סקירת שוק 2020

דיטרויט – מישיגן

אוכלוסיית מטרו:

4.3 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

26,000 דולר

שיעור אבטלה:

5.0%

חציון מחיר הבית:

80,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

942 דולר

העיר הגדולה ביותר במדינת מישיגן, דטרויט ידועה ככל הנראה כעיר בה הנרי פורד חלוץ את קווי הייצור הראשונים ששימשו לייצור מכוניות. למרות שהעיר המוטורית נפגעה קשה מהמיתון, הדברים מסתכלים על פני שוק הנדל”ן הזה, בין בגלל בגלל שלושת הגורמים הבאים:

שתי משפחות של מיליארדרים התחייבו להפוך את העיר להצלחה ונראה שהם מצליחים. אזור העיר הכיתית התחדש לחלוטין ורבים מהנכסים המעוקלים שופצו.
דטרויט היא ביתם של חברות הרכב הגדולות “ביג 3” בארה”ב וקנדה (ג’נרל מוטורס, חברת פורד מוטור וקרייזלר), והמפקדות / משרדי התאגיד הגדולים של 100 חברות פורצ’ן 500 הכוללות: Penske Automotive, Quicken Loans, קלוג, מערבולת וולמארט.
ובכל זאת, המחירים עדיין סבירים שונים בתחום זה – עדיין לא יכולים לרכוש בתים משופצים ומפנקים בדטרויט בסביבות 80,000 $ (עד 50,000 $ במקרים מסוימים).

מדוע להשקיע כאן?

דטרויט מציעה למשקיעים את האפשרות לרכוש נכסים במחיר של עד 64,000 דולר, שישכרו על חציון של 1.18% ממחיר הרכישה בכל חודש וגם יש סיכוי חזק לעליית מחיר.

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת,…
Nadlan Group

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת,…

# #יזםהשבוע – פוסט מספר 3 # ההחלטה לעזוב את אזור הנוחות במשרה הנחשקת, הפגישה במסעדה ולידת “אינווסטו” כן, פספסתי את משבר 2008. הייתי עסוק מדיי בפעילות בישראל – פוליטיקה, יזמות, התחדשות עירונית, חיי לילה, אפילו הצלחתי לפספס הזדמנות לרכישת דירת קרקע מצויינת (זוכרים את הפוסט הראשון?). מפה לשם, את ארה”ב גיליתי ב-2011. זה לא…

קרא עוד »
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

פורום נדל”ן ארצות הברית מקשר אתכם לחברות אמריקאיות מובחרות ומנוסות המתמחות בנכסי Turnkey. חברות אלה מאתרות, משפחות ומנהלות את הנכסים בכל אחת מהממונות בהן אנו עובדים. כדי להתחבר לנכסים של חברות אלו, עליכם לתאם פגישה אסטרטגית איתנו או להשאיר פרטים בטופס שבתחתית עמוד זה.

האם כבר קיימתם שיחת אסטרטגיה? בקרו ב פורטל המשקיעים

כדי לראות בנכסי Turnkey לדוגמא עליכם להכנס לפורטל הנכסים

ליאור לוסטיג

מנהל ראשי - פורום נדל"ן ארצות הברית

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעילה בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון עשיר ברכישה וניהול של נכסים בודדים ובניינים.
ליאור מנהל היום את פורום משקיעי הנדל”ן, שבבעלותו מותג נדל”ן ולעניין, קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום נדל”ן ארה”ב”.
ליאור בעל ידע במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ומספק פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.