מי אנחנו? – פורום נדל”ן ארצות הברית

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

שלום חברים. כאן ליאור לוסטיג.

בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. שיהיה לכולנו בהצלחה!

כתובת הפורום בפייסבוק:
https://www.facebook.com/groups/RealEstateIsraelUSAFAQ

מנהל ובעלים: פעילים: ליאור לוסטיג
עורך תוכן בכיר ומודרטור: עידו נוימן.

אתר זה הינו האתר הנלווה לקבוצת הנדל”ן בארצות הברית המצליחה ביותר בגלקסיה – פורום נדל”ן ארצות הברית.

באתר זה תוכלו לפרסם נכסים למכירה וללמוד יותר על תחום הנדל”ן.

בפורום שלנו תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד,

מנהלים פעילים: ליאור לוסטיג, לירון עזריאלי, עידו נוימן.

אין הנהלת הפורום אחראית על השימוש בתכני הפורום ואינה נושאית כל אחריות לגבי נכונות המידע. השימוש במידע נעשה על אחריותו של המשתמש והמפרסם.

בעת פרסום פוסט בפורום אנו מודעים לכך שאנו מוותרים על כל זכויות של זכויות יוצרים על תוכן זה ולר נתבע את הפורום על כל שימוש שיעשה בתוכן שפורסם. אין הנהלת הפורום אחראית על השימוש בתכני הפורום ואינה נושאית כל אחריות לגבי נכונות המידע. השימוש במידע נעשה על אחריותו של המשתמש והמפרסם. כל התכנים שבפורום זה מוגנים על ידי זכויות יוצרים של פורום נדל”ן ארצות הברית, וכל העתקה של תכנים אלו על ידי גורם זר תביא לענישה המקסימלית הנתנת בחוק. כל שימוש בתכנים אלו צריך להעשות בכתב על ידי ליאור לוסטיג מנהל פורום נדל”ן ארצות הברית. בעת פרסום מידע בפורום אתה מוותרים על כל טענה של זכויות יוצרים והנכם מאשרים שהנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שעולה על רוחה ובכל מדיה שהיא.

בעת פרסום מידע בפורום אתה מוותרים על כל טענה של זכויות יוצרים והנכם מאשרים שהנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שעולה על רוחה ובכל מדיה שהיא.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ברכות על הצטרפותכם לפורום הנדל”ן טוב בתבל – פורום שהוא משפחה !
 
הסלוגן שלנו: משתפים. לומדים. בונים עתיד.
 
הנפשות הפועלות:
 
נדלנאל” – אל הנדלן הגדול והנורא – כל עוד אתם משתפים פוסטים הוא מבסוט ודואג לכם לעסקאות מעולות ותשואות נהדרות.
 
ביבר הפליפר” – הקמע של הפורום שנמצא בלוגו שלנו – ביבר החמוד שאוהב לעשות פליפים.
 
גמדים, ענקים ויזמים” – גמדים הם כל אלו שעדיין לא עשו עסקאות, וענקים הם משקיעים מנוסים. המטרה שלנו בפורום היא להפגיש כמה שיותר גמדים עם ענקים וכך לעזור לגמדים להפוך לענקים. על כל שלושה גמדים שענק עזר, יש לכם מקום מובטח בגן העדן של נדלנאל. יזמים הם ענקים שגם משווקים נכסים למחייתם.
כתובת הפורום בפייסבוק להצטרפות
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA
 
מספר חוקים בסיסיים
בפורום עובד אלגוריתם שבאופן אוטומטי מוציא חברים שלא שיתפו פוסט במשך חודשיים ולא מגיבים באופן שוטף. אם עפתם זה לא אישי, המערכת גם חוסמת אתכם מלהצטרף חזרה באופן אוטומטי. זה פורום של שיתופים – אם אתם יזמים – ספרו על עצמכם. עוד לא השקעתם – תשלאו שאלות.
נתחיל מכך שתגיבו לפוסט הזה עם השם שלכם וקצת פרטים על המסע שלכם בעולם הנדל”ן.
 
זה פורום ללא פרסום וכל השיחות מתבצעות על גבי הפורום
לא לשלוח מספרי טלפון ולא לבקש לדבר בפרטי. יש לכם מה להתייעץ – יש לעשות זאת על גבי הפורום.
רוצים לפרסם? על כל 4 פוסטים של ערך, תוכלו בפוסט הרביעי של ערך להוסיף בתחתית הפוסט: שם, תפקיד, חברה, טלפון, מייל, אתר אינטרנט. (לא יותרו פרטי קשר אחרים).
 
