סקירת שוק 2020

דיטרויט, מישיגן

אוכלוסיית מטרו:

4.3 M

הכנסה ביתית חציונית:

$26,000

שיעור אבטלה:

5.0%

חציון מחיר הבית:

$80,000

חציון דמי שכירות חודשי:

$942

העיר הגדולה ביותר במדינת מישיגן, דטרויט ידועה ככל הנראה כעיר בה הנרי פורד חלוץ את קווי הייצור הראשונים ששימשו לייצור מכוניות. למרות שהעיר המוטורית נפגעה קשה מהמיתון, הדברים מסתכלים על פני שוק הנדל”ן הזה, בין היתר בגלל שלושת הגורמים הבאים:

שתי משפחות של מיליארדרים התחייבו להפוך א העיר להצלחה ונראה שהם מצליחים. אזור העיר התחתית התחדש לחלוטין ורבים מהנכסים המעוקלים שופצו.
דטרויט היא ביתם של חברות הרכב הגדולות “Big 3” בארה”ב וקנדה (ג’נרל מוטורס, חברת פורד מוטור וקרייזלר), והמפקדות / משרדי התאגיד הגדולים של 100 חברות Fortune 500 הכוללות: Penske Automotive, Quicken Loans, קלוג, מערבולת וולמארט.
ובכל זאת, המחירים עדיין סבירים במיוחד בתחום זה – עדיין ניתן לרכוש בתים משופצים ומפנקים בדטרויט בסביבות 80,000 $ (עד 50,000 $ במקרים מסוימים).

מדוע להשקיע כאן?

דטרויט מציעה למשקיעים את האפשרות לרכוש נכסים במחיר של עד 64,000 דולר, שישכרו עבור חציון של 1.18% ממחיר הרכישה בכל חודש וגם יש סיכוי חזק לעליית מחיר.

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת,…
Nadlan Group

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת,…

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת, הפגישה במסעדה ולידת “אינווסטו” כן, פספסתי את משבר 2008. הייתי עסוק מדיי בפעילות בישראל – פוליטיקה, יזמות, התחדשות עירונית, חיי לילה, אפילו הצלחתי לפספס הזדמנות לרכישת דירת קרקע מצויינת (זוכרים את הפוסט הראשון?). מפה לשם, את ארה”ב גיליתי ב-2011. זה לא…

קרא עוד »
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

פורום נדל”ן ארצות הברית מקשר אתכם לחברות אמריקאיות מובחרות ומנוסות המתמחות בנכסי Turnkey. חברות אלו מאתרות, משפצות ומנהלות את הנכסים בכל אחת מהמדינות בהן אנו עובדים. כדי להתחבר לנכסים של חברות אלו, עליכם לתאם פגישה אסטרטגית איתנו או להשאיר פרטים בטופס שבתחתית עמוד זה. 

 

האם כבר קיימתם שיחת אסטרטגיה? בקרו בפורטל המשקיעים

כדי לצפות בנכסי Turnkey לדוגמא עליכם להכנס לפורטל הנכסים

ליאור לוסטיג

מנהל ראשי - פורום נדל"ן ארצות הברית

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון עשיר ברכישה וניהול של נכסים בודדים ובניינים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, שבבעלותו מותג נדל”ן ולעניין, קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום נדל”ן ארה”ב”.
ליאור בעל ידע במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ומספק פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.