זירת הנכסים – מוכרי נכסים ויזמי השבוע

[vc_row][vc_column][houzez-agents agents_type=”grid” agent_category=”” agent_city=”” posts_limit=”8″ offset=”” orderby=”none” order=”ASC”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ברוכים הבאים לזירת הנכסים !
דבר ראשון:
אם תרצו לקבל עדכונים אחת לשבוע של פוסטים בעלי ערך ולמידה מפורום נדל”ן ארצות הברית וכמו כן אפשרות להרשם לנכסים של יזמי השבוע מזירת הנכסים השאירו מייל או הרשמו: https://www.forumnadlanusa.com/newsletter
 
קבוצת משנה זו לקבוצת פורום הנדל”ן בארה”ב מאפשרת פרסום נכסים
 
כמו שהבטחנו לכם, קיבלתם בונוס אדיר שמאפשר לכם לפרסם את הנכסים שלכם בזירת נכסים אקסלוסיבית של פורום נדל”ן ארה”ב השמורה ליזמי השבוע בלבד – יזמים שכבר היו אך גם יזמים עתידיים שיירשמו בלוח היזמים!
 
מזל טוב !!! זכיתם בענק !!!
 
הנכסים שבקבוצה מפורסמים על ידי שימוש בתבנית ייחודית.
 
הקישור לטופס: https://bit.ly/2Wueue6
 
טופס זה יאפשר לכם ליצור את התבנית שתשמש אתכם לפרסום נכס בקבוצה הסגורה והאקסלוסיבית הזאת.
 
מילוי כתובת המייל שלכם ושמכם בטופס נעשים לשם שליחת התבנית חזרה למייל שלכם ולא ייכנסו לתבנית של הפוסט.
 
לאחר מילוי הטופס, תקבלו מייל חוזר עם תבנית הפרסום המלאה להדבקה כפוסט למכירה.
 
נא להעתיק את כל התבנית כמו שהיא מתוך המייל שקיבלתם ולהדביק אותה כפוסט חדש בזירה לפי השלבים הבאים:
 
1. יש ללכת לזירת הנכסים בפייסבוק
2. לבחור פרסום נכס חדש.
יופיעו בפניכם 4 שדות:
א. יש לרשום את כתובת הנכס בשדה העליון איפה שכתוב – What are you selling?
ב. להכניס את מחיר הנכס – איפה שכתוב Price
ג. מיקוד הנכס
ד.להדביק את תוכן התבנית שקיבלתם כמו שהיא לשדה Describe your item – לא להחסיר ולא לשנות מהתבנית שקיבלתם.
ה. הוסיפו תמונות של הנכס – על התמונה הראשונה להיות תמונה של הנכס מבחוץ, וזאת כדי לשמור על אחידות עם שאר הפרסומים, ולאחר מכן
הוסיפו תמונות של הנכס מבפנים.
 
זהו – פרסמת נכס בקליק בפורום נדל”ן ארה”ב!
 
שימו לב:
 
1. אין לפרסם את שמכם, שם החברה שלכם, לוגו, טלפון, אתר וכו’ כחלק מהפוסט. הנכסים מפורסמים תחת חשבון הפייסבוק שלכם ודרכו יפנו אליכם רוכשים פוטנציאליים. פרסומים שיכילו מידע זה ימחקו. יש לכבד את הפורום ולא לגרום לו להראות כמו לוח מודעות.
 
2. יש לשמור על הפורמט האחיד שקיבלתם במייל, להדביק אותו כמו שהוא ולא לשנות אותו – המטרה היא בראש ובראשונה אחידות בין הפוסטים שבקבוצה.
 
3. במידה ואתם רוצים לפרסם את הנכס עם התבנית הייחודית שלנו בקבוצות אחרות, עליכן לשמור על הקישור לקבוצת פורום נדל”ן ארה”ב וזירת הנכסים שנוצר כחלק מהתבנית ולא למחוק אותו. חל איסור מוחלט לפרסם את הנכס עם התבנית שלנו בקבוצות אחרות ובכל איזור אחר בפייסבוק או מחוצה לו ללא קישורים אלו. במידה ונגלה את הפוסט מפורסם מחוץ לקבוצה עם התבנית שלנו וללא הקישורים, הפוסטים של היזם יימחקו והיזם ייחסם מהפורומים שלנו. עבדנו קשה על התבניות האלה וזהו בונוס שאנחנו מביאים ל”יזמי השבוע” שמפרסמים בקבוצה שלנו בלבד – אנא כבדו זאת.
 
4.המטרה העקרית היא שהרוכשים הפוטנציאליים ישאלו שאלות על הנכס כתגובות לפוסט שיצרתם, ואם ירצו לרכוש אותו יפנו אליכם באופן פרטי דרך פייסבוק כמו שנעשה במכירת כל פריט אחר בפייסבוק, שכן אנו מעוניינים שיווצר שיח על הנכס בין חברי הפורום – אנחנו בראש ובראשונה קבוצה לימודית ולכן הוספת פרטי קשר ישירים תקטע את רצף התקשורת שבפורום.
 
בהצלחה לכולם ותודה על שיתוף הפעולה !!!
 
להצטרפות לפורום זירת הנכסים בפייסבוק:
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSAZiratHanechasim/
 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]