איסור פניה מסיבית לחברים במסנג’ר לשם יצירת רשימות תפוצה
אם פנן אליכם עם הודעות לרכישת נדל”ן או הצטרפות לקבוצות אחרות מבלי שביקשתם זאת, אנא דווחו להנהלת הפורום ואותו משתמש ייחסם מהפורום לאלתר. אנחנו גםמפעילים מנגנונים ךאיתור חברים שכאלו ופעילות כזאת אסורה..
 
נדלנפדיה
בפורום יש עשרות יחידות לימוד בתחומים שונים שכוללים פוסטים בכל תחומי הנדל”ן – איך לפתוח חשבון בנק בארצות הברית, פתיחת חברה, מיסוי אמריקאי וישראלי, שיפוצים, אינספקשיין, וכו’ ובנוסף הודעות פורום חשובות, חדשות נדל”ן, עדכוני מיטאפ ועוד.
כדי להגיע לנדלנפדיה, יש ללחוץ על לשונית “יחידות”, או “Units”.
 
יזם השבוע” ו “לוח השידורים
בכל שבוע אנחנו נותנים ליזם אחר לארח את הפורום – משמע כתיבה של 7 פוסטים, אחד לכל יום, שינעצו בראש הפורום. הפוסטים הם לימודיים. במידה ואתם חושבים שיש לכם את היכולת לארח את הפורום למשך שבוע, תפנו אלינו לבדיקת הצטרפות והוסיפו את שמכם לדף לוח השידורים שלנו:
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/permalink/2188808318060025/
 
זירת הנכסים
זוהי קבוצה אקסלוסיבית שמאפשרת לייזמים שעברו את מסלול “יזם השבוע” לפרסם נכסים איכותיים על מידע מלא על הנכס.
“יזם השבוע” מקבל אפשרות לפרסם 7 נכסים תמורת 7 הפוסטים שפרסם. לאחר מכן תמורת כל פרסום נכס, יש לפרסם פוסט ערכי חדש, או לפרסם בתשלום.
https://facebook.com/groups/ForumNadlanUSAZiratHanechasim
 
זירת הנכסים באתר האינטרנט שלנו:
https://www.forumnadlanusa.com/מפת-הנכסים/
 
מיטאפ
הפורום מארגן מפגשי מיטאפ אחת לחודשיים. עד היום כל מפגשי המיטאפ נמכרו במלואם עד אפס מקום, ומי שחיכה פספס. המיטאפ משקף את הפורום בשטח – שיתופים מחברי הפורום ומפגשים בין משקיעים ליזמים. יזמים וחברות נדל”ן או שירותים בתחום שמעוניינות להציג מול הקהל מוזמנים לפנות אלינו. לפרטים וכרטיסים:
מיטאפ:
https://www.forumnadlanusa.com/meetup/
https://www.facebook.com/events/840218662996663/
 
אתר האינטרנט שלנו
https://www.forumnadlanusa.com
כולל מידע לימודי מהפורום ואפשרות ליצור פרופיל עסקי ליזמים שמבצעים שת”פ עם הפורום – משמע פרופיל עסקי אצלנו באתר תמורת פרופיל עסקי על הפורום אצל אתר היזם או לחלופין פרופיל עסקי בתשלום. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים.
“לוח אירועי נדל”ן”
https://www.forumnadlanusa.com/event-directory/
 
רוצים להתעדכן בכל אירועי הנדל”ן השונים – מפגשים, הרצאות, וובינרים ?
אנחנו נותנים אפשרות ל”יזמי השבוע” שלנו לפרסם אירועים איכותיים חינם בלוח האירועים – לשם פרסום אירוע יש כמובן להרשם לאתר ולהשתמש בטופס הוספת אירוע:
https://www.forumnadlanusa.com/הוספת-אירוע-נדלן/
 
מבזק הספורט וזוכי המדליות
אחת לשבוע אנחנו מפרסמים את חברי הפורום הפעילים ביותר ונפוסטים הפעילים ביותר, וכמו כן אלו שזכו בדרגות על ידי פייסבוק כחברים מעוררי שיחה או כוכבים עולים.
שלושת הפעילים ביותר זוכים בפרסים כמו לדוגמא הנחות למפגשי המיטאפ.
 
