סקירת שוק 2019

דאלאס, טקסס

אוכלוסיית מטרו:

7.4 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

72,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.3%

חציון מחיר הבית:

174,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,500 דולר

ממוקם בצפון טקסס, דאלאס היא המטרופולין הרביעי המאוכלס ביותר במדינה. היסטורית, דאלאס הייתה אחד המרכזים החשובים ביותר לתעשיות הנפט והכותנה בשל מיקומה האסטרטגי לאורך קווי רכבת רבים.

בחמש השנים האחרונות חברות רבות מערים כמו סן פרנסיסקו ולוס אנג’לס החלו לחקור את המדינה בכדי למצוא את הערים הטובות ביותר למקומות רילוקיישן, ורבות מהן כיוונו את דאלאס כמקום מעולה למקומות רילוקיישן. יש לכך מגוון סיבות, כולל הסביבה הידידותית לעסקים של טקסס (כלומר: עלות עסקית נמוכה יותר, מיסים נמוכים יותר ופחות תקנות עסקיות) וגם עלות מחיה נמוכה יותר לעובדים.

* ממוצע שווי הבית והשכירות מבוסס על הממוצע עבור בתים עם 3 חדרי שינה באזור המטרו הגדול DFW.

מדוע להשקיע כאן?

אזור המטרו של דאלאס הפך למקום פופולרי להשקעה ברכישת נדל”ן. הדבר נכון במיוחד עבור משקיעים המעוניינים לרכוש נכסים זורמים במזומן בשוק שצומח במהירות, בעוד המחירים עדיין נמוכים וצופים בהון העצמי שלהם גדל.

  • “העיר הכי טובה לקנות דיור” – פורבס
  • “מספר 3 בערים בארה”ב הגדלה ביותר” – פורבס
  • “# 4 העיר הטובה ביותר למשפחות” – הורות
  • “# 5 העיר הטובה ביותר למשרות” – פורבס
  • “צמיחה מאסיבית בדאלאס-פורט וורת ‘” – מפת תרבות
  • “צמיחה בשוק רב-משפחתי” – פורבס
  • “המקום 10 הטוב ביותר לעסקים ולקריירה” – פורבס
  • “המקום הטוב ביותר לחיות במקום 15” – חדשות ארה”ב
  • “טקסס מס ‘4 במדינות הצמיחה הטובות ביותר” – חדשות ארה”ב
Real Estate Deals
Lior Lustig

XXXX Johnson St, Hollywood, FL 33020

Property Details Price: $847,682 Property Type: Duplex Bedrooms: 5 Bathrooms: 4 Total Size: 2,287 SQ FT Lot Size: 7,730 SQ FT Year Built: 1980 Hollywood Duplex! (3/2 – 2/2). 4 Parking Spaces. Fenced In. Huge Backyard. Separate Water & Electric Meters. Tenants Pay Utilities. 3/2 Tenant Manages Property. CURRENT RENTS: 3/2 – $1,850/Lease Until 12/2024 […]

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.