’s Real Estate industry.

Contact Us

Working hours

Monday- Thursday:8:00-18:30 Hrs
(Phone until 17:30 Hrs)
Friday - 8:00-14:00

We are here to help

Nadlan Group - The Real Estate Investor Forum LLC