תמיכה טכנית
בפורום יש מספר חדרי צ’ט המיועדים לתמיכה טכנית, בין השאר ליזמים שמפרסמים בזירת הנכסים, נדלנפדיה, מדריך החברות והיזמים, זוכי המדליות ומבזק הספורט, ולכל מיטאפ. בכל צ’ט יש לשאול שאלות רלוונטיות בלבד לנושא שלו. לגישה לצ’טים:
 
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/chats/
 
“מדריך היזמים והחברות” – שיתופי פעולה בין הפורום לחברות נדל”ן
כל יזם או חברת נדל”ן יכולים להקים פרופיל באתר הפורום הכולל תיאור החברה, לוגו וקישור לאתר שלה וזאת תמורת פרופיל דומה באתר של החברה עם קישור חוזר לאתר הפורום, או בתשלום.
באתר מבקרים אלפי חברים בחודש וזאת הזדמנות לחשוף את החברה שלכם לקהילה.
הקישור למדריך החברות והיזמים באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/directory/
הרשמה לניוזלטר
הניוזלטר שולח עדכונים לימודיים מהפורום אחת לשבוע בפורמט נקי ידירות לתיבת המייל שלכם. ניתן גם להרדם לעדכוני נכסים מ”זירת הנכסים”. להרשמה:
https://www.forumnadlanusa.com/NewsLetter
 
ערוץ היוטיוב שלנו
כולל את כל סרטוני האתר – הרשמו לערוץ ולחצו על הפעמון כדי לוודא שתקבלו עדכונים בכל פעם שעולה סרטון חדש:
https://www.youtube.com/channel/UCliNShPg9cVs5HIz3kRbe3g
 
פודקאסט
כולל את כל הראיונות שביצענו ותוכניות מקוריות שקשורות לנדל”ן
“קורסים של יזמי הפורום וסרטונים בתשלום מכנסים שאירגן הפורום”
יש לכם קורס מקצועי שאתם מעוניים לשווק לחברי הפורום? מוזמנים לעשות שיתוף פעולה איתנו – אנחנו דואגים לכל הבעיות שמשווקי קורסים נתקלים בהן – פלטפורמה חינם, שירות לקוחות מול הנרשמים, שיווק ופרסום הקורסים לחברי הקהילה, אכסון מאובטח של הסרטונים כך שניתן יהיה לראות אותם רק לחברים ששלמו ולא ניתן לשתפם, מניעת שיתוף שם משתמש אחד בין מספר חברים, עדכון המערכת בפונקציות חדשות לפי צרכי הקהילה ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לדאוג לקורס איכותי ולענות לשאלות התלמידים בפורום סגור פר סרטון – הכנסה פסיבית ו Win Win לכולם. עקב הוזלת העלויות בשבילכם, המחיר לחברי הפורום צריך להיות לפחות 20 אחוז פחות מהמחיר של קורס זהה שאתם נותנים מחוץ לפורום.
 
https://www.forumnadlanusa.com/courses/
חנות מוצרי ביבר הפליפר
http://shop.www.forumnadlanusa.com/
רוצים לתמוך פיננסית בפעילות הפורום ובמקביל להנות ממוצרים מובחרים? מוזמנים לרכוש חולצות, סוודרים, כיסוי לטלפון, כוסות קפה וכו’ עם לוגו הפורום.
“דף הפייסבוק שלנו”
בין כל מי שיתנו לנו לייק ותגובת 5 כוכבים יוגרל כל חודש כרטיס חינם למיטאפ וחולצה עם לוגו של ביבר הפליפר. כדי להשתתף יש להעלות צילום מסך של התגובה שנתתם לפוסט זה.
איזור התגובות בדף שלנו:
https://www.facebook.com/pg/RealEstateIsreaelUSAFAQ/reviews
 
ברוכים הבאים ושיהיה בהצלחה !
צוות הנהלת האתר

אז מי זה ליאור מנהל הפורום?

ליאור מנהל כיום את קבוצת הפייסבוק “פורום נדל”ן בארה”ב” המונה מעל לאלף חמש מאות חברים ומתגורר בניו יורק.

בשוק הישראלי ליאור עסק בהקמת קבוצות רכישה, פרויקטי תמ”א 38, נכסים מניבים, קרקעות וכו’.

