#יזמיות השבוע- פוסט 1- מי אנחנו: אנחנו מתרגשות להיות יזמיות השבוע בפורום המכובד ...  

RSS

חבר אנונימי בפורום
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני 10 חודשים
שרשורים: 6850
20/10/2019 11:30 am  
wpf-cross-image
#יזמיות השבוע- פוסט 1- מי אנחנו:
אנחנו מתרגשות להיות יזמיות השבוע בפורום המכובד הזה. אנחנו רוצות לתת לכם טעימה מעולם הנדל"ן מזווית אחרת – נשים ונדל"ן.
הרבה נשים רוצות היום ללמוד איך ליצור לעצמן עוצמה כלכלית
הן אומרות מגיע לנו יותר!
זה לא מובן מאליו להכיר בזה ולהגיד את זה ...
שמגיע לי לחיות חיים של רווחה ונוחות ושפע.
שאני לא מוכנה להסתפק במועט,
שאני לא רוצה לוותר על הדברים שעושים לי טוב וכיף, על הפינוקים של החיים...
לכן קודם כל אנחנו גאות מאד להוביל את קהילת הנשים הגדולה בארץ- נדל"נשי וללוות את אותן נשים בדרך הנכונה.
אנחנו שמחות ללמד כל אישה שרוצה מה הצעדים שעליה לעשות כדי להבטיח את העתיד הכלכלי שלה ושל המשפחה שלה, ושתהיה לה הזדמנות אמיתית לממש את זה – ממקום של בטחון ועוצמה במקום חששות ופחדים.
כיום החברה שלנו מתמודדת עם תנאים מורכבים ואתגרים גדולים- יוקר המחיה, מחירי הנדל"ן הגבוהים, אחוז הגרושים הגבוה ומספר האימהות החד הוריות והיחידניות שנושאות בנטל הפרנסה, כל אלה מביאים אותנו לחפש דרכים להגדיל את ההכנסות ולייצר לעצמנו הכנסות שאינן תלויות רק בכמות שעות העבודה שלנו.
התשובה הטבעית לחיפוש הזה היא להשקיע בנדל"ן- נדל"ן הוא תחום ההשקעות הותיק והיציב ביותר בעולם, מי שמשקיעה בנדל"ן לאורך זמן, מייצרת לעצמה רשת ביטחון כלכלית שתאפשר לה להתמודד גם עם דברים בלתי צפויים בחיים ומצבים אישים וכלכליים שונים.
אנחנו יודעות שלנשים רבות יש חששות וספקות:
האם נדלן זה בשבילן בכלל?
האם יש להן אפשרות ויכולת לעשות משהו כזה גדול בכוחות עצמן?
האם זה לא מסוכן מידי? ואיך אפשר לעשות את זה בלי להסתכן יותר מידי?
כולנו חוששת לאבד את הכסף שלנו שחסכנו בעבודה קשה ורוצות לשמור עליו מפני סיכונים מיותרים
על כל אחד מהנושאים הללו – נשים ונדל"ן והפחד מהשקעות נדל"ן ואיך מתמודדים איתו, נקדיש פוסטים במהלך השבוע.
אז מי אנחנו ?
לפני שנתחיל להיכנס לעניינים, אנחנו רוצות לספר לכן קצת מי אנחנו ולמה אנחנו עושות את זה.
קודם כל אנחנו האחיות הג'ינג'יות לבית מוזס, בית של הורים עצמאיים בתחום הנדל"ן, 4 בנות כולן עצמאיות. דליה הבכורה ושרון צעירה ממנה ב 4 שנים.
שרון מייסדת נדל"נשי ובעלים תתחיל בהצגה העצמית-
אני שרון מוזס ביטון, נשואה באושר לאלי, יחד יש לנו 4 ילדים מקסימים. בעלת MA בקרימינולוגיה קלינית.
כיום כמעט כל מה שאני עושה בחיים סובב סביב נדל"ן: אני משקיעת נדל"ן בארץ ובחול, יזמת נדל"ן ובעלת עסק שנותן שרותי יעוץ ומכירה של נדל"ן ליזמים ולאנשים פרטיים. מעבר לזה באמצעות הנדל"ן אני עוזרת לאנשים לבנות לעצמם ביטחון בחיים ויצבות כלכלית. לפני כ 12 שנים התחלתי להתעניין בנדל"ן, אז עוד עבדתי כקרימינולוגית קלינית במחלקה פסיכיאטרית סגורה בכלא ועסקתי בטיפול וכתיבת חוות דעת והערכות מסוכנות על עבריינים. אחרי כ 3 שנים במקצוע, הבנתי שאני חייבת למצא דרך ליצור למשפחה שלי יציבות וביטחון כלכלי. בעלי היה אז סטודנט וההכנסה של שנינו יחד הסתכמה ב 6500 שח. ההתעניינות שלי בנדל"ן באה לי באופן טבעי כי זה תחום שגדלתי איתו בבית. לפני כ 11 שנים התחלתי לעסוק בתיווך והשקעות נדל"ן לפרנסתי ועם השנים העסק גדל והתפתח לעוד מקומות נפלאים.
