סרטוני ערוץ היוטיוב
Avertice


אהלן חברים,

אם אתם זוכרים, רבים מכם כתבו שהיו שמחים לראות ליווי של עסקה מתחילתה ועד סופה כולל התוצאה הסופית. אז החלטנו להרים את הכפפה ובחודש יוני האחרון, באחד הביקורים של @Yaron Shiponi כשנפגשנו לארוחת צהריים בניו-יורק, עלה הרעיון לעקוב אחרי אחד מהפרוייקטים היותר מיוחדים שלו כדי להראות לכם את תהליך העסקה מתחילתה ועד סופה.

לפני כחודש ירון סיפר לי על עסקת מולטי-פמילי מעניינת במיאמי, שהוא בדיוק סיים לעשות לה Refinance. אחרי ששמעתי את הנתונים חשבתי שזה יכול להתאים בדיוק למה שדיברנו. מה שהיה מיוחד בעסקה הזאת הוא המודל שדנו בו הרבה בפורום: רכישה מתחת למחיר שוק, השבחה, מינוף והוצאת הרווחים חזרה למשקיעים – BRRRR קלאסי – במקרה הזה 50% חזרה. אז לכל מי ששאל מה זאת עסקת BRRRR, מומלץ לכם לצפות בסרטון שהכנו ושמתאר את תהליך העסקה.
לא היה פשוט לתאם עם ירון ואני שמח שאחרי מאמצים ותיאומים הצלחתי לתפוס אותו בנכס. זה מדהים לראות ממה הנכס התחיל ולאיזה סוג של נכס הוא הפך בסופו של דבר.

אז כהרגלנו בפורום, כדי לעשות את העניין לקצת מעניין יותר – נבצע הגרלה…
בין כל מי שישלח לנו הודעה פרטית עם תשובה שבה יהיה כתוב כמה היה שווה הנכס לפני השינוי (קנייה + שיפוץ) וכמה הבנק העריך אותו אחרי השינוי, נגריל מנוי של 3 חודשים ל Real Smart (מחיר רגיל – 299 דולר בחודש)!!!

אז חברים, אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולאחר מכן לשאול או להגיב כאן לגביי כל שאלה שעולה לכם.
ירון זמין בשבילכם וישמח לענות על כל שאלה לגבי העסקה עם הידע הרב שלו בתחום!

המטרה שלנו היא שהפוסט הזה יהפוך לשרשור רלוונטי בנושא, ואנשים אשר מתעניינים בתחום יוכלו להיכנס וללמוד ממנו כמה שיותר.

תהנו: https://youtu.be/oec93oMk9G4

נדל"ן ולעניין – פורום נדל"ן ארצות הברית !

פורום הנדל"ן הטוב בתבל !

הסלוגן שלנו: משתפים. לומדים. בונים עתיד.

הנפשות הפועלות:

"נדלנאל" – אל הנדלן הגדול והנורא – כל עוד אתם משתפים פוסטים הוא מבסוט ודואג לכם לעסקאות מעולות ותשואות נהדרות.

"ביבר הפליפר" – הקמע של הפורום שנמצא בלוגו שלנו – ביבר החמוד שאוהב לעשות פליפים.
"יזם השבוע" ו "לוח השידורים"
בכל שבוע אנחנו נותנים ליזם אחר לארח את הפורום – משמע כתיבה של 7 פוסטים, אחד לכל יום, שינעצו בראש הפורום. הפוסטים הם לימודיים. במידה ואתם חושבים שיש לכם את היכולת לארח את הפורום למשך שבוע, תפנו אלינו לבדיקת הצטרפות והוסיפו את שמכם לדף לוח השידורים שלנו:
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/permalink/2188808318060025/

"זירת הנכסים"
זוהי קבוצה אקסלוסיבית שמאפשרת לייזמים שעברו את מסלול "יזם השבוע" לפרסם נכסים איכותיים על מידע מלא על הנכס.
"יזם השבוע" מקבל אפשרות לפרסם 7 נכסים תמורת 7 הפוסטים שפרסם. לאחר מכן תמורת כל פרסום נכס, יש לפרסם פוסט ערכי חדש, או לפרסם בתשלום.
https://facebook.com/groups/ForumNadlanUSAZiratHanechasim