בפן המקצועי ליאור הוא איש טכנולוגיה וניהול בעל תואר שני אמריקאי במנהל עסקים ומערכות מידע וכמו כן הינו בוגר מספר רב של קורסי נדל”ן.

בישראל ניהל פרוייקטי טכנולוגיה רבים וגדולים למשרד הביטחון ולחברות סטארט אפ שונות במשך כעשר שנים, ועבר למנהטן ב 2010 בעקבות סטארטאפ שהקים בתחום המסחר האלקטרוני והנדל”ן.

במקביל לניהול הסטארטאפ שימש כברוקר ויועץ משכנתאות עם התמחות בקווינס וברוקלין וזאת לשם העמקת הידע בעולם הנדל”ן האמריקאי מבפנים ומציאת עסקאות אוף מארקט.
ליאור תמיד מחפש את הדרך לשפר את עסקאות הנדל”ן שהוא מעורב בהן בעזרת הידע הטכנולוגי שלו. לליאור נסיון בראיה ובניתוח עסקת נדלן מכל הכיוונים, ובחינת השקעה עבורו היא תהליך עבודה מקיף ומדוייק שנבחן בכמה אספקטים, אזוריים, מקומיים וחישוביים.
בשוק האמריקאי ליאור החל כמשקיע ויזם בתחום הסינגל פמלי, ולאחר שהבין את מגבלות התחום מבחינת אפשרויות המימון והתשואה ואת יתרונות היותו תושב ארה”ב, החל להשקיע בעסקאות גדולות יותר של מולטי פמלי בסדרי גודל של 6 עד 30 יחידות דיור, כאשר לאחרונה החל לצרף משקיעים להשקעותיו לאחר שקיבל פניות מחברי הפורום אותו הוא מנהל וממשקיעים אחרים שהבינו את יתרונות המימון האמריקאי שליאור יכול לקבל (ריביות ותנאים אטרקטיביים), ואת פוטנציאל התשואה הגבוהה וההשבחה העתידית בהשקעות שליאור מעורב בהן וזאת ללא הקרבה של איכות איזור ההשקעה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Meet our team

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]ליאת מיכאלוביץ

ליאת מיכלוביץ׳
משתתפת בכירה בפורום

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]אלברט חדד

אלברט חדד
יוצר תוכן וכותב בכיר בפורום

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]עידו נוימן

עידו נוימן
עורך בכיר בפורום

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג
מנהל ראשי ובעלים

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

פורום נדל”ן ארצות הברית

משתפים, לומדים, בונים עתיד

פורום הנדל”ן מספר אחד במדינה

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

קבלו את זירת הנכסים !!!! – הזירה האקסלוסיבית בה תוכלו למצוא נכסים מעולים ישירות מהיזם במחירים מצויינים וניתוחים מלאים !!!

חברים יקרים.

הפורום עושה עוד צעד לקרב בין גמדים לענקים בצעדי ענק !

לאחר בקשות רבות החלטנו להענות לבקשתכם ולפתוח זירת נכסים מיוחדת ושונה – ולמה היא מיוחדת ושונה אתם שואלים ???

בזירה זו יכולים לפרסם נכסים רק יזמי השבוע !

ובנוסף כל הנכסים בזירה זו הם בפורמט אחיד שכולל ניתוח איזור, ניתוח השוואתי, מידע מלא על הנכס ואינטרקציה מלאה עם היזם של שאלות ותשובות.

דבר זה מבטיח שרק נכסים מצויינים עם ניתוח מלא ויתרון תחרותי מבחינת מחיר ואיכות יפורסמו בזירה !

ולמה רק יזמי השבוע יכולים לפרסם נכסים אתם שואלים? שאלה מצויינת !

דבר ראשון כי מגיע להם !

הח’ברה האלה עבדו קשה לארח אתכם במשך שבוע שלם, הזיעו עם מחסום כתיבה והוציאו מים מהסלע כדי שיהיה לכם מעניין ומרתק בפורום שלנו וכדי שנהיה נאמבר וואן נומרו אוני איצי באן על הפלנטה של נדלנאל !

הפורום תמיד יוקיר את אלו שמחזירים לנו אהבה ! אם זה בהנחות למיטאפים, גישה מיוחדת לאיזורים שונים ואקסלוסיביים וכו – תמיד שווה להיות פעיל !

