אנחנו שמחים לבשר שעלינו דרגה !!!! קיבלנו את הספאם הבינלאומי הראשון באתר מגברת מקסוול…

אנחנו שמחים לבשר שעלינו דרגה !!!!

קיבלנו את הספאם הבינלאומי הראשון באתר מגברת מקסוול !!!

כבוד !!!

למי שלא יודע, האתר שלנו כבר מזמן בינלאומי, ובמערכת ההודעות שלכם אתם יכולים לקבל הודעות מעשרות מדינות שדוברות 14 שפות!!!

עצם זה שספאמרים זיהו אותנו, טרחו ליצור חשבון במערכת ולשלוח הודעה לחברי האתר זה כבוד!!! זה אומר הכרה בינלאומית!!! אנחנו על המפה!!! לא עוד מושב קטן ליד מטולה, אלא משפחה שיושבת חזק בפרארי על הכביש המהיר העולמי, ומה לעשות בכביש הזה יש גם כולל ספאמרים!

ספאמרים לא יבזבזו את הזמן על אתר קטן ללא תעבורה, והם רואים את הפוטנציאל באתר לפי העלייה האדירה בכמות הכניסות – אז כן חברים, ככה מסתכלים על חצי הכוס המלאה של החיים – במקום להגיד אויש איזה באסה שלחו לי ספאם, תבינו שזאת עליית מדרגה !!!

כמובן שנדאג להתקין מערכות אנטי ספאם עכשיו שאנחנו בינלאומיים:)

אז תדעו שעכשיו יש לכם חשיפה כלל עולמית!!! איזה כיף!!!

דרך אגב בדרך אלינו בדואר פלאיירים וכרטיסי ביקור שנחלק לאלפי משתתפים בתערוכת הנדלן הבינלאומית עם טוני רובינס בניו גרזי בסופש הזה – אז תתכוננו להצפה של כניסות ופניות לפוסטים שלכם באתר ותעבדו על האנגלית שלכם – כל אלו שפרסמו נכסים בזירת הנכסים ופוסטים בפורום של האתר – תהיו מוכנים. וכן, נכון, הפוסטים שלכם עכשיו גם באנגלית, סינית, רוסית, ערבית ועוד אז תוודאו שהתקנתם גוגל טרנסלייט בנייד שלכם כדי שתוכלו לענות לכולם!!!

בהצלחה:)

בתמונות – מערכת ההודעות הפנימית של הרשת החברתית והאקסלוסיבית למשקיעים ויזמים באתר – תוכלו לראות את ההודעה מגברת מקסוול שעכשיו היא מפורסמת!
כמו כן את המייל שנתקבל ואת הצטרפותה לקבוצת פנסילבניה – מי יודע, אולי יש לה איזה דיל טוב להציע???
קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

6
הגב

Please Login to comment
6 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
נדל"ן ולעניין - פורום נדל"ן ארה"ב - ידע, קשרים והזדמנויותadmin כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אדמין

כמו כן הגבלנו עכשיו שליחת הודעות פרטיות רק לחברים. מה שקרה שמישהיא נרשמה לאתר והתחילה לשלוח הודעות לחברי האתר עם בקשה שיפנו אליה במייל. מי ששלח לה הודעה חזרה מהאתר לא נחשף לכלום. מי ששלח לה מייל לכתובת המייל שהשאירה, כמובן שהוא חשף את המייל שלו. בכל מקרה עכשיו לא ניתן לשלוח הודעה למישהו שאינו חבר שלך, אז גם אם מישהו מצטרף הוא מוגבל בשליחת הודעות ולא יוכלו לשלוח אליכם הודעות פרטיות ותוכלו כמובן להחליט אם לצרף חברים כדי לקבל מהם הודעות. הלוואי שבפייסבוק היתה את האופציה הזאת – זה היה מונע הרבה הודעות ספאם שאנחנו מקבלים כל הזמן מאנשים… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אדמין

התקנו את מערכת ההגנה הזאת – איך זה עובד רוב הספאם שפוגע באתר שלך מקורו בבוטים, אך לא מעט נובע גם מבני אדם. תוסף זה פועל כמו חומת אש כדי להבטיח שהמגיבים שלך הם למעשה אנושיים וכי אותם בני אדם לא שולחים אותך. שני שכבות חסימת דואר זבל ישנן שתי שכבות של הגנה מובילה נגד דואר זבל הפועלות יחד כדי לחסום הן אוטומטיות (דואר זבל) והן דואר זבל אנושי: שכבת JavaScript / Cookies נגד דואר זבל השכבה האלגוריתמית נגד דואר זבל שכבת האנטי-ספאם הראשונה משתמשת בשילוב דינאמי של JavaScript ועוגיות בכדי להשמיד את בני האדם מפני דואר זבל, ומונעת ממאה… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אדמין

קיבלתי את אותה ההודעה…ככה שאתם עזרתם לה עם תשתית להספים

חבר אנונימי בפורום
אדמין

תחסמו את המשתמש הזה נראה שזה ניסיון לפרוץ למילים של אנשים ולנסות לעקוץ

חבר אנונימי בפורום
אדמין

הגבתי לה אבל דרך הודעה של האתר זה בסדר ?

חבר אנונימי בפורום
אדמין

?

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X