פורום נדל"ן ארצות הברית

פורום נדלן ארה''ב | דואגים להצלחה שלך

בפורום זה תוכלו להתייעץ בכל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו לפתוח חשבון בנק אמריקאי, איך לפתוח LLC, מהם תחומי ההשקעה כיום, תחום שכל אחד יכול לספר עליו על כל המצליחים עסקאות מאחת לשנייה. כמו גם האופנות, ניתוח אזורים ספציפיים יחד, סקר על תחום ההשקעה המועדף על כולם, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כסף וכו ‘.

כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים שמאה מוחות ומנתחים עובדים טוב יותר ממוח אחד, אז אל תתביישו לעזור למומחים בפורום.

שכולנו נצליח!

מתחילים לחזור לשיגרה? בג'קסונוויל פלורידה כבר פתחו את החופים

הלקוחות שלנו

שירותים למשקיעי נדל"ן

מימון למשקיעים זרים

אנחנו עובדים עם בנקים ויועצי משכנתאות להשלוואות של מ 100 אלף דולר ומעלה

מחשבוני נדל"ן

מחשבון משכנתא, שיפוץ, פליפ, BRRRR, סיטונאות, תשואה מנכסי שכירות ועוד.

זירת עסקאות מ 50 מדינות

זירת העסקאות שלנו מאתר באופן יומיומי עסקאות ממעל 1000 אתרים

שאלות נפוצות

חברת נדל”ן ולעניין עוזרת למשקיעים בכל סל השירותים כדי לאפשר לכם לבצע השקעה בטוחה בנדל”ן – לימוד מחשברי הקבילה בפייסבוק ובאתר, רישום לקורסים מובילים בהנחה מיוחדת, מנוי לימודי לאתר (להפוך לכם לאוניברסיטה נדל”ן מקיפה, קבצי נדל”ן לניתוח עסקאות, מחשבונים, זירת עסקאות שמתעדכנת אוטומטית מאלפי אתרים משתמשים במקום ועוד), פתיחת חשבון בנק או חברה ללא צורך בטיסה, פודקאסט לימודי, מפגשים עם הקהילה, מדריך חברות נדל”ן עם חברות מומחים, הנחות בעמלות דמי ליווי עם יזמים נבחרים, יומן אירועי נדל”ן, רשת חברתית למשקיעים, נכסים משופצים שמגיעים עם דייר וחברת ניהול אמריקאית, הנחות אצל רואי חשבון ועורכי דין, הנחות בהום דיפו לשיפוץ, מיטב מומחי המשכנאות והבנקים המאפשרים מימון למשקיעים זרים ועוד.

מדריך חברות הנדל”ן כולל מידע על עשרות חברות נדל”ן הפועלות בארצות הברית ונמצא באתר ובקבוצת הפייסבוק. חברי הפורום רושמים לגבי כל חברה את הרשמים וההמלצות שלהם.

חברות פלטינום הינן חברות מומלצות על ידי נדל”ן ולעניין – חברות שאנו מכירים אישית. לא ניתן לראות בחברות אלו במדריך החברות והלוגו שלהן נמצא בתחתית דף זה באיזור שיתופי הפעולה.

תוכן האתר מתורגם אוטומטי בתרגום טבעי ברמה גבוהה לעשרות אתרים שונים – אנגלית, רוסית, ספרדית, ערבית, סינית, עברית, הולנדית, צרפתית, גרמנית, הודית, איטלקית, פורטוגזית ועוד.

לא יכול להשתמש בכפתור בחירת השפה שבאתר כדי לעבור לשפה המועדפת עליכם.

  1. הצטרפות לקהילה – באתר ובפייסבוק ישנה קהילה של אלפי משקיעים ויזמי נדל”ן שישמחו לענות לכם על כל שאלה ללא עלות
  2. קריאה של אלפי מאמרים ופוסטים באתר הפתוחים לכולם
  3. שליחת שאלה ב פורום הנדל”ן שלנו באתר או בפייסבוק
  4. Real Smart. הצטרפות למנוי הלימודי המצויין שלנו יחד אינציקלופדיית נדל”ן, מאגר עצום של קבצי נדל”ן, סרטונים לימודיים ופודקאסט לימודי, זירת עסקאות אוטומטיות ועוד.
  5. בחירת קורס מובחר בהנחה והטבה מיוחדת לחברי האתר חברות חברות המובילות ביותר

חברת נדל”ן ולעניין נמצאית בארצות הברית ומקושרת לחברות הנדל”ן הגדולות בארצות הברית. בארה”ב מקובל שמשקיעים רוכשים נכסים שמוגדרים כנכסי Turnkey. היתרון של נכסים אלה הוא שהם מגיעים משופצים, עם דייר משלם, הסטוריית תשלומים והחברה שמשווקת את הנכסים גם מנהלת אותם, כך שיש לחברה זו כל אינטרנט כך שהנכס יהיה טוב, איזור מבוקש ושכירות קבועה.

אנו עובדים עם חברות סוהר בכל השווקים החמים של ארצות הברית, כך שתוכלו לבחור היכן תרצו להשקיע.

צרו קשר - ייעוץ חינם!

הלקוחות שלנו אומרים

השותפים של העסקיים האמריקאים שלנו פורסמו באתרים אלה:

2016

שנת הקמה

10,061

מספר החברים

126 מיליון דולר

הערך ליצור של נכסים שנרכשו על ידי חברי האתר

45

סמינרים מקוונים, הרצאות ופודקאסטים

הון 5000

השותפים העסקיים האמריקאים שלנו וחברות הניהול של נכסי ה סוהר הצטרפו לרשימה 5000 החברות הצומחות ביותר באמריקה בע"מ זו השנה השלישית ברציפות!

קרן נדל"ן ולעניין

אנו תורמים 10% מכל הרווחים שנצברו באמצעות עסקאות נדל"ן ומנויי האתר.