שלום לכל חברי הקבוצה המצויינת והעשירה הזאת.. בחודשים האחרונים קראתי המון ושמעתי...  

  RSS

חבר אנונימי בפורום
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני 10 חודשים
שרשורים: 6844
19/10/2019 7:30 am  
wpf-cross-image

שלום לכל חברי הקבוצה המצויינת והעשירה הזאת..

בחודשים האחרונים קראתי המון ושמעתי המון על השקעות נדל"ן.

אני רוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה והייתי שמח לשמוע מהחברים בקבוצה רעיונות על צ'ק לליסט כזה שאני יוכל לעבור עליו, להכין את עצמי ולרכז את כל המידע שאני צובר ברשת באמצעות סרטונים/פודקאסטים/מאמרים וכו', לרכז את הכל לראשי ותתי פרקים וככה לדעת שאני לא מפספס כלום בדרך להשקעה ראשונה.

כי כרגע אומנם צברתי המון ידע ומידע שלא היה לי מושג עליו עד לפני כמה חודשים, לא תיארתי לעצמי כמה העולם הזה גדול, אבל הייתי רוצה שזה יהיה אצלי בצורה מסודרת ומאורגנת יותר.

המטרה בין היתר ל2020 לעשות את ההשקעה הראשונה בנדל"ן ונשארו עוד כמה חתיכות להרכיב בפאזל.

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית


הגבצטט
Share:The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
  
פועל

כניסה או רישום בבקשה