סקירת שוק 2019

שיקגו, אילינוי

אוכלוסיית מטרו:

9.5 מיליון

הכנסה ביתית חציונית:

63,000 דולר

שיעור אבטלה:

5.40%

חציון מחיר הבית:

128,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,500 דולר

ממוקם בצפון מזרח אילינוי בחופי דרום מערב אגם מישיגן, שיקגו היא העיר השלישית באוכלוסיית ארצות הברית והעיר החמישית באוכלוסייה בצפון אמריקה. העיר נקראה אמנם בכינויים רבים, אך היא ידועה ביותר בשם העיר הרוחות.

עוד לאהוב על שיקגו:

  • לשיקגו התוצר המטרופולין השלישי בגודלו בארצות הברית – כ- 737.3 מיליארד דולר על פי הערכות סטטיסטה לשנת 2019. העיר דורגה גם כבעלת הכלכלה המאוזנת ביותר בארצות הברית, בשל רמת הגיוון הגבוהה שלה
  • על פי עולמות העסקים העולמית בשיקגו, במטרו בשיקגו מתגוררים גם יותר מ -400 מטה ארגונית מרכזית, כולל 31 מטה פורצ’ן 500 ו -300 מתקני מו”פ ארגוניים. כמה ממשרדי המטה הידועים ביותר בשיקגו הם Walgreens, Boeing ו- Sears Holdings Corp.
  • מתקני מו”פ. כמה ממשרדי המטה הידועים ביותר בשיקגו הם Walgreens, Boeing ו- Sears Holdings Corp.
  • כיום, העיר הרוחות מוכרת כמרכז העסקים הרביעי בחשיבותו בעולם (על פי מדד מרכזי המסחר העולמיים של מאסטרקארד).

מדוע להשקיע כאן?

נדל”ן בשיקגו דורג לאחרונה כאחד השווקים המוערכים ביותר בעולם. בעוד שבמשך השנים שיקגו איבדה חלק קטן מאוכלוסייתה, קו הרקיע ברמה העולמית של העיר עמוס בלמעלה מ -60 מנופים מעל גורדי שחקים חדשים שהוקמו. בהחלט יש תנופת בנייה שמתרחשת שם, ויוצרת כמות מדהימה של סחר ומשפיעה לטובה על שוק הנדל”ן. מעולם לא היה זמן טוב יותר לרכוש נדל”ן בעיר הרוחות מאשר עכשיו!

צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.