פורום נדל"ן ארצות הברית

פורום נדל"ן ארצות הברית

Notifications
Clear all

חיפוש עסקה - מתחמי מולטי פמלי של 100 יחידות ומעלה  

ליאור לוסטיג
שרשורים: 169
(@12345mail)
משתמש
הצטרף/ה: לפני 2 שנים

שלום חברים

אנחנו מחפשים מתחמי מולטי פמלי של 100 יחידות ומעלה

חשוב שיהיה לכם קשר ישירות למוכר ולא עסקאות צד שלישי

בבקשה תפנו אלינו ישירות עם פרטים בדף צור קשר באתר או במייל

תודה

הגב
4 Replies
Ido Neuman
שרשורים: 4
(@ido-2)
New Member
הצטרף/ה: לפני שנה 1

אשמח לסייע במימון שלה

הגב
מיכאל ביטון
שרשורים: 24
(@michael1431)
Eminent Member
הצטרף/ה: לפני 12 חודשים

שלום ליאור

יש לי משהו מאוד מעניין - off market -

160 יחידות שזקוקים לשיפוץ מסיבי

אפשר להגיע להחזר של 12 אחוזים - cap rate

אתה מוזמן  להתקשר בוואטסאפ - +720-688-0768 או להתקשר ישירות  בשעות סבירות שעון דנבר קולורדו - 051-650-2758 Michael Bitton Danli Consulting Group LLC Own

הגב
ליאור לוסטיג
שרשורים: 169
(@12345mail)
משתמש
הצטרף/ה: לפני 2 שנים

באיזה איזור? מה המחיר?

הגב
מיכאל ביטון
שרשורים: 24
(@michael1431)
Eminent Member
הצטרף/ה: לפני 12 חודשים

שלום ליאור

אני לא מוסר פרטים כאלה פה בפורום . שלחתי לך את הטלפונים שלי. קודם נדבר בטלפון, ונראה אם יש פוטנציאל לשותפות . אם יש נחתום על הסכמי סודיות וכולי, אחרי זה תקבל את הפרטים

תודה ושיהיה לכולנו יום מקסים

מיכאל ביטון

הגב
Share:

בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229