ראיונות חינם לחברי מועדון הנדל”ן

ראיונות חינם לחברי מועדון הנדל”ן

נדל"ן ולעניין · אוגוסט 27

ביחידה זו תוכלו למצוא ראיונות של פאנל מומחי הנדל”ן שלנו שפתוחים ללא תשלום למשך שבוע מיום פרסומם כחלק מהפודקאסט של פורום הנדל”ן, וזמינים חינם במשך זמן זה לחברי מועדון הנדל”ן Real הרשומים לאתר.

לצפייה בראיונות יש להכנס לאתר עם שם המשתמש שלכם, ולהרשם לקורס. לאחר מכן הראיונות שבדף זה יהיו פתוחים לצפייה.

אתם מוזמנים להצטרף חינם למועדון הנדל”ן Real עכשיו – המועדון שנותן לכם הטבות משמעותיות בכל הקשור להשקעות נדל”ן בארצות הברית. להצטרפות, לחצו כאן!

לצפייה בראיונות אלו לאחר השבוע הראשון וצפייה בראיונות קודמים, יש לשדרג למנוי Real Smart, המנוי הלימודי שלנו. להצטרפות, לחצו כאן!

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

About Instructor

נדל"ן ולעניין

ברוכים הבאים לפורום נדל"ן ארצות הברית. באתר זה תוכלו לדון בסוגיות הקשורות לתחום, לפרסם עסקאות ונכסים למכירה וללמוד יותר על תחום הנדל"ן. בפורום שלנו תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל"ן בארה"ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה"ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא' עד ת' וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד. אין הנהלת הפורום אחראית על השימוש בתכני הפורום ואינה נושאית כל אחריות לגבי נכונות המידע. השימוש במידע נעשה על אחריותו של המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום אתה מוותרים על כל טענה של זכויות יוצרים והנכם מאשרים שהנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שעולה על רוחה ובכל מדיה שהיא.

7 Courses

+19950 enrolled
Not Enrolled

Course Includes

  • 4 Lessons

Responses

X