פורום נדל"ן ארצות הברית

פורום נדל"ן ארצות הברית

Notifications
Clear all

#יזם השבוע אלון רם פוסט מס' 2 - למה דווקא ארה"ב?כמעט כל המשקיעים הפא...  

  RSS

נדל"ן ולעניין
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני 2 שנים
שרשורים: 10356
10/02/2020 9:54 am  
wpf-cross-image
#יזם השבוע אלון רם פוסט מס' 2 - למה דווקא ארה"ב?
כמעט כל המשקיעים הפאסיביים שפגשתי במהלך השנים התלבטו ועדיין מתלבטים בשאלה "למה להשקיע בארה"ב?"
לא מדובר על כאלו שעוסקים בכך באופן מלא ומקצועי. אני מדבר על המשקיע הפאסיבי הממוצע שיש לו עבודה או עסק כאן בישראל ובמסגרת פיזור תיק ההשקעות שלו בוחן אפיקי השקעה.
לאורך השנים אני בוחר לפזר את ההשקעות הנדל"ניות שלי בין ישראל, אירופה ובעיקר ארה"ב.
התשובות שנתתי לעצמי לאורך השנים, יכולות להתאים לרוב המשקיעים הפאסיביים.
להלן כמה מהן:
1. סכום השקעה נמוך יחסית - בארץ דירה להשקעה בפריפריה מתחילה בסכום של כ - 600,000 ₪. בארה"ב נוכל למצוא נכס מקביל בכ - $50,000 (פחות מ – 200,000 ₪).
2. תשואה גבוהה - דירה מוצלחת להשקעה בפריפריה בישראל תניב כ 5% משכירות שנתית, בעוד שבארה"ב נשיג כמעט כפול.
3. שוק חי ובועט - ריבוי הישראלים ו/או דוברי העברית העוסקים בענף, מאפשרים כמעט לכל אחד לקחת חלק, מבלי להיות מומחה בנדל"ן.
4. שקיפות - האינטרנט, הרשתות החברתיות והעובדה שבארה"ב כל המערכות ממוחשבות, מאפשרים לנו לדעת הכל, בזמן אמת, על הנכסים, השווקים, הרשויות, החוקים והתקנות.
5. יתרון הגודל - ברוב המקרים, אם נבחר בחוכמה את אזור ההשקעה, יתרון הגודל יעמוד לזכותנו, יהיה ביקוש תמידי לשכירות, נצליח לממש ולמכור כשנזדקק למימוש. בניגוד לאזורי פריפריה בישראל בהם השוק עלול להיות איטי מאד כשנרצה לממש.
6. השקעה במט"ח - להבדיל מהשקעות בישראל, בארה"ב נשקיע בדולרים. לפחות בתקופה האחרונה, כשהשקל חזק, הדבר מהווה יתרון עם מקדם בטחון שאם השקל ייחלש, השקעתנו הצמודה לדולר תניב יותר בהשוואה להשקעתנו בשקלים.
7. קלות ונוחות ההשקעה - למרות המרחק, ניתן לקנות בשלט רחוק מהכורסא בבית, מבלי להטריח עצמך לשטח, להעביר כספים לטובת ההשקעה בקלות יחסית ולקבל את התשואה עד לישראל.קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית


הגבצטט
Dave
 Dave
(@dave)
Active Member
הצטרף/ה: לפני חודש 1
שרשורים: 8
16/09/2020 10:55 pm  

 Saludos a todos mi nombre es Miss Camila Anne estoy aquí para dar un testimonio tangible de como conseguí un préstamo de 70,000 euros de una prestamista confiable llamada Mrs Dora Wealth, conseguí un préstamo del 2% de interés ella también da todo tipo de préstamos. como préstamos personales, préstamos a largo plazo, préstamos comerciales y préstamos a corto plazo, etc. Si está interesado en un préstamo, puede contactarla directamente por correo electrónico a: [email protected]


הגבצטט
Share:בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229