קונה בית היסטורי נכון בשבילך? כמה קונים הביתה רוצה חדש, מודרני ולהעביר- in מוכן.…

קונה בית היסטורי נכון בשבילך? כמה קונים הביתה רוצה חדש, מודרני ולהעביר- in מוכן.…


קונה בית היסטורי נכון בשבילך?

כמה קונים הביתה רוצה חדש, מודרני ולהעביר- in מוכן. אחרים מעדיפים בתים ישנים יותר, עם אופי וקסם הם לא יכולים למצוא בבנייה חדשה. אם אתה מעוניין בתים היסטוריים, לקחת את הגורמים האלה בחשבון כמו שאתה חנות.

שכונות היסטוריות מטילות לעיתים קרובות הגבלות בעיירות רבות ברחבי ארה”ב יש ועדות תכנון ובנייה, בין היתר, לשמר ולהגן על בתים ושכונות היסטוריות.

כתוצאה מכך, שיפוץ ושינוי בית היסטורי – במיוחד חזית הבניין – ידרשו שכבה נפרדת של אישור ולפעמים בירוקרטיה. אם אתה קונה בית בן 100, ייתכן שלא תוכל לשפץ אותו כפי שאתה רוצה, וזה שיקול רציני.

כמה נקודות ציון או מחוזות היסטוריים שומרים על כמות עצומה של שליטה. כתוצאה מכך, שיפוצים ותכנון יכול לקחת יותר זמן לעלות יותר. אם אתה רוכש בית היסטורי עם כוונות לשפץ, אתה צריך להתייעץ הן אדריכל העיר פקידים.

ארכיטקטורה מחדש מן העבר יכול להיות מאתגר – ויקר הבה נבחן את הדוגמה של בתים מתקופת הוויקטוריאנית . הקבלנים ובוני הבית בנו בתים ויקטוריאניים עד אמצע המאה ה -19, לעתים קרובות עם חומרים שאינם בשימוש עוד היום.

אם אתה קונה בית במצב פחות מ-מושלם, מציאת wainscoting, מסילות תמונה, כתר moldings, ו עשירים דקורטיבי ו מקושט תכונות נפוץ אדריכלות ויקטוריאנית יכול להיות מסובך. חברות הצלה אדריכלי יכול לאתר את החומרים האלה, אבל יש לעתים קרובות עלות תלולה המצורפת.

צרכי תיקון ותחזוקה יכול להיות נרחב רוב הקונים רוצים לעבור בתים מוכנים כי אין להם את הזמן, כסף או אנרגיה כדי לעלות על פרויקט שיפוץ. קונים אלה גם לא רוצה להיות עמוס במערכות יוצא או צורך לחיות עם הטכנולוגיה הישנה או מיושנת. עבורם, זה סוג של איכות החיים.

אם אתה רוצה בית היסטורי, אתה צריך להיות אסטרטגיית תחזוקה בראש. אלא אם כן אתה מתכנן לעשות שיפוצים או עדכונים גדולים (בכפוף לכל ציון דרך או תקנות אזור היסטורי), אתה צריך להיות מוכן לטפל בבעיות המתעוררות. מערכות שבורות, דליפות או פגמים אומר זמן וכסף.

עבור חובבי ההיסטוריה, אין כמות של זמן מחויבות או כסף יעמוד בינם לבין אחד בבית A-a-kind. אדם זה מעריך את הארכיטקטורה ויודע כי תחזוקה אינטנסיבית היא שווה עבור הקורס. אם אתה לא שותף להערכה זו, בית היסטורי אינו מתאים לך.

Related :

זה קונטיקט היסטורי דף הבית פעם אירח ריקוד ג ‘ורג’ וושינגטון מורשת חיה: הפיכת בית משפחתי באחוזה היסטורית 1800s ההיסטוריה מוכיח היסטוריה האם משהו אבל דראפ הערה: הדעות והדעות המובאות במאמר זה הן של המחבר והן אינן משקפות בהכרח את דעתו או עמדתו של זילו.

פורסם במקור בפברואר 2015.——————————————————————
Thu, 31 Jan 2019 18:41:04 +0000

חדשות נדלן מארצות הברית – פוסט מתורגם אוטומטית – גרסא עברית

לפרסום שאלות בנושא נדל”ן בארצות הברית הצטרפו עכשיו לקבוצת נדל”ן ולעניין – פורום נדל”ן ארצות הברית:
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/
——————————————————————

Is Buying a Historic Home Right for You?

Hold on there, architecture aficionado! Consider these factors before making history your home.

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – חדשות נדל”ן – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום):
https://www.facebook.com/306419200022785/posts/306717826659589

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses