המלצה על תוכנית מנטורמיינד וקורס הנדל"ן – ברק דואניאס – נדל"ן ולעניין – פורום נדל"ן ארצות הברית

המלצה על תוכנית מנטורמיינד וקורס הנדל"ן – ברק דואניאס – נדל"ן ולעניין – פורום נדל"ן ארצות הברית

סרטוני ערוץ היוטיוב


על התוכנית המהפכנית שלנו
אנחנו בפורום נדל”ן ארצות הברית שמנו לנו כמטרה להכשיר משקיעי נדל”ן מצליחנים במקום למלא כיתות לימוד. לפיכך החלטנו לבנות תכנית הכשרה עם התמקדות על מתן יחס אישי, כי רק תכנית כזו על פי כל המבדקים שערכנו, תוביל להצלחת המשתתפים.

כדי שנוכל להעניק יחס אישי לכל לומד, הגבלנו את מספר המשתתפים לחמישה בלבד. הלמידה נעשית בצורה מקוונת ומתקיימת את לשבוע בקבוצה אינטימית זו.

מנטור מקצועי ומנוסה מנחה את הקבוצה לאורך כל הדרך מתחילת הלימוד ועד שתגיעו ליעד שהצבתם לעצמכם. סגירת עסקה ראשונה של כל אחד ואחד מהמשתתפים בתוכנית. תוכלו לבחור את המנטור המתאים לפי היעדים שלכם ולפי רמת הידע שלכם. לרוב המנטורים לא נדרש ידע קודם בתחום. המנטורים שלנו מנוסים מספיק בשביל ללוות גם את חסרי הניסיון שביניכם, עד לאיתור, לניתוח ולסגירה של עסקאות. במידה וכבר יש לכם ידע בתחום, תוכלו לבחור מנטורים המתמחים בנושאים ספציפיים, לדוגמא פליפים, מולטי פמלי, AirBNB וכו’.

לאורך כל התהליך תזכו למענה מקיף ולסיוע, כמו גם לכל אורך מהלך העסקה הנדל”נית שתבצעו. תוכנית רכישה זו תקדם אתכם לעבר החופש הכלכלי המיוחל.

ערך מוסף שבדקנו ומצאנו שקיים בקבוצות למידה קטנות: מספר האנשים הקטן בקבוצה לרוב מוביל לחברויות ולשותפויות הדוקות גם לאחר שהמפגשים המקוונים מסתיימים, מה שמסייע גם באופן ישיר להתפתחות העסקית של כל אחד ואחד בתחום. כך שההצלחה שלכם מובטחת!

למה אנחנו
יחס אישי – כל משתתף מקבל תשומת לב, מענה לשאלות וליווי בהתאם לשאיפות
והצרכים שלו. לא עוד כיתות מלאות או מסכים אנונימיים.
מנטורים מקצועיים ומנוסים – צוות המנטורים שלנו כולל כמה מהמומחים הגדולים
בתחום הנדל"ן האמריקאי, בעלי נסיון וידע מהשטח, עם הצלחות מוכחות וגישה לימודית סבלנית
תוצאות בשטח – אנחנו מלווים אתכם בכל שלבי התהליך, עד לסגירת עסקת הנדל"ן
אמיתית בהתאם לשאיפות שלכם. ייעוץ, הכוונה וטיפים.
מחירים הגיוניים ונוחים, עם תמורה לאגרה.

מנטורמיינד – תוכנית המנטורינג של נדל"ן ולעניין:

Home

קורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין:

קורס האונליין הרשמי של נדל"ן ולעניין – פורום נדל"ן ארצות הברית

בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229
X