Nadlan Invest & Financing Premium Membership

NADLAN PREMIUM SUPPORT​

חבילת התמיכה והלימוד ששמה אתכם מעל כולם

תמיכה אישית על ידי ליאור לוסטיג וחברי הצוות עם מגוון הטבות

ברוכים הבאים למנוי הפרמיום של Nadlan Group

להצטרפות ותשלום יש לגלול לתחתית הדף ולמלא את הטופס

מנוי הפרמיום כולל הטבות בכלל המחלקות שלנו

מימון

עלויות ליווי מופחתות (כ 50 אחוז ברוב המקרים)

עבודה עם טבלת עלויות מעודכנת אותה תוכלו לראות באתר ושמתחילה מ 50 אחוז הנחה. עלויות הליווי נקבעות לפי גובה העסקה ולפי המסלול. יש להבין שזמן הסגירה של עסקה של 5 מליון דולר ושל 80 אלף דולר באוהיו היא אותו דבר, ולכן הרבה לנדרים לא מעוניינים לבצע את העסקאות הקטנות. מכיוון שהלנדרים בחוזה איתנו, הם מחוייבים לבצע את העסקאות הקטנות כדי לקבל את העסקאות הגדולות, אך העלויות שלהן גבוהות יותר - שכן לדוגמא לא משתלם לקחת 1 אחוז מ 80,000 דולר שזה רק 800 דולר. הצטרפות למסלול הפרמיום תחתוך לכם את העלויות האלו בצורה משמעותית.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

קידום לראש הרשימה

לקוחות הפרמיום מקודמים לראש רשימת הלקוחות

קבלת הצעות טובות יותר ומהר יותר

בתוכנית הפרמיום תתחילו לקבל הצעות מהר יותר. חשוב לזכור שככל שהלנדר זול יותר ככה הוא גם עמוס יותר, אז ברוב המקרים תקבלן דבר ראשון את ההצעות היקרות יותר ולכן נמליץ לכם באיזו נקודה קיבלנו את כל ההצעות מהלנדרים שאנחנו יודעים שרלוונטים במיוחד לסוג ההלוואה השלכם.

Nadlan-Financing-Circle-Logo.png

עבודה ישירה עם ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג נמצא בתחום המשכנתאות בארה"ב מאז 2010 והיא בעל נסיון רב וקשרים רבים. ליאור עובד רק עם חברי הפרמיום. במסלול הרגיל תעבדו עם חבר פורום בעל שנה-שנתיים נסיון שיעזור לכם במילוי המסמכים, אך במסלול הפרמיום תקבלו את ליאור ועוד 3 חברי צוות.

עבודה עם 13 חברי צוות

במסלול הפרמיום יעבדו אתכם 13 חברי צוות שלמעשה מעבר למערכת האוטומטית שלנו, מתקשרים ישירות ללנדרים ואומרים להם שאתם חברי פרמיום - ככה שהלנדרים יתייחסו אליכם כלקוחות רציניים יותר ויציעו לכם הצעות טובות יותר. מעבר לזה חברי הצוות מתפעלים את קבוצת הווטסאפ ששמורה רק לחברי הפרמיום, ומעלים לכם את כל ההצעות על גליון נתונים - הטבה שגם שמורה לחברי הפרמיום בלבד.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

עזרה במילוי טפסים

בעוד שבמסלול הרגיל אין מענה של שאלות במילוי הטספים, במסלול הפרמיום הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל שאלה לגי הטפסים והכל בצורה מהירה בווטסאפ.

קבלת כל ההצעות בגליון נתונים

הצוות שלנו מעדכן את כל ההצעות בגליון נתונים ככה שתוכלו להשוות את כל ההצעות בצורה פרטנית עם כל הפרמטרים שלהם - הריביות, אפשרות קניית הריבית למטה, העלויות השונות של ההלוואה, קנס יציאה, אחוזי מימון ועוד.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

עבודה עם קבוצת ווטסאפ לתקשורת מהירה

בעוד שבמסלול הרגיל אתם מקבלים את ההצעות רק במייל ועם חבר צוות אחד וצריכים לבחור בעצמכם את ההצעה שמתאימה לכם ללא יעוץ, בפרמיום תעבדו עם קבוצת ווטסאפ עם חברי הצוות שלנו לקבלת מענה מהיר כל היום עד סגירת המימון.