מעבר לזה – כמה כיף זה לבוא ולרכוש נכס ממישהו שאנחנו כבר מכירים? דובר רבות בפורום על הקושי שללרכוש מיזם שאנחנו לא מכירים, אז איזו הכרות יותר טובה מאשר עם יזם שאירח אותנו עם מיטב המטעמים במשך שבוע שלם ושיצא לנו להכיר אותו הכרות אישית?

אז כרגע אנחנו מאפשרים לכל מי שהיה יזם השבוע בעבר, כל מי שיזם השבוע בהווה וכן…..טודודום טודודום ! גם כל מי שיהיהההה יזם השבוע בעתיד !

אז אם אתם מתחייבים בפני הקהילה לארח את הפורום לשבוע ואתם משובצים בלוח השידורים שלנו….אתם יכולים לקבל זימון לזירת הנכסים האקסלוסיבית שלנו ולפרסם את הנכסים שלכם !

אתם יכולים להרשם לתוכנית “יזם השבוע” על ידי כתיבת שמכם בתגובות בפוסט של לוח השידורים

הזירה הזאת אינה פתוחה לכולם לרכישה – ומדוע? אנחנו רוצים שרק המובחרים ביניכם יזכו לקדימות ברכישת נכסים מצויינים אלו !

ומי ממכם יוכל להנות מרכישת הנכסים האקלוסיביים האלו אתם שואלים ???

אז כל מי שתרם לפורום ערך באחת מהדרכים הבאות יוכל לקבל זימון:

1. היה “יזם השבוע”

2. הופיע לאחד המיטאפים שלנו

זימון למיטאפ:

https://www.eventbrite.com/e/meetup-2019-tickets-54469883889?aff=efbevent&fbclid=IwAR22D95TQUDzhpgX6VXt-fKYL-khWYJe3-KeEOjCU_y0sQsoIXFETmB8j7M

3. קיבל דרגות של מעורר שיחות, כוכב עולה, מעורר מתים, מבריח רוחות, וממוטט קירות.

4. נתן לנו לייק + 5 כוכבים לדף שלנו פה:

https://www.facebook.com/RealEstateIsreaelUSAFAQ

וישלח צילום מסך כהוכחה. (דרך אגב זה גם מזכה ב 20 אחוז הנחה למיטאפ שלנו)

4. זכה באחד מהמקומות הראשונים במבזק הספורט שלנו

5. כתב פוסט שהגיע לדירוג של עשרת הגדולים מבחינת עניין ותגובות במבזק הספורט

6. צרף לפחות 20 חברים חדשים לפורום ושלח הוכחה

7. משתמש פעיל שאנחנו רואים מעבר לכל ספק שהוא תורם בפוסטים ותגובות לפורום – כמובן שהחלטה על כך היא אינדיבידואלית אז מוזמנים לפנות אלינו ומיד נגיד לכם אם זה המצב בעיננו כי נדלנאל הגדול צופה בכל אחד ואחד ממכם מלמעלה וזוכר כל תגובה ופוסט שאתם מעלים !

בהצלחה לכולם !!!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

שלום חברים – להלן לוח השידורים או יותר נכון התאריכים לתוכנית האירוח שלנו ליזמים ומשקיעים -“יזם השבוע” – בו כל שבוע אנחנו נותנים את הבמה ליזם או משקיע כדי לשמוע על ההשקעות המעניינות שלו – זה יכול להיות עסקה מעניינת שנעשתה, ניתוח איזור, סיפור הצלחה או גם כשלון, וכל דבר אחר שאתם חושבים שיעניין את החברים בפורום – מהכל אנחנו לומדים.

הפוסט המרכזי שלכם יהיה נעוץ למעלה במהלך כל השבוע למקסימום חשיפה.

המטרה היא בראש ובראשונה לימודית

נשמח אם תוכלו לשמור על הכללים הבאים:

אתם מוזמנים להזכיר את שמכם ואת שם החברה שלכם. בבקשה בלי קישורים חיצוניים כדי שלא נראה כמו לוח מודעות. המטרה יצירת ערך לקבוצה.

אנחנו מעודדים כמובן שכל הדיונים יהיו על גבי הפורום לרווחת הקבוצה, אך כמובן עם החשיפה שלכם בתור יזמים/משקיעים, חברים שרוצים להשקיע אתכם יוכלו תמיד לפנות אליכם בפרטי לליווי/יעוץ/רכישה.

