[נעוץ] מה זה פורום - שאל אותי כל דבר ... AMA - Ask Me ANYTHING !!!  

   RSS

0

 

Ask Me Anything 5

 

 
המשחק המדהים שתפס את העולם בסערה מגיע לאתר של פורום נדל"ן ארצות הברית !
 
למי שחי מתחת לסלע ולא שמע על כך, אתר רדיט האמריקאי מפעיל משחק שבו החברים מציגים את עצמם ונותנים לחברי הפורום לשאול אותם כל שאלה
 
כדי לא להציף את הפורום הלימודי שבפייסבוק, המשחק פתוח בפורום מיוחד שמוקדש לנושא באתר שלנו בקישור הבא:
 
אתם מוזמנים לשאול שאלות את חברי הפורום שהציגו את עצמם וכמו כן להציג את עצמכם בקצרה ולאפשר לחברי הפורום לשאול את אתכם שאלות.
 
בין המשתתפים יוגרל כל חודש מנוי Real Smart חודשי לאתר !
 
מתוך כתבה על המשחק באתר רדיט (מתורגם):
Reddit הוא אחד מאתרי החדשות החברתיים השימושיים, הפופולריים והמידעיים ביותר באינטרנט. אם עדיין לא גילית את השמחה לעקוב אחר אינטראקציות עם Reddit AMA וליצור קשר איתה, עכשיו הסיכוי שלך להיכנס לכל הכיף.
 
 
AMA מייצג את "שאל אותי כל דבר", שהוא בעצם רק מונח סלנג אינטרנטי אופנתי או ראשי תיבות המשמשים לתיאור ראיון שמתרחש בין משתמש אחד שמארח אותו לבין כל שאר המשתמשים שרוצים לשאול שאלות.
 
 
מבוא למה שהם Reddit AMAs למעשה
מה שהופך את ה- AMA לכל כך מעניין הוא סוגים של אנשים שמוכנים לארח אותם. מסלבריטאים בעלי פרופיל גבוה וכלה באנשים קבועים שעברו חוויות חיים יוצאי דופן, לעולם אין מחסור ברמת AMA גדולה לחפש ואפילו להשתתף בעצמך.
 
אתה יכול למצוא את מרבית הנושאים בסגנון הראיונות האלה ב- / r / IAmA / subreddit, שמונה כיום למעלה מ 18 מיליון מנויים. יש גם את subreddit מעט פחות פופולרי אך עדיין פעיל במיוחד / r / AMA שיש לו קצת יותר מ -300,000 מנויים. כאן תוכלו למצוא מספר פוסטים מאנשים המציינים מי הם ומבקשים מהמשתמשים לשאול אותם משהו.
 
מה שאתה צריך לדעת על ביצוע בקשות AMA
במוצרי הסוב-דדיבר שהוזכרו לעיל, תתקלו בכמה פוסטים המסומנים כ [בקשות AMA]. אלה הם ממשתמשים שיש להם שאלות לאנשים שטרם החזיקו AMAs, בתקווה לאסוף הערות מהאנשים שרוצים לראות סוגים אלה של אנשים מארחים AMA. זה גם עוזר להפיץ את המילה ולעיתים יכול להספיק בכדי לקבל את תשומת הלב של האדם המתאים לארח אותה.
 
בעוד AMAs מאנשים פרטיים בעלי נטייה גבוהה לצבור את מירב תשומת הלב ואת ההייפ והאינטראקציה מסיבות ברורות, אתה בהחלט לא צריך להיות מפורסם כדי לארח אחד כזה. על פי המצבים, AMA צריך להיות רק על משהו לא שכיח שממלא תפקיד מרכזי בחייכם, או שהוא צריך להיות אירוע מעניין וייחודי באמת. תוכל למצוא מידע נוסף על דרישות AMA כאן.
 
 
כיצד לעקוב אחר AMAs צפויים
יש כמה אנשים באמת מעניינים שמארחים AMAs ב- Reddit וזה חלק ממה שהופך את זה לכל כך נהדר. בסרגל הצד הימני, תוכלו לגלול מטה ולראות טבלה של AMAs הקרובים המתוכננים במהלך השבוע הבא בערך כדי להציץ ולהחליט אם משהו נראה מספיק מעניין להשתתף בו.
 
