פוסט סיכום – הפרויקט הבא

יזם השבוע” דקלה אסולין #פוסט 6
איזו רכבת הרים היתה השבוע!
בחמשת הפוסטים האחרונים שלי שיתפתי אתכם בחלק מהתובנות והלקחים שאספתי בדרך, הן כיזמת נדל”ן והן כאישה וכאמא.
חלקתי איתכם את הטריגר שהוציא אותי לעולם יזמות הנדל”ן והסברתי מדוע בחרנו, שרי ואני, להתמקד בהשקעות בנדל”ן מניב במילווקי, בייחוד בתקופה המאתגרת שאנחנו נמצאים בה, למה חשוב לעשות נדל”ן מהשטח וקצת מהבטן על החשיבות של שותפות חזקה.
אז מה הדבר הבא?
בחודשים האחרונים הבנו שהרבה משקיעים זקוקים למשהו קצת אחר.
המציאות הביאה הרבה אנשים למסקנה שצריך להשקיע בחו”ל ולהזיז את הכסף אבל לא כולם יכולים או רוצים להשקיע סכומים גדולים במקום אחד.
משקיעים שמים היום דגש הרבה יותר גדול על הצורך בפיזור סיכונים וכניסה להשקעות סולדיות.
אז אחרי מחשבה רבה וחודשים של עבודה אינטנסיבית בבניית התשתית המשפטית והעסקית, בנינו והשקנו השבוע קרן השקעות לנכסי נדל”ן מניב במילווקי.
הניסיון שלנו מעיד שזה מכשיר ההשקעה המתאים ביותר לתקופה הכלכלית המורכבת שאנחנו חווים כבר למעלה משנה ונותן מענה למשקיעים רבים עם הון מוגבל, שמעוניינים להשקיע בנדל”ן בארה”ב.
לקבוצת משקיעים/קרן יש יתרונות רבים ובהם פיזור סיכונים והכנסה יציבה שנובעת מהחזקת מספר נכסים, ללא תלות בנכס יחיד.
את הקרן אנחנו מקימות ביחד עם השותף המקומי שלנו במילווקי שחי בעיר, נושם ומכיר את השכונות, מחזיק ומנהל מאות דלתות בעצמו, ותאפשר לנו ולמשקיעים לרכוש יחד נכסים מניבים, מתחת למחיר השוק, לנהל אותם במקצועיות וליהנות מתזרים הכנסות יציב בשוק נדל”ן חזק.
אתם מוזמנים לבקר בדף העסקי שלנו ולקבל פרטים נוספים:
מוזמנים גם לפנות אלי ואשמח לענות על כל שאלה ולספר עוד על הפרויקט המרגש הזה.
תודה רבה שהייתם איתי השבוע!
סוף שבוע נעים לכולם🙏
דקלה
Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses