Notifications
Clear all

#יזםהשבוע - פוסט מספר 5: למה דווקא מיאמי? אם קראתם את הפוסטים הקודמים שלי השבוע ...  

  RSS

חבר אנונימי בפורום
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני שנה 1
שרשורים: 8538
14/11/2019 5:25 am  
wpf-cross-image
#יזםהשבוע - פוסט מספר 5:
למה דווקא מיאמי?
אם קראתם את הפוסטים הקודמים שלי השבוע אז אתם כבר בטח מבינים מהו איזור ההשקעה שלי. "אז למה דווקא מיאמי" זו אחת השאלות הראשונות ששואלים אותי משקיעים חדשים (וגם דודות סקרניות באירועים משפחתיים ?).
בחירת איזור השקעה מורכב לטעמי משלושה גורמים עיקריים: מקריות (משהו לא מתוכנן שהוביל אותך דווקא לשם), חקר שוק (בחירה מאד מודעת מתוך למידה ובחינה מעמיקה של האיזור) והעדפה אישית (כל אחד מאיתנו מתחבר למשהו אחר).
בפוסט הזה אנסה למנות את הסיבות שהובילו אותי לבחירה שעשיתי, בחירה שמשלבת כל אחד מהאלמנטים הללו:
1️⃣ מקריות: בתחילת דרכי בנדל"ן עבדתי בצפון ארצות הברית, במדינת אוהיו (קליבלנד וקולומבוס). אחרי תקופה מסויימת שעבדתי שם, פגשתי בארץ ממש במקרה חבר ילדות שעבר לארה"ב בגיל צעיר ועובד כיום כברוקר נדל"ן במיאמי. בסיום הפגישה הוא הזמין אותי להגיע אליו לכמה ימים על מנת להתרשם מהאפשרויות השונות. ניצלתי את אחת הנסיעות שלי לקליבלנד ובסיומה טסתי אליו לארבעה ימים אינטנסיבים. כמובן שבביקור הזה הכרתי עוד ועוד אנשים מהתחום והחלו להפתח בפניי אופציות רבות ומגוונות. כשחזרתי לארץ כבר ידעתי בתוכי שלמקום הזה אני רוצה להעביר את הפעילות העסקית שלי והתחלתי ללמוד לעומק את האיזור.
2️⃣ חקר שוק (כמובן שיש המון פרמטרים אך ברשותכם אתן רק מספר דוגמאות קצרות):
· תיירות: מיאמי נמצאת במרכזו של האזור המטרופוליני הגדול ביותר בדרום ארה"ב (עם למעלה מ-6 מיליון איש), שורר בה מזג אוויר טרופי ורצועת החוף שלה רחבה ויפה. בשל כל אלה היא נחשבת עיר קיץ וחופש אולטימטיבית ומשמשת יעד תיירותי מועדף. התיירים הרבים שפוקדים את העיר צריכים ללון איפשהוא... אם בעבר האופציה המובילה הייתה בתי מלון, היום יש עלייה בפופולאריות של תיירות במודל air-bnb ובמיאמי יש אופציות רבות להשקעה בנכסים מסוג זה, במיוחד באזורים הסמוכים לחוף.
· מגורים: כמות האוכלוסייה במיאמי גדלה כל הזמן בעקבות הגירה פנימית של אמריקאים וגם מהגרים שמגיעים בעיקר ממדינות מרכז ודרום אמריקה. נתון של הגירה חיובית לאיזור מסויים הוא משמעותי ביותר לתחום הנדל"ן משום שבין היתר זה מבטיח שהביקוש למגורים יהיה במגמת עלייה כל הזמן.
· חוקים ומיסוי: בתחילה, הרפורמה במיסוי היא שדחפה בעלי הכנסה גבוהה להשקיע במיאמי (אשר ידועה ברמות מיסוי נמוכות יחסית עבור משקיעי הנדל"ן בה). כעת, משקיעי המולטי-פמילי הם שעוברים להשקיע במיאמי, ומסיבה אחרת: "בקרת שכר דירה" שהעבירה ביוני השנה מדינת ניו יורק הגבילה באופן דרמטי את האופן בו בעלי הדירות יכולים להגדיל את דמי השכירות על הדירות שלהם. משקיעים אלה מחפשים איזורים אלטרנטיבים ורבים מהם מגיעים למיאמי, שם נתקלים בשוק שכירות חזק ובהיצע נמוך, דבר אשר מעלה את המחירים.
3️⃣ העדפה אישית: זה אולי נשמע מאד פשטני, אבל עבורי, לפני כל שאר הדברים - זה הדבר הכי חשוב. אני יודע להגיד על עצמי שאם אני לא מתחבר למשהו ברמה האישית (בכל תחום כמעט) אז לא אוכל להנות ממנו. ואם לא אהנה אז כנראה שלא אוכל להצליח.
אם להשוות לחוויה האישית שהיתה לי באוהיו, במיאמי אני מרגיש כמובן שונה לחלוטין, מה שהופך כל נסיעה שלי לשם לחוויה אדירה וכייפית, הרבה מעבר לצד העסקי.
בעיני זאת נקודה סופר חשובה שאסור בכלל לזלזל בה. בסופו של דבר, באנו לעולם גם להנות קצת. מה, לא ככה?קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית


הגבצטט
Share:The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X