Notifications
Clear all

Millennials on the Cusp of Middle Age Missed Their Boom  

  RSS

חבר אנונימי בפורום
(@admin)
חבר אנונימי בפורום Admin
הצטרף/ה: לפני שנה 1
שרשורים: 8538
13/11/2019 1:01 am  
wpf-cross-image

דור המילניום הוא דור מסכן? כך אומרת הכתבה

דור המילניום - המוגדר בדרך כלל כאלו שנולדו בשנות השמונים ובמחצית הראשונה של שנות התשעים - מתקרב לגיל העמידה. בעוד פחות מחודשיים, העתיק בקבוצה זו יגיע לגיל 40. הדור שהוצג לאחרונה כהיפסטים וכנערים מרדניים לעצב מחדש את התרבות האמריקאית יהפוך זכאי להגנה על פי חוק אפליה בין גילאים בתעסוקה. בני המילניום הצעירים ביותר יהיו בני 23, כלומר הקמפוסים בקולג 'יינתנו כמעט לחלוטין לקבוצת האוכלוסייה הבאה, דור Z.

אבל בני דור המילניום, שמספרם עולה על אלה של בום התינוקות, לא מכילים הרבה תפסים של דור שמתקרב לגיל העמידה. כפי שתיעד הכלכלן גריי קימברו, מספר גדול של אנשים בשנות ה -20 ותחילת השלושים לחייהם מתגוררים עם הוריהם, ובמקביל לכך פחותים הם הבעלים של בתיהם שלהם. סביר להניח שהם פחות נשואים מאשר בדורות עברו

מגמות אלה הן אחת הסיבות שלמילניום בני פחות ילדים. ומי שכן כן סובל מהם אחר כך.

מדוע כל כך הרבה אלפי מילניום חוו כישלון בהשקה? חלק מזה יכול להיות פשוט תוצאה של שינוי תרבות; אפליקציות היכרויות וליברליזציה של מוסר המין, כמו גם עליית המחיה של השותפים לחדר, עשויים לגרום לכך שחלק מאות המילניום לא ששים לוותר על אורח החיים הבוהמייני העירוני. אבל זו כנראה לא סיבה מרכזית. סקרים מראים שמספר הילדים הממוצע שנשים רוצות נותר יציב על 2.5 בערך מאז 1970 ואולי אף עלה מעט. בינתיים, הירידה בנישואין בולטת הרבה יותר בקרב אמריקאים פחות משכילים ובעלי הכנסה נמוכה.

במקום תרבות, אורח חייהם של אלפי המילניום מוסבר בצורה הטובה ביותר על ידי חינוך וכלכלה.

בימי האיגודים והייצור ניתן היה להשיג לעתים קרובות משרה טובה במעמד הבינוני עם תואר רק בתיכון. הימים ההם חלפו מזמן. מאז תחילת שנות השבעים, הרווחים השבועיים לגברים ללא תואר אקדמי ירדו בעוד שהרווחים עבור נשים בקושי זזו. הגברים היחידים עם העלייה ברווחים הם אלה עם השכלה לאחר הקולג '. פירוש הדבר שאפילו תואר ראשון כבר אינו מספיק כדי להגיע למעמד הביניים. תארים מקצועיים, תואר שני וצורות הסמכה שונות לתארים מתקדמים הופכים לנורמה.

החשיבות ההולכת וגוברת של ההשכלה הגבוהה פירושה שאדם צעיר שיכול להתחיל קריירה בגיל 22 או אפילו 18 לפני כמה עשורים, צריך כעת לחכות עד סוף שנות העשרים לחייהם או אפילו מאוחר יותר. המשמעות היא שאפילו בני אלף שנה משכילים מתחילים לחסוך כסף הרבה יותר מאוחר בחיים, ומעכבים את היום בו יוכלו לקנות בית.

זה עשוי גם אומר שהם מרוויחים פחות כסף במהלך הקריירה שלהם. באופן מסורתי, הרווחים נוטים לרמה כאשר אנשים מגיעים לאמצע אמצע שנות השלושים לחייהם. ככל שהחינוך גדל, הרמה הזו עשויה להיות נדחפת מעט קדימה, אך מחקרים מראים כי עובדים מבוגרים פשוט נוטים להיות פחות פרודוקטיביים בממוצע; פירושו של יותר חינוך פירושו חלון קצר יותר של שנות עבודה ראשונות וחלון קצר יותר בו ניתן לצבור את העושר הדרוש לגידול ילדים.

נוסף על כך, בני המילניום נאלצו להילחם נגד רוח ראש כלכלית חזקה. אחוז לא מבוטל בוגר במהלך המיתון הגדול 2008-9 או שנות הצמיחה האיטית שלאחר מכן. מחקרים מראים כי סיום למיתון מקטין את הרווחים לאורך החיים. בועת הדיור, בינתיים, הכתה מכה חסרת תקדים לעושרם של האנשים שנמצאים באמצע החלוקה ונמוכים יותר.

ומעל לכל זה, אי השוויון עלה משמעותית. אף על פי שנות האלפים המשכילים חייבים לעכב חסכון עבור בתים וילדים, בני גילם פחות משכילים לרוב אף פעם אינם מסוגלים להתחיל.

כך שלרב בני המילניום המילואים הזקנים רבים, אורח החיים של גיל ההתבגרות המורחבת - חיים עם הורים או שותפים לחדר, מציאת תאריכים בטינדר, פתיחת מערכות יחסים והתנתקות מחדש - כנראה מתחיל להיראות פחות כמו מסיבה בלתי נגמרת מאשר מלכודת. אפילו משטרי תזונה מודרניים ודיאטות לא יכולים לדחות לנצח את היום בו העור מתחיל לשקוע, המפרקים מתחילים לחרוק וחדות נפשית מתחילה להתעמעם.

אולי זו לא הפתעה גדולה, כי בני המילניום פונים לסוציאליזם, מתווכחים על מחילת חוב סטודנטים ומחבקים מועמדים לנשיאות שמבטיחים תוכניות נועזות של חלוקה מחדש של עושר. לכן יש לחשוב על הדור הזה לא כמורדים נעורים המוחזקים במרץ האידיאליזם הנאיבי, אלא כמבוגרים ממורמרים שהולכים לעבר גיל העמידה לפני שהמצב שלהם תקין. ליתר דיוק, אלפי המילניום הם הרבה כמו בומביסטים שפשוט מעולם לא הספיקו לעלות.

Millennials on the Cusp of Middle Age Missed Their Boom

Too many economic forces were against them when they came of age.

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית


הגבצטט
Share:The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X