יריב גולן - השקעות נדל"ן בארה"ב  

RSS

0

היי חברים, שמי יריב גולן. אני יזם ומשקיע בנדל"ן בארה"ב כבר משנת 2011. ליוויתי מעל 200 משקיעים לרכישת נכסים, בשנתיים האחרונות אני יוצר קבוצות השקעה קטנות שרוכשות מולטי פמילי ופרויקטים של בניה חדשה. הפעילות העיקרית שלי היום מתמקדת בקליבלנד אוהיו ובג'קסונוויל פלורידה. אנחנו כרגע במהלך פרויקט בניה רביעי בקליבלנד שכולל בניה חדשה של 5 בתי טאון הום יוקרתיים וביצוע השבחה (פליפ) על מספר בתים נוספים. לאחרונה רכשתי בניין של 18 דירות בלייקווד ואנחנו במשא ומתן על שני מולטי פמילי נוספים בג'קסונוויל ובקליבלנד. אתם מוזמנים לשאול אותי כל שאלה ואשמח לעזור.

3 Answers
1

היי יריב, 

רציתי לשאול על סינגל פאמילי בקליבלנד אוהיו. אני יודע שהרבה מדברים על מחירים של 50k, אבל גם מבין שבדכ אלו מקומות שכנראה שהמצב הסוציואקונימי יהיה נמוך וככל הנראה ישפיע על שוכרים פחות טובים. מצד שני מבחינת תשואה ועליית ערך נכס, נכס בשווי 50k, מניב אותה תשואה כמו נכס ב80k. אני מתכנן לרכוש נכס בפעם הראשונה, והתקציב שלי הוא סביב 50-60, מה אתה ממליץ? לחכות ולהמתין או שלדעתך גם היום תקציב של 50-60 זהו תקציב טוב לנכס?  תודה רבה

1

היי משה

אתה צודק בהחלט שנכנס ב50-60 יהיה בשכונות חלשות יותר ואתה חייב חברת ניהול טובה שתדע לסנן עבורך דיירים ולבחור את דיירים טובים עד כמה שניתן. החוויות שלי בקליבלנד בשכונות כאלה הם חיוביות מאוד לעומת איזורים אחרים בארה"ב שעבדתי בהם.

זה נכון שככל שתעלה בתקציב לכיוון 80 אתה תהייה באיזור טוב יותר עם יציבות גדולה יותר עם ההשקעה.

אפשרות נוספת היא להצטרף לקבוצת משקיעים של מולטי פמילי, בצורה הזו אמנם אין לך בית על שמך אבל אתה מפחית משמעותית את הסיכון לעומת נכס בודד בשכונה חלשה.

0

יריב שלום

תודה על המענה.

כמו כל דבר יש פלוסים ומינוסים רק צריך לדעת לעשות את ההתאמה. אני מבין ממך שמשקיע כמוני שאין הון עצמי ובעצם לוקח הלוואה לשם כך אתה מציע מולטי פאמילי, מאחר וזה השקעה עם סיכון נמוך. אם כך אז מה המינוסים לעומת סינגל? הבית לא רשום על שמי ואני מבין שקשה לצאת מהעסקה. 

מה התשואה ממולטי? ומה הסיכוי לעליית נכס? אני מדבר על מקומות שאתה ממליץ כמובן.

Share:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X

פועל

כניסה או רישום בבקשה