Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses

 1. מפת הכרטיסים נכון ל 15 שעות לאחר פתיחת המכירה – אל תחכו לרגע האחרון. שני יזמים זריזים כבר חטפו את כרטיסי “יזם מרצה”. בקרוב מאוש נחשוף את שמם בתופים ובמחולות ! הם יציגו את עצמם ופועלם ואת החברה שהם מייצגים, יכינו לכם הרצאה קצרה על אחד מהנושאים שבקשתם מהרשימה למעלה, ולאחר מכן ינחו סשן של ליווי אישי של גמד-ענק לאחד ממכם שיזכה שבכך חינם אין כסף בהגרלה לייב במקום. גמדים – תבואו מוכנים עם שאלות – תוכלו לקבל מידע רב. לאחר השאלות והשיחה אישית עם הגמד או הגמדה ברי המזל, יתאפשרו גם מספר שאלות מהקהל ליזם בהתאם ללוחות הזמנים. בהצלחה !

 2. להלן הנושאים שבחרתם שאתם מעוניינים לשמוע עליהם בהרצאה בינתיים – נעשה את מירב המאמצים להתמקד בנושאים אלו:
  על איזה נושא הייתם רוצים לשמוע בהרצאת הערך?
  איך להתחיל את ההשקעה הראשונה שלי
  איך להתמקד לאיזור חיפוש מצומצם כמו מיקוד/רחוב מסויים איך קובעים מה ערך שוק של דירות באיזור מסויים ואיך למצוא דירות מתחת לערך שוק?
  Owner finanace
  Flips
  Notes
  Creative finance
  Wholeselling
  Finance
  Flips
  “מקורות מימון מומלצים בחו””ל- לישראלים”
  התחלה
  Multi
  Multi family for beginners
  Multi family for beginners
  1. אפשרויות מימון לתושבי חוץ לא אמריקאים
  2. הבדלום (יתרונות וחסרונות) בין:
  MF/Single/Flip.
  בחירת איזור השקעה
  איתור עסקאות נדלן
  na
  בחירת נכס, בחירת איזור ,שיטות מימון
  ארהב מימון איתור נכס והשארת הידע
  מולטיפמילי
  סוגי ואפשרויות מימון, פליפים, שוק המולטי פמילי סיכוי מול סיכון
  מימון

 3. עדכון – כמעט חצי מהכרטיסים נמכרו תוך 12 שעות. מטורף !!! נשארו שני כרטיסים מוזלים אחרונים בשורה חמש. כמו כן פנו אלינו מספר יזמים שרוצים להרצות. נביא את ההחלטה לכולם את מי לבחור. אם אתם רוצים להרצות ולקבל חשיפה רצינית בכנס ולאחר מכן בפורום עם הסרטונים של היעוץ וההרצאה הפרסומית שלכם, מוזמנים לפנות אלינו. אם כבר הייתם יזמי השבוע תקבלו 30 אחוז הנחה אל כרטיס יזם מרצה גם אם עדיין לא הייתם ימזי השבוע אבל אתם רשומים בלוח השידורים. כמו שאמרנו נמשיך לתת הטבות למשתמשים הפעילים שהם ימזי השבוע ואלו שבאים לכנסים . במידה ואתם נניח שני שותפים ואתם מרצים, מספיק לרכוש כרטיס יזם מרצה אחד + כרטיס רגיל נוסף למי שבא אתכם, כך שאם יש לכם 30 אחוז הנחה, תקבלו כרטיס יזם מרצה ב 70 דולר במקום 100 + כרטיס נוסף בנניח 20 דולר, אז ב 90 דולר הגעתם שניכם והרצתם לכולם. 50 דולר בלבד מעל המחיר הרגיל שהיה עולה לכם להגיע לכנס. כאמור נציג את כל אלו שפנו להרצות והקבוצה תבחר מי יזכו להיות המרצים ולנהל את הסשן לייב המצולם של גמד-ענק. בהצלחה!

 4. עקב כך שהכרטיסים הזולים ביותר נחטפו, כל מי שנתן לנו ציון חמישה כוכבים בדף שלנו של פורום נדל”ן ארה”ב יקבל קופון אישי של 10 אחוז הנחה לכרטיס! תשלחו אלי צילום מסך ותקבלו הודעה חוזרת עם קופון מיוחד בשבילכם! ???

 5. באי הכנס יכנסו למאגר אקסלוסיבי של הטבות לפי הסטטוס בו נרשמו – גמדים או ענקים – כך נדע מה להציע להם, ותנתן להם גישה אקסלוסיבית לפעילויות עתידיות של הפורום. הפעילים האקטיביים של הפורום תמיד יזכו להחשף ראשונים לפרוייקטים ולמייזמים שהפורום יקים ושיעזרו לכם למקסם את הפוטנציאל שלכם.

 6. אנחנו מביאים צלם מקצועי והסרטונים של היזמים שיבחרו יפורסמו בקבוצה ובנדלנפדיה ובנוסף ינעצו בראש הפורום ל 12 שעות כך שכולם יראו אותם. שאר הסרטונים של האירוע כמו השאלות והתשובות, סיפורי ענקים, הרצאת אורח וכו’ יאופשרו לצפייה באופן אקסלוסיבי לבאי הכנס בלבד.

 7. מפת הישיבה באירוע לפי רמות מחיר. שני מושבים שמורים מקדימה ליזמים שיבחרו כמרצים – יזמים מעולים שרוצים להופיע מול כולם ולזכות בסרטון שיצולם ויופץ בפורום מוזמנים לפנות אלינו לבדיקה אם אכן הם מתאימים.

 8. מכירת הכרטיסים המוזלים תחל בשעה 7 בבוקר בדיוק ביום שני – כל הקודם זוכה – בהרצאה האחרונה אנשים נזכרו ביום האחרון ופנו אלינו בצעקות למה אין כרטיסים ושהם יבואו בכל מקרה – תבינו שגודל הכיתה מוגבל – 55 כרטיסים – אין יותר כסאות – לא נוכל לעזור לכם אם תחכו לרגע האחרון – להלן הקישור לרכישה: https://www.eventbrite.com/e/meetup-2019-tickets-54469883889