לפרסום הפוסט ניתן לבחור אחת מהאופציות הבאות:

1. עסקה מעניינת שיש לכם למכירה כולל ניתוח

או

2. עסקה מוצלחת מאוד שיזם.משקיע עשה –

א. איתור ההזדמנות: ניתוח שוק המאקרו, ניתוח שוק מיקרו, פרמטרים שנלקחו בחשבון

ב. המשא ומתן שבוצע

ג. הבדיקות שנעשו לעסקה ולנכס

ד. מחיר הרכישה והמכירה

ה. כל דבר נוסף מעניין לגבי העסקה

3. עסקה שיצאה לא כמו שחשבתם:

א. מתי הבנתם שמשהו השתבש

ב. השלבים שבהם ניסיתם לתקן את הבעיה ותוצאות התיקון

ג. מה קרה בסוף – הרמתם ידיים כדי לצמצם הפסדים או שהיה סוף מפתיע

ד. כל דבר נוסף מעניין לגבי העסקה

אני רוצה להזכיר ליזמים/משקיעים – אתם יכולים לפרסם מספר פוסטים במהלך השבוע. אתם בפוקוס. כולם רוצים לשמוע ממכם ועל נסיונכם. תרגישו חופשי כמו בבית כי הפורום זה הבית של כולנו ובשבוע הזה אתם המארחים.

חברי הפורום – אתם יותר ממוזמנים לשאול שאלות פה למטה לגבי מה לפרסם, איך לפרסם וכו כדי שכולם יוכלו לקבל רעיונות.

גם אם קניתם רק נכס אחד או שכבר חצי שנה אתם מנתחים איזור וממש קרובים לקניה – גם אלה הם סיפורים מעניינים – הרבה משקיעים נמצאים במצב שלכם וישמחו לשמוע ולהתייעץ – אולי המומחים או המנוסים בפורום יוכלו לעזור לכם בדילמות שלכם כדי לעשות את הקפיצה לרכישת הנכס המיוחל, ואולי תוכלו לחבור למישהו שנמצא במצב דומה וביחד להתקדם. החשיפה תעזור לזה לקרות!

להלן לוח היזמים/משקיעים שלנו לשישה חודשים הקרובים:

דצמבר 2018:

1. Shai Bar​ – 12/1 (שעשה ועושה עבודה מצויינת ונותן דוגמא לכולנו מה זה להיות יזם השבוע)

2. Yair Yunji​ – 12/8

4. Bracha Light​- 12/15

3. Or Stern Noel​ – 12/22

2. Matan Hirschhorn​ – 12/29

ינואר 2019:

1. Daniel Dahan​ – 1/5

2. Orr Kichin​ – 1/12

3. Michael Zalkind​- 1/19

4. Tal Abraham​ – 1/26

פברואר 2019:

1. Dasi Leibel​ – 2/2 (שדרך אגב הולכת ללדת כל רגע אז תאחלו לה לידה קלה)

2. Yosi Bet-Yosef​ – 2/9

3. Gilad Oz​ – 2/16

4. Yariv Golan – 2/23

מרץ:

1. Dani Beit-Or​ – 3/2

2. Yuval Bartal​ – 3/9

3. אריה שחורי – 3/12

4. Omri Shcteman​ – 3/23

5. Liron Azriel​ – 3/30

April:

1. Lior Salim​ – 4/6 – מחכים לאישור סופי

2. Omri Shctemanman – 4/13 – מחכים לאישור סופי

3. Nadia Michelov​lov – 4/20

עם בנצי זביט

4. Eyal van Moppes​s – 4/27 – מחכים לאישור סופי

May:

1. Roei Amsterdamer​ – 5/4

2. Chanan Landau​ – 5/11

3. Albert Hadad​ – 5/18

4. Ami Turjeman​ – 5/25

יוני 2019:

1. Eyal Paz – 1/6

2. 6/8 – רון מוזס

3. 6/15 – Meyrav Regev​

4. 6/22 – Anat Segal​

5. 6/29 – פנוי

אם אתם מעוניינים להיות משקיעי או יזמי השבוע שלנו תפסו את מקומכם למטה. נשמח מאוד! לשמעו ממכם.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

…הצטרפו עכשיו לפורום הנדל”ן הטוב והאיכותי במדינה…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]