חוץ מנדל"ן אני אוהבת כסף-
כשעוסקים בתחום כזה לומדים שלאהוב כסף זה לא בושה-
למה בעצם אנחנו אוהבות כסף?
אני אוהבת כסף כי אני יודעת שכסף מאפשר לי להיות מי שאני,
לחיות את החיים שאני רוצה, להביא את עצמי ולבטא את הכישורים והיכולות שלי, ולהגשים את עצמי ולהגשים את החלומות שלי,
ולעשות טוב בעולם.
ועוד דבר שאני מאוד אוהבת זה אנשים-
אני מאוד אוהבת לעבוד עם אנשים ובעיקר עם נשים. לפני כ 10 שנים ניהלתי קבוצת העצמה נשית מבין הראשונות בארץ שאני הקמתי "עצמאיות עם עוצמה" ומאז עולם ההתפתחות האישית היה קרוב לליבי ונתן לי משמעות רבה לעשייה כיום אני גם מתנדבת כמנטורית עסקית לנשים בעמותת יוזמות עתיד.
לפני כשנתיים הקמתי את נדל"נשי כדי לחבר את עולם ההעצמה הנשית שאני אוהבת לעולם הנדל"ן – מבחינתי זאת שליחות לתת לכמה שיותר נשים כלים , ידע וביטחון לעשות עסקאות נדל"ן חכמות שיבטיחו את עתידן הכלכלי ואת עצמאותן כנשים שמצליחות בזכות עצמן.
אני אחותה הגדולה של שרון, דליה מזעקי מוזס, אמא ל 4 ילדים מהממים, נשואה באושר לאיתמר, MBA אנליסטית בעלת ניסיון של 20 שנה בעולם העסקי פיננסי, ניסיון בתחום הבנקאות וההייטק.
עד ינואר 2018 עבדתי בחברת הייטק בינלאומית בתפקיד סמנכ"לית, היה לי הכל, אבל בשנה האחרונה הרגשתי שאין לי כלום. הרגשתי שאני רוצה יותר, יותר חופש, יותר הגשמה, יותר עצמאות, יותר אתגרים, יותר שמחת חיים.
בוקר אחד זה קרה, הקש ששבר את גב הגמל ... התפטרתי בהודעת מייל קצרה ועזבתי את העבודה.
להרבה אנשים זה היה נראה צעד חסר אחריות. מי מוותר על מלכודת הדבש הזאת?? על הג'יפ? על התנאים? על השכר?...
אבל- וזה אבל גדול, אני יכולתי לעשות את זה, כי במשך 10 השנים האחרונות שרון אחותי ליוותה אותי ומצאה לי השקעות נדל"ן חכמות וכל כסף פנוי שהיה לנו הושקע בנדל"ן.
יצרתי לעצמי רשת ביטחון כלכלית שאפשרה לי לעזוב משרה בכירה ולא להתמוטט כלכלית. היום בבעלותי מעל 10 דירות בארץ ובעולם וזה מאפשר לי את החופש שכל כך רציתי כבר.
כשעזבתי את העבודה, שרון אחותי הציעה לי להצטרף אליה לנדל"נשי- מייד עניתי כן ! כמשקיעת נדל"ן מעל עשור בארץ ובחו"ל, בוגרת קורס מנהיגות נשית בוויצ"ו ופעילה חברתית להעצמה נשית וצמיחה אישית וכלכלית ,זה התחבר לי בדיוק עם הערכים שלי ועם הידע העסקי הרב שצברתי במשך כ 20 שנה גם כאנליסטית בבנק וגם כסמנכ"לית.
כיום אני הבעלים יחד עם שרון של נדל"נשי בע"מ וביחד אנחנו מלמדות נשים להשקיע בנדל"ן ומלוות אותן בהשקעות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל.
ומהוות מנטוריות נדל"ן לכ 1,000 נשים בקהילה שגדלה מיום ליום.
נשמח להכיר את הנשים החברות כאן בפורום, להשיב על שאלותיכן ושאלותיכם – גם גברים מוזמנים להשתתף בדיונים 😊
לנהל איתכן/ ם שיח מפרה בנוגע לעוצמה נשית בתחום השקעות נדל"ן וגם לשתף אתכן/ם מניסיוננו העשיר בהשקעות נדל"ן מגוונות.
שלכן, דליה ושרון – נדל"נשי.

— with ‎דליה מזעקי‎.

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית

הגבצטט
Share:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X

פועל

כניסה או רישום בבקשה