סקירת שוק 2019

אינדיאנפוליס, אינדיאנה

אוכלוסיית מטרו:

2.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

54,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.3%

חציון מחיר הבית:

119,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,133 דולר

עם אזור מטרו המונה כמעט שני מיליון איש, אינדיאנפוליס היא העיר השנייה בגודלה במערב התיכון וה -14 בגודלה בארה”ב. העיר הזרימה מיליארדי דולרים להתחדשות וכעת היא מדורגת בין הערים הטובות ביותר והערים המחיה ביותר, על פי פורבס.

עיר של כ- 850,000 איש, אינדי ידועה זה מכבר כמוקד לייצור מזגנים, מכוניות וחלקי רכב ועוד. עם זאת, כמו רוב הערים בארה”ב, תעשיית הייצור של אינדי פחתה מאוד. אבל, הם לא ויתרו. למעשה, הם עשו בדיוק את ההפך. בעשור האחרון העיר הפכה בהתמדה ובשקט למרכז לאומי לטכנולוגיה חדשה.

כיום, אינדיאנפוליס היא ביתם של למעלה מ -150 חברות טכנולוגיה, בהן Salesforce, Angie’s List, MOBI, וארגון בשם TechPoint שמטרתו לקדם ולהאיץ את צמיחתה של קהילת הטכנולוגיה של אינדיאנה.

חלק מהגורמים שהופכים את אינדי לאטרקטיבית עבור חברות הטכנולוגיה כוללים יוקר מחיה נמוך, רגולציה ממשלתית מוגבלת וזרם קבוע של מועמדים מוסמכים ממספר אוניברסיטאות מקומיות (ויוקרתיות). למעשה, אינדי מציעה לעובדי הטכנולוגיה חיים הרבה יותר משתלמים בהשוואה לחופי המזרח והמערב. לדוגמא, עובד טק שמשתכר 100,000 $ בשנה באינדיאנפוליס יצטרך להרוויח 272,891 $ כדי לקבל את אותה רמת חיים בסן פרנסיסקו.[bestplaces .net] .

מדוע להשקיע כאן?

אינדיאנפוליס מציעה גם היום הזדמנויות נהדרות לרכישה והחזקת השקעות נדל”ן. זה נכון במיוחד עבור משקיעים שרוצים להשקיע בקהילת טכנולוגיה משגשגת, שבה עדיין ניתן לרכוש נכסי סוהר הזורמים מזומנים הרבה מתחת לשווי השוק – בין 70,000 ל -130,000 $.

  • “# 3 העיר הטובה ביותר עבור רוכשי בתים בפעם הראשונה” – איש עסקים פנימי
  • “# 6 השוק המובחר בבעלות בתים להשכרה” – הרחוב
  • “מדורג במקום ה -7 בעיר לקנות בתמורה להשכרה הטובה ביותר” – CNBC
  • “מדורג במקום ה -224 ביוקר המחיה הנמוך ביותר” – איש עסקים פנימי
צפה בוידאו
Miami Deals
נדל"ן ולעניין

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.

X