בחירת 3 ההצעות המנצחות ומכרז ביניהן

במסלול הפרמיום ליאור לוסטיג יעלה מולכם לזום נוסף וישווה את כל ההצעות שהתקבלו בשבילכם עד כה - נבחר את 3 ההצעות הטובות ביותר ונבצע התמחרות נוספת ביניהן כדי למצוא את ההצעה המנצחת.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

אפשרות להכנס למכרז ללא חוזה

בעוד שבמסלול הרגיל יש צורך בחוזה כדי להכנס למכרז, במסלול הפרמיום תוכלו להכנס למכרז גם בנקודה בה יש לכם הצעה עקרונית שהתקבלה במייל על ידי המוכר, וזאת כדי לזרז תהליכים.

אפשרות לקבלת מכתב Pre Approval

חברי הפרמיום יכולים לקבל מכתב Pre Approval שמאפשר להם להתחיל להגיש הצעות. מכתב זה נדרש על ידי סוכני הנדלן כדי לראות שיש לכם את היכולת הכלכלית לרכוש את העסקה ושאתם מאושרים על ידי בנק לקבל משכנתא.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

קביעת תור ביומן המורחב מ 7 בבוקר ל 7 בלילה

חברי הפרמיום יכולים לקבוע איתנו פגישה ביומן המורחב בשעות שהן מעבר לשעות הפעילות וזאת כדי לאפשר לכם לבצע מכרז במהירות ולא לאבד את העסקה.

אפשרות לביצוע מספר בלתי מוגבל של מכרזים

בעוד שבמסלול הרגיל כל מכרז עולה לכם 150 דולר, במסלול הפרמיום תוכלו לבצע מספר בלתי מוגבל של מכרזים במהלך השנה (לנכסים שונים).

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

פקדון מופחת

בעת התקדמות עם לנדר הלווה מעביר פקדון. חברי הפרמיום יעבירו פקדון מופחת ב 50 אחוז החל מההלוואה הרביעית.

שמירה על מחיר החברות

במסלול הפרמיום ברגע שנכנסתם למסלול במחיר מסויים, המחיר הזה ישמר לכם כל עוד המנוי פעיל ויתחדש אחת לשנה באותו מחיר. ברגע שתבטלו את המנוי, הצטרפות נוספת תהיה במחיר המחירון בלבד.

Nadlan-Financing-Circle-Logo-1.png

קדימות ושירות מועדף

המטרה שלנו שתצאו מרוצים ותכינו לנו המלצת וידאו קצרה אז אנחנו עובדים מאוד קשה כדי להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר וללוות אתכם בתהליך

Facebook Icon

גישה לפורום התמיכה הסגור באתר ובפייסבוק של קורס הנדל”ן עם מדריכי הקורס לכל החיים

Facebook Icon

גישה לקבוצת העסקאות שלנו

השקעות

קדימות בבחירת עסקאות

במסלול הפרמיום ברגע שנכנסתם למסלול במחיר מסויים, המחיר הזה ישמר לכם כל עוד המנוי פעיל ויתחדש אחת לשנה באותו מחיר. ברגע שתבטלו את המנוי, הצטרפות נוספת תהיה במחיר המחירון בלבד.

Nadlan-Invest-Circle-Logo-1-1.png

רכישת עסקאות ללא עלות ליווי

עלות הליווי לעסקאות שעולות אצלנו באתר www.NadlanDeals.com היא 5000 דולר עד קבלת מפתח - חוזים, ביצוע בדיקת אינספקשיין לנכס, חברת טייטל עורך דין וכו'. ברגע שאתם חברים במסלול הפרמיום, אתם מקבלים ליווי עד מפתח ללא עלות.