כיצד Reddit מאמת את אירוח ה- AMA שלה
כדי למנוע מאנשים לשקר על מי שהם, מארחי פוטנציאל AMA מתבקשים למסור לראשונה הוכחה לזיהוי שלהם בפוסטים שלהם או להודיע ​​בדרך אחרת למישהו מהמנחים כדי שיוכלו לאמת זאת. מי שמתיימר להיות מישהו שהוא לא פוסט ב- AMA בדרך כלל יראה את הפוסט שלו יוסר.
 
ישנם שני סוגים של הוכחות ש- Reddit תקבל. הראשונה היא הוכחה פומבית שאדם סביר יכול להשתמש בכדי לאמת את הזהות. לדוגמה, מארח AMA יכול להוסיף פתק לאתר שלו או לצייץ בפרופיל הטוויטר שלו.
 
סוג ההוכחה השני כרוך באפשרות למנחים לאמת את זהותו של מארח AMA באמצעות מידע פרטי. המצבים תמיד מעדיפים הוכחה ציבורית על פני הוכחות פרטיות, קל יותר להשתמש בהם לצורך אימות.
 
Reddit AMA חוקים והנחיות
בנוסף למתן הוכחות למי שאתה ככרזה מקורית של AMA, יש מערך שלם של הנחיות וכללים להפעלת AMA ולהמשיך בנושא. למעשה, Reddit יצרה מדריך PDF שלם שנועד להעביר מארחי AMA לראשונה בכל התהליך. הוא לא עודכן מאז 2015 אך הוא עדיין משאב נהדר למתחילים.
 
ל- Reddit יש גם עמוד ארוך ומוקדש המפרט את כל כללי ה- AMA, המדיניות והשאלות הנפוצות. אם יש לך בכלל בלבול באשר לאופן פעולות ה- AMA ואיך אתה אמור לתרום נכון, שינויים הם השאלות שלך שניתן לענות שם.
 
כמה מה- AMA הזכורים ביותר (שווה לבקר)
עדיין לא משוכנעים ש- Reddit AMA שווה לבדוק? אתה עשוי לשנות את דעתך כאשר אחד הידוענים האהובים עליך או גיבורים בעלי פרופיל גבוה יחליט לארח אחד.
 
הראפר סנופ דוג עשה AMA ב- Reddit בדצמבר 2012, שמשך למעלה מ 1.6 מיליון צפיות באתר לאתר החדשות החברתיות בדיוק לאותו היום. זה היה אחד ה- AMA הגדולים ביותר שאי פעם התרחשו באתר.
 
באופן לא מפתיע, ה- AMA הגדול ביותר שאי פעם התרחש באתר היה זה שפרסם ברק אובמה, נשיא ארצות הברית ב- 29 באוגוסט, 2012. ה- AMA משך באותו היום כמעט 3 מיליון צפיות, עם מיליוני דפים רבים נוספים. צפיות שלאחר מכן בימים שלאחר התרחשות ה- AMA.
 
לפרטים נוספים תוכלו לבדוק את הארכיון הזה של AMAs בעבר מכל מיני אנשים מפורסמים כולל ארנולד שוורצנגר, ג'רי סיינפלד, טוני בנט ואחרים. אתה יכול גם לראות רשימה של AMA המובילים ישירות ב- Reddit. למרות שזה לא עודכן מזה שנים, זה עדיין מקום נהדר לחפש AMAs המובילים שהתרחשו בעבר.
 
העובדה שאנשים רגילים יכולים להתחבר, ליצור אינטראקציה ואפילו לדבר עם אנשים כה פרופילים, שסביר להניח שלעולם לא נוכל לעשות אחרת בלי הטכנולוגיה שיש לנו היום היא מדהימה לחלוטין.
 
בהצלחה!
 

חבר אנונימי בפורום נדל"ן והשקעות ארצות הברית

Share:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X
  
פועל

כניסה או רישום בבקשה