סקירת שוק

אינדיאנפוליס, אינדיאנה

אוכלוסיית מטרו:

2.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

54,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.3%

חציון מחיר הבית:

119,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,133 דולר

עם אזור מטרו המונה כמעט שני מיליון איש, אינדיאנפוליס היא העיר השנייה בגודלה במערב התיכון וה -14 בגודלה בארה”ב. העיר הזרימה מיליארדי דולרים להתחדשות וכעת היא מדורגת בין הערים הטובות ביותר על פי פורבס.

כעיר של כ- 850,000 איש, אינדי ידועה זה מכבר כמוקד לייצור מזגנים, מכוניות, חלקי רכב ועוד. עם זאת, כמו רוב הערים בארה”ב, תעשיית הייצור של אינדי פחתה מאוד, אבל, הם לא ויתרו. למעשה, הם עשו בדיוק את ההפך. בעשור האחרון העיר הפכה בהתמדה ובשקט למרכז לאומי לטכנולוגיה חדשה.

כיום, אינדיאנפוליס היא ביתם של למעלה מ -150 חברות טכנולוגיה, בהן Salesforce, Angie’s List, MOBI, וארגון בשם TechPoint שמטרתו לקדם ולהאיץ את צמיחתה של קהילת הטכנולוגיה של אינדיאנה.

חלק מהגורמים שהופכים את אינדי לאטרקטיבית עבור חברות הטכנולוגיה כוללים יוקר מחיה נמוך, רגולציה ממשלתית מוגבלת וזרם קבוע של מועמדים מוסמכים ממספר אוניברסיטאות מקומיות (ויוקרתיות). למעשה, אינדי מציעה לעובדי הטכנולוגיה חיים הרבה יותר משתלמים בהשוואה לחופי המזרח והמערב. לדוגמא, עובד טק שמשתכר 100,000 $ בשנה באינדיאנפוליס יצטרך להרוויח 272,891 $ כדי לקבל את אותה רמת חיים בסן פרנסיסקו.[bestplaces .net] .

מדוע להשקיע כאן?

אינדיאנפוליס מציעה גם היום הזדמנויות נהדרות לרכישה והחזקת השקעות נדל”ן. זה נכון במיוחד עבור משקיעים שרוצים להשקיע בקהילת טכנולוגיה משגשגת, שבה עדיין ניתן לרכוש נכסים המספקים תזרים מזומנים חיובי במחירים שהם הרבה מתחת לשווי השוק – מחירים שנעים בין 70,000 ל -130,000 $.

  • “# 3 העיר הטובה ביותר עבור רוכשי בתים בפעם הראשונה” – Business Insider
  • “# 6 השוק המובחר בבעלות בתים להשכרה” – The Street
  • “מדורג במקום ה -7 בעיר לקנות בתמורה להשכרה הטובה ביותר” – CNBC
  • “מדורג במקום ה -224 ביוקר המחיה הנמוך ביותר” – Business Insider
כמה משפיע מיקום המטה של אמזון על העיר ? המון, פשוט המון. וזה מסוג…
יריב פז
Nadlan Group

כמה משפיע מיקום המטה של אמזון על העיר ? המון, פשוט המון. וזה מסוג…

כמה משפיע מיקום המטה של אמזון על העיר ? המון, פשוט המון. וזה מסוג הדברים שכדאי לשים אליהם לב . האם זו תהיה ארלינגטון ? החברה ערכה חיפושים במשך שנה אחרי מיקומים למטה השני שלה, ובמסגרתם מאות רשויות, כמו ניוארק שבניו ג’רזי ואינדיאנפוליס באינדיאנה, התחרו על משיכת החברה ועל כספי המסים שהיתה מכניסה להן ביחד…

קרא עוד "

מעוניינים להשקיע באינדיאנפוליס? תתאמו עם הצוות שלנו שיחת אסטרטגיה ונשמח להתאים בשבילכם השקעה מתאימה.

ניתן לצפות בנכסים לדוגמא במפגש האסטרטגיה

ליאור לוסטיג

מנכ"ל - פורום המשקיעים של Nadlan Group

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן והבעלים של Nadlan Group. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.