זירת הנכסים באתר האינטרנט שלנו:

"מדריך היזמים והחברות" – שיתופי פעולה בין הפורום לחברות נדל"ן
כל יזם או חברת נדל"ן יכולים להקים פרופיל באתר הפורום הכולל תיאור החברה, לוגו וקישור לאתר שלה וזאת תמורת פרופיל דומה באתר של החברה עם קישור חוזר לאתר הפורום, או בתשלום.
באתר מבקרים אלפי חברים בחודש וזאת הזדמנות לחשוף את החברה שלכם לקהילה.
הקישור למדריך החברות והיזמים באתר:

"מיטאפ"
הפורום מפגש מפגשי מיטאפ אחת לחודשיים. עד היום כל מפגשי המיטאפ נמכרו במלואם עד אפס מקום, ומי שחיכה פספס. המיטאפ משקף את הפורום בשטח – שיתופים מחברי הפורום ומפגשים בין משקיעים ליזמים. יזמים וחברות נדל"ן או שירותים בתחום שמעוניינות להציג מול הקהל מוזמנים לפנות אלינו. לפרטים וכרטיסים:
מיטאפ:
https://www.facebook.com/events/840218662996663/

"אתר האינטרנט שלנו"
https://www.ForumNadlanUSA.com
כולל מידע לימודי מהפורום ואפשרות ליצור פרופיל עסקי ליזמים שמבצעים שת"פ עם הפורום – משמע פרופיל עסקי אצלנו באתר תמורת פרופיל עסקי על הפורום אצל אתר היזם או לחלופין פרופיל עסקי בתשלום. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים.

"מבזק הספורט וזוכי המדליות"
אחת לשבוע אנחנו מפרסמים את חברי הפורום הפעילים ביותר ונפוסטים הפעילים ביותר, וכמו כן אלו שזכו בדרגות על ידי פייסבוק כחברים מעוררי שיחה או כוכבים עולים.
שלושת הפעילים ביותר זוכים בפרסים כמו לדוגמא הנחות למפגשי המיטאפ.

"תמיכה טכנית"
בפורום יש מספר חדרי צ'ט המיועדים לתמיכה טכנית, בין השאר ליזמים שמפרסמים בזירת הנכסים, נדלנפדיה, מדריך החברות והיזמים, זוכי המדליות ומבזק הספורט, ולכל מיטאפ. בכל צ'ט יש לשאול שאלות רלוונטיות בלבד לנושא שלו. לגישה לצ'טים:

https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/chats/

"הרשמה לניוזלטר"
הניוזלטר שולח עדכונים לימודיים מהפורום אחת לשבוע בפורמט נקי ידירות לתיבת המייל שלכם. ניתן גם להרדם לעדכוני נכסים מ"זירת הנכסים". להרשמה:
https://www.ForumNadlanUSA.com/NewsLetter

"ערוץ היוטיוב שלנו"
כולל את כל סרטוני האתר – הרשמו לערוץ ולחצו על הפעמון כדי לוודא שתקבלו עדכונים בכל פעם שעולה סרטון חדש:
https://www.youtube.com/channel/UCliNShPg9cVs5HIz3kRbe3g

"פודקאסט"
כולל עדכונים מעולם הנדל"ן ותוכניות מקוריות

"חנות מוצרי ביבר הפליפר"
http://shop.forumnadlanusa.com/
רוצים לתמוך פיננסית בפעילות הפורום ובמקביל להנות ממוצרים מובחרים? מוזמנים לרכוש חולצות, סוודרים, כיסוי לטלפון, כוסות קפה וכו' עם לוגו הפורום.

"דף הפייסבוק שלנו" – תנו לנו לייק ופידבק 5 כוכבים ותכנסו להגרלה של כרטיס חינם למיטאפ וכל חודש חולצה של ביבר הפליפר:
https://www.facebook.com/pg/RealEstateIsreaelUSAFAQ/reviews

ברוכים הבאים!

Tags:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X