היי חברים, אני במבוי סתום וצריך עזרה. קצת רקע עליי שאולי רלוונטי: **בית A שקני...  

RSS

חבר אנונימי בפורום
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני שנה 1
שרשורים: 7534
06/12/2019 7:34 am  
wpf-cross-image

היי חברים, אני במבוי סתום וצריך עזרה. קצת רקע עליי שאולי רלוונטי:
**בית A שקניתי לבד cash והוצאתי עליו HELOC 75k
**בית B קניתי עם חבר בcash ששווה 150k ומושכר כרגע ב1650$
** בית C קנינו בcash. נמצאים בעיצומו של שיפוץ ונתקענו בלי כסף (לא הצלחנו להוציא HELOC על בית B).
האסטרטגיה שלי מלכתחילה היתה HELOC. כלומר על כל פרופרטי לקחת ליין אוף קרדיט 70 אחוז ולרכוש עוד אחד. אמהמה, עכשיו לא מאשרים לי מהבנק HELOC על בית B בטענה שה- debt to income ratio שלי לא מאפשר. (יש לי טאקס ריטרן 2018 שמראה gross income של 52k , net income 20k מאז פתיחת העסק באוגוסט 2018. השנה , יש לי בנוסף לזה , עוד 2000דולר בחודש פלוס רנטל פרופרטי ) מה שאומר שיש לי על הנייר סביב ה6500 לחודש , איך לא מאשרים לי secured line of credit? יש אנשים שמרוויחים חצי מזה ויש להם משכנתא של 300k .
מה אני עושה לא נכון? האם כל זה קורה בגלל שאין לי 2 years work history ?
תודה מראש .

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית

הגבצטט
Nati Adler
(@nati-2)
New Member
הצטרף/ה: לפני 2 חודשים
שרשורים: 1
07/12/2019 5:10 pm  

@admin

אני לא מומחה בתחום הספציפי. אבל למה שלא תבקש הלוואה מבנק אחר ?

הגבצטט
Share:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X

פועל

כניסה או רישום בבקשה