קורס הנדל”ן הרשמי של נדל”ן ולעניין

קורס הנדל”ן הרשמי של נדל”ן ולעניין

Orr Kichin · מרץ 18, 2020

הקדמה כללית לקורס:
יותר ויותר משקיעי נדל”ן מבינים היום שהאלטרנטיבה הטובה ביותר שלהם להשקעה היא מעבר לים. בארץ התשואה נמוכה, הסיכון גבוה וגם המיסוי כגון מס רכישה ממש לא מזמין לעשות עסקים בארץ.
אז למה נדל”ן בארה”ב? מבין כל האלטרנטיבות העומדות בפנינו, לנדל”ן בארה”ב יש יתרונות ברורים כגון שקיפות המתבטאת ביכולת לאתר מידע חיוני בקלות, פרוצדורה ברורה ויכולת להיכנס לעניינים בקלות.
אור ויניב, משקיעים בארה”ב בחמש השנים האחרונות. בבעלותם עשרה נכסים מניבים, רקורד של ליווי עשרות משקיעים ופליפים שביצעו. אור ויניב למדו את השטח, חרשו, ובעיקר עשו.
בקורס הזה נלמד מהניסיון שלנו. תכלס. ישר ולעניין כפי שאנחנו עשינו ומהניסיון שלנו.
בקורס המבוא הנוכחי נסביר ונרחיב על כל הנושאים והנקודות שכל משקיע נדל’ן בארה”ב חייב להכיר ולדעת.
הנושאים המרכזיים אותם נלמד בקורס הם:
פרופיל של משקיע – מה כל משקיע חייב לדעת על עצמו וכיצד לזהות את הפרמטרים השונים באופי של המשקיע,
ניתוח בסיסי של גרפים ודוגמאות (על קצה המזלג),
איך לנתח אזור – מהם הפרמטרים לבחינה של אזור, איך למצוא ולנתח את המידע, מידע מהאינטרנט ומידע מאנשים בשטח. נראה דוגמאות תכלס
סוגי שכונות להשקעה – טיב האזור, ההשפעה על התשואה, איכות הדייר, תקציב המשקיע.
ניתוח עסקה – נראה מההתחלה עד הסוף איך לחשב תשואה, איך מחשבים טווח של ARV, בחינה של מצב הנכס פיזי, התחשבות באזור, מה גובה ההצעה שכדאי להגיש. נראה כמובן דוגמאות, נספק צ’ק ליסט וחומרי עזר.
פליפ – מה הם הדברים החשובים בביצוע פליפ, ממה להיזהר, באיזה שכונות לעבוד, איך לזהות עסקאות של פליפים, מהם האייטמים החשובים, סטייג’ינג, הוצאות שונות ועוד ועוד… נספק צ’ק ליסט ומחשבון תשואה.
מימון – נראה בקצרה מה מימון יכול לתרום לנו. מה החסרונות במימון ואיך התשואה משתנה.
מיסוי – נארח את אחד מרואי החשבון המובילים בארץ שיסביר לנו את החובות והזכויות של המשקיע.
הקמת אופרציה – איך מקימים צוות, איך מוצאים מתווכים, אינספקטור, חברת טייטל, ג’נרל קונטרקטור, אנשי שיפוץ, הולסיילרים ועוד ועוד.
הולסיילינג – נסביר על הולסיילינג ונארח את אחד ההולסיילרים הפעילים באינדיאנה שיספר לנו את כל המידע מבפנים.
בונוסים: יש עוד בונוסים לנרשמים והרצאות מיוחדות. פרטים בסוף הקורס

המטרה של הקורס היא לתת למשקיע המתחיל את כל הכלים והידע במקום אחד מסודר. הקורס מסכם עשרות שעות ומידע מקיף בסדרת הרצאות שניתן לראות בבית, בהפסקות קצרות ובכל מקום. הסטודנט מקבל חומר עזר, מחשבונים, צ’ק ליסטים וכל מה שצריך כדי לצאת לדרך.
הקורס מיועד לכל משקיע רציני שרוצה תכלס לעשות ולהתקדם ובוודאת יתן בוסט רציני וימנע טעויות יקרות ערך עבור המשקיע.
כמובן, אור ויניב ידריכו, יעזרו ויענו על שאלות בפורומים יעודיים אך ורק לסטודנטים.
אם עוד לא נרשמתם, עכשיו זה הזמן! גם אתם יכולים לעשות נדל”ן בארה”ב!

קורס Content

Expand All

About Instructor

Orr Kichin

קורס הנדל”ן האינטרנטי והמקיף על נדל”ן בארה”ב נולד משיתוף פעולה בין ליאור לוסטיג, יניב ברלינר ואור קיצ’ין. הקורס מעניק ידע נרחב, בסיסי ומתקדם, על כל הנושא של נדל”ן בארה”ב. הקורס מיועד לכל מי שרוצה להיכנס לתחום ורוצה להימנע מטעויות אשר יעלו בכסף רב ועוגמת נפש. יניב ואור מעבירים תכלס את הידע הנרחב שלהם אשר אותו צברו בחמש השנים האחרונות מביצוע עסקאות נדל”ן להם ולמשקיעים. הקורס יכניס אתכם ישר לעניינים לעמדת פתיחה גבוהה כאשר אתם מצוידים בידע הנדרש לצאת לדרך. בנוסף, בקורס זה תוכלו להיעזר באור ויניב כדי לענות על שאלות ולהתגבר על המכשולים בדרך ליעד – נכס בארה”ב.

1 קורס

+48 enrolled
Not Enrolled
הצטרפו לקורס הנדלן הרשמי של נדלן ולעניין

קורס Includes

  • 20 שיעורים
  • 70 נושאים

בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229
X