2019 MARKET OVERVIEW

Albuquerque, New Mexico

אוכלוסיית מטרו:

911,000

הכנסה ביתית חציונית:

$51,000

שיעור אבטלה:

3.6%

מחיר חציון בית:

$156,000

חציון שכירות חודשי:

$1,223

אלבוקרקי, הממוקמת באמצע עמק ריו גרנדה, היא העיר המאוכלסת ביותר במדינת ניו מקסיקו והעיר המאוכלסת ה -32 בארצות הברית.

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולות בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

מדוע להשקיע כאן?

אלבוקרקי היא מרכז “מסדרון הטכנולוגיה של ניו מקסיקו”, ריכוז של חברות פרטיות היי-טק ומוסדות ממשלתיים הנמצאים לאורך נהר ריו גרנדה. זה גם ביתם של אינטל, המעבדות הלאומיות של סנדיה, בסיס חיל האוויר של קירקלנד וארבע אוניברסיטאות. ואנחנו יכולים לצפות לעוד מקומות עבודה וסרטים שיוצאים מהאזור כשנטפליקס מתכננת להעביר את מרכז הייצור האמריקני החדש שלהם לאזור. עוד חדשות מרגשות עבור אלבוקרקי:
  • In October, Netflix announced that they will be moving their new U.S. production hub to Albuquerque. According the company, this should bring upwards of $1 billion in production money to New Mexico over the next decade and up to 1,000 production jobs per year.
  • In April 2018, Carenet Healthcare announced they will invest $3 million in a downtown Albuquerque location and create up to 244 new jobs. Carenet Healthcare will be supported by New Mexico’s closing fund, LEDA, and Job Training Incentive Program, JTIP. New jobs in downtown Albuquerque will bring economic activity to small businesses and new development.
  • John Erwin, CEO of Carenet Healthcare, said the company is excited to expand their operations in New Mexico and is thankful for the support. The company will sign a 10-year lease on their building.
  • In April 2018, 2NDGear (a leading provider of certified refurbished IT equipment for educational systems) announced they will create 100 new jobs in Albuquerque and will be investing up to $1 million in its New Mexico operations. 2NDGEAR will be pursuing JTIP funding. Richard Heard, president of 2NDGEAR’s parent company, Insight Investments, said New Mexico’s hospitality and tax reforms helped his company decide to expand in Albuquerque. In the last two years, many cities were considered for their new expansion.

ראיון עם יזם השבוע – דניאל ניגרי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

ראיון עם יזם השבוע – דניאל ניגרי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

שלום לכולם, נעים מאוד וחג שמח 😊

אתחיל בלהודות למנהלי הפורום שנתנו לי את הבמה לשתף את הסיפור והניסיון שלי עם כולכם. אני מקווה שתהנו מהפוסטים השבוע ושאצליח לתת ערך מוסף – ללא ספק משימה לא פשוטה בפורום שמדברים בו מידי שבוע יזמים מנוסים וגדולים.
שמיי דניאל ניגרי, בן 32 מהוד השרון, נשוי לדניאל (כן זה דניאל ודניאל לכל החדים 😊), אבא של גיא, יזם ,משקיע נדלן, מנכל ובעלים שותף של חברת IDD REAL ESTATE וחברת IDS CONSTRUCTION הפועלות באוהיו ארה”ב.
לפני שאתחיל לספר על עצמי והדרך שעברתי אני רוצה להגיד שכל זה לא היה אפשרי בלי השותפים המדהימים שלי ב IDD – Liran Tene ו – Idan Yakobovsky והשותף התותח שלנו ב IDS – Snir Edri
אז איך התחיל המסע שלי בנדלן בארה”ב?

להמשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/author/daniel_nigri/

Read More »

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולות בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

כבר שוחחתם איתנו? היכנסו לזירת ההשקעות.

ליאור לוסטיג

מנהל ראשי - The Realestate Investor Forum

ליאור לוסטיג הינו משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור נסיון רב ברכישת וניהול נכסי סינגל ומולטי פמלי.
ליאור מנהל כיום את חברת The Real Estate Investor Forum שבבעלותה מותג נדל”ן ולעניין, קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום נדל”ן ארה”ב”. ליאור מתמצא במגוון רחב של שווקי השקעה בארצות הברית ומספק פתרונות למשקיעים דרך החברה.

X