אפשרות שלכם ללוות משקיעים

מכיוון שאין לכם עלות לליווי העסקאות, אתם יכולים ללוות משקיעים בעזרתנו בעסקאות שעולות אצלנו באתר ולגבות את דמי הליווי ולהסביר להם שאתם עובדים עם נדל"ן ולעניין. במידה ויפנו אלינו, הם ישמעו את מחיר הליווי של 5000 דולר, ככה שבכל מחיר נמוך יותר שתיקחו הם ישמחו לעבוד איתכם. אנחנו נלוונ אתכם מול הלקוח מהתחלה עד הסוף

Nadlan-Invest-Circle-Logo-1-1.png

שרת עם כל התוכנות לניתוח עסקאות

חברי הפרמיום נהנים מגישה לשרת שכולל את כל התוכנות שאתם צריכים לנתח עסקאות ככה שאתם חוסכים בעלויות החודשיות - תוכנות כמו פרופסטרים, רנטומטר וכו'.

קבלת עדכוני עסקאות במגוון ערוצים

את עדכוני העסקאות תוכלו לקבל כמובן באתר, במייל, בקבוצת פייסבוק ייעודית וגם בערוץ הטלגרם שלנו בצורה אוטומטית.

Nadlan-Invest-Circle-Logo-1-1.png

הטבות וקדימות ברכישת נכסי בניה חדשה

אנחנו בונים בסיטונאות נכסים בפלורדיה שמתאימים למשקיעים וחברי הפרמיום מקבלים את המחירים הטובים ביותר ובנוסף מקבלים ליווי צמוד וקדימות מול שאר המשקיעים ברגע שיוצאים מגרשים חדשים.

לימודים

ובנוסף, להלן הבונוסים של מסלול הפרמיום - המנוי הלימודי בשווי 1800 דולר:

גישה לאינציקלופדיית הנדל”ן – הנדל"נפדיה, אלפי ערכים בכל תחומי הנדל"ן - אינציקלופדיה שמתחדשת כל הזמן במידע עדכני ורלוונטי לעוסקים בהשקעות נדל”ן בארצות הברית

הטבה בשווי 1800 דולר (מחיר מנוי שנתי באתר)

גישה למידע ודוחות, 600 קבצים כלים וטבלאות – שיעזרו לכם לנתח את עסקאות הנדל”ן שלכם - חוזים, הסכמים, מכתבים לדיירים, גליונות חישוב, מחשבונים ועוד

הטבה בשווי 28,850 דולר (לפי 50 דולר לקובץ)

גישה לפורום אקסלוסיבי של עסקאות אטרקטיביות ובלעדיות לחברי מועדון Real Smart

הטבה בשווי 1800 דולר (מחיר מנוי שנתי באתר)

צפייה חינם בהרצאות של פאנל מומחי הנדל”ן

הטבה בשווי 1800 דולר (מחיר מנוי שנתי באתר)

קבוצות יעוץ של מאות מומחים

הטבה בשווי 1800 דולר (מחיר מנוי שנתי באתר)

צפייה חינם בהרצאות Nadlan Expo

הטבה בשווי 1800 דולר (מחיר מנוי שנתי באתר)

ועם כל זה לא מספיק – בונוס בשווי 1000 דולר - מנוי לקורס הנדל"ן, שכולל מעל 70 הרצאות ב 20 מודולים:

מודול 3 –בחירת שוק להשקעה

מודול 2 –פרופיל של משקיע

מודול 1 – אינטרודקשן

מודול 6 - הולסיילינג

מודול 5 –הקמת אופרציה

מודול 4 – חקירה מעמיקה של השוק הנבחר

מודול 9 – מציאת עסקאות מתחת למחיר השוק

מודול 8 –חקירת נכס ואזור הנכס

מודול 7 – זילו

מודול 12 –עבודה מול קבלנים

מודול 11 – משא ומתן

מודול 10 – תהליך רכישה

מודול 15 – ניהול סיכונים

מודול 14 – פוקוס על פליפ

מודול 13 – שיפוץ

מודול 18 – מכירה

מודול 17 – ניהול השקעה ע"י חברות ניהול

מודול 16 – ביטוח וחוזים

מודול 18 – מכירה

מודול 19 – חשיבות המינוף בהשקעות

מודול בונוס 20 – ניהול עצמי

50 אחוז הנחה על שאר המוצרים שלנו

Nadlan University

אוניברסיטת הנדל"ן שלנו מכילה קורסים מהמקיפים בתעשייה שילמדו אתכם כיצד להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, ותוכניות ליווי אישיות עם מנטורים מובילים שחיים ופועלים בארצות הברית ושביצעו עשרות עסקאות (תוכנית מנטורמיינד) של לימוד קבוצתי עד להצלחה! המטרה שלנו היא לתת למשקיע המתחיל את כל הכלים והידע במקום אחד מסודר. ברישום אחד מקבלים גישה להקלטות של כל התוכניות לכל החיים. חברי מועדון הפרימיום מקבלים הנחה בהרשמה למסלולים של אוניברסיטת הנדל"ן ב 50 אחוז הנחה. שווי ההטבה: מ 2500 דולר ל 3500 דולר, תלוי במסלול הנבחר.

Nadlan-Forum-Circle-Logo-1.png

Nadlan Analyst

שירות ניתוח עסקאות הנדל"ן שלנו הוא הדרך הבטוחה להצליח בהשקעת נדל"ן, שכן ההצלחה טמונה במידע שתקבל על ההשקעה. לפני שאתם רוכשים נכס מגורם שאינכם מכירים, חובה עליכם להזמין דו"ח מפורט שיפרט לכם את השווי האמיתי של הנכס, נתונים על האיזור כגון פשע, בתי ספר, מחירים של נכסים דומים, הגירה, מקורות תעסוקה ועוד. חברי מועדון הפרימיום מקבלים 50 אחוז הנחה לדוחות האנלייטיים של Nadlan Analyst. שווי ההטבה: החל מ 250 דולר הנחה לדו"ח - תלוי בדו"ח שנבחר.

Nadlan Legal

לא קונים נדל"ן בארצות הברית ללא בדיקה משפטית מקיפה לנכס Nadlan Legal מספק בשבילכם את הפתרון עם חבילה מקיפה של בדיקות לנכס החדש שקניתם חברי מועדון הפרימיום מקבלים 50 אחוז הנחה על השירות.

Nadlan-Forum-Circle-Logo-1.png

Nadlan Marketing

שירות הפרסום שלנו לחברות נדל"ן כולל באנרים, סרטונים, מאמרים, ניוזלטרים, ראיונות, חשיפה והרצאות באירועי Nadlan Expo ועוד. חברי מועדון הפרימיום מקבלים במתנה: 1. בניית פרופיל חברה משודרג ומעוצב באתר על ידי מעצבי הבית שלנו במאגר חברות הנדל"ן שיוצג כל עוד יש לכם מנוי פרופיל חברה פעיל חינם! - שווי ההטבה: 3000 דולר. פרופיל החברה המשודרג כולל את פרטי ההתקשרות שלכם: מי אנחנו, למה אנחנו, שאלות ותשובות, מידע איזורי, סרטוני וידאו, נכסים לדוגמא, לימדו קצת עלינו, שאלות נפוצות, פוסטים נבחרים וכתבות, המלצות מלקוחות, טופס צור קשר לפניות שמגיעות ישירות אליכם, פרטי התקשרות עם קישורים חיים: רשימת עובדים, מייל, טלפון, פרופיל פייסבוק ואתר אינטרנט וכולל קישור חי לאתר שלכם למטרת קידום האתר במנועי החיפוש (SEO). 2. הנחה בעלות מנוי דף חברה: 50 אחוז הנחה למנוי החודשי של דף החברה - רגיל או מקודם - שווי ההטבה: 250 עד 375 דולר לחודש 3. הנחה על באנרים: 50 אחוז הנחה למנוי החודשי בעלות של הבאנר הגדול ביותר - באנר עליון ענק בגודל של 1200 על 1920 פיקסלים, שמוצג בדף הבית ובדפים של כל הכתבות מעל הכתבה - שווי ההטבה: 250 דולר לחודש 4. כתבה באתר - כתבה בת עד 3000 מילים שמתארת את הפעילות שלכם בהקשר לעולם הנדלני. הכתבה כוללת קישור חי לאתר שלכם לשם קידום SEO או לחלופין לדף החברה שלכם באתר. הכתבה מתורגמת ל 104 שפות. עלות רגילה 2000 דולר. 50 אחוז הנחה למנויי הפרמיום. (1000 דולר בלבד). 5. דיוור לרשימת התפוצה: פרסום הכתבה שלכם בדיוור החודשי שלנו לקהל של כ 10,000 חברים או לחלופין הוספת הבאנר הפרסומי שלכם לדיוור עם קישור לכתבה, לדף החברה שלכם באתר שלנו או לאתר שלכם. - שווי ההטבה: 2000 דולר 7. הזמנה להרצות הרצאה בת 10 דקות בכנס השנתי של Nadlan Expo - הרצאה פיזית לקהל שבאולם או לחילופין דרך הזום וזאת במידה ואתם לא תוכלו להגיע לישראל במועד המתאים. ההרצאה מצולמתחי באולם ונכנסת למאגר ההרצאות שלנו באתר לצפייה של מנויי האתר שנים רבות קדימה (בשווי 2000 דולר) * 8. ראיון מצולם לפודקאסט: שכולל עשרות אלפי אנשים רשומים ביוטיוב, ונחשף גם לקבוצת הפייסבוק עם עשרות אלפי אנשים, ל LinkedIn ולאתר שלנו שכולל עשרות אלפי צפיות. הראיון הינו בן חצי שעה וכולל שאלות הקשורות להסטוריה היזמית שלכם, מידע על החברה שלכם ועל הפרוייקטים שלכם וכולל דרכי התקשרות. שווי ההטבה: 2000 דולר 9. פוסט בקבוצת הפייסבוק על הפרסום שלכם איתנו, פרטים על החברה ועל המוצר והפניה לצפיית הפרסום באתר  *בהתחשב בקיום הכנס בהתאם למגבלות (חבילה זו לא תנתן בקיום הנחה כל שהיא למנוי הפרמיום).

הצטרפות למסלול התמיכה

במידה ואתם רשומים לאתר, יש להתחבר עם שם המשתמש והסיסמא ולחזור לדף זה וללחוץ על כפתור ההצטרפות.

לאחר לחיצה על כפתור ההצטרפות, תופנו לטופס למילוי פרטי כרטיס אשראי.

התשלום הראשוני בסכום של 3000 דולר מאפשר את ההצטרפות למסלול התמיכה, הכניסה לאוניברסיטת הנדל”ן וגישה לקורס הנדל”ן, לרשת החברתית, לאפליקציה להנחות ועוד למשך 12 חודשים.

במידה ויש ברשותכם קוד קופון, לחצו על הקישור – Have a coupon?, והכניסו את הקופון לקבלת ההנחה.

לאחר 12 חודשים תחוייבו בעלות של 300 דולר לכל 12 חודשים נוספים שמכסות את הליווי, ההנחות ואת עלות השימוש בטכנולוגיה – עלות אכסון הסרטונים, השרתים, הרשת החברתית שבאתר, האפליקציה, שירות הלקוחות וכו’.

תוכלו לבחור לבטל או לעצור את המנוי בכל שלב על ידי כניסה לפרופיל שלכם באתר ובחירה ב Subscriptions. 

שימו לב: המנוי כאמור מתחדש כל שנה אוטומטית. המערכת לא שולחת התראת חידוש. במידה ואתם רוצים לבטל, אתם צריכים להכנס לפרופיל שלכם ולבחור ביטול או הפסקה של המנוי. אנחנו לא יכולים לבצע בשבילכם את ביטול המנוי כי הסיסמא שלכם מוצפנת ואתם יכולים לבטל על ידי כניסה לחשבון שלכם לכן אין טעם לשלוח לנו הודעות בקשה לביטול המנוי. שימו לב שבמידה וקיבלתם הנחה על המנוי, לאחר ביטול המנוי במידה ותרצו לחדשו, תצטרכו לחדש במחיר המלא. ההנחה היא חד פעמית ומבוטלת בעת ביטול וחידוש. זכרו שזאת אחריותכם המלאה לזכור לעצור או לבטל את המנוי לפני כל חידוש אוטומטי שנתי. במידה והמנוי יחודש לא יהיו החזרות או ביטולים. לסרטון הסבר לביטול המנוי לחצו כאן.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses