היי חברים, זהו פוסט ראשון שלי בפורום המיוחד הזה ואשמח לספר לכם עלי ממש…

היי חברים, זהו פוסט ראשון שלי בפורום המיוחד הזה ואשמח לספר לכם עלי ממש…


תאריך הפרסום המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק:
2019-02-12T16:23:39+0000

היי חברים,
זהו פוסט ראשון שלי בפורום המיוחד הזה ואשמח לספר לכם עלי ממש בקצרה ולתת כמה נתונים מעניינים על העיר ממפיס (טנסי) בה אנו משקיעים.

אז נעים מאוד, אני נתי גנגלוס, עוסק שנים בתחום הנדל”ן בבאר שבע והסביבה ובנדל”ן בארה”ב בעיר ממפיס שבמדינת טנסי.
על הנדל”ן בארץ אמונה חברה אחת שלי ושמה ארץ עיר ועל הנדל”ן בארה”ב חברת VM Investments שמנהל אותה יחד איתי Eyal van Moppes בארץ ודורון פייגלמון מנהל אותה בארה”ב בצורה מופתית.

במהלך קצת יותר מ10 השנים האחרונות עשתה החברה עשרות עסקאות ונכון להיום החברה מחזיקה בבעלותה מעל ל-100 נכסים ברחבי העיר ממפיס ועוד כמה ברחבי ארה”ב, נוסף לזאת, קיימת ברשותינו גם חברת ניהול שהוקמה בכדי לשמש כעמוד תווך עבור משקעינו, שאיכות העסקה עבורם נמצאת בראש סדר העדיפויות.

נראה לי שמספיק לדבר עלינו, נעבור לממפיס 🙂

אז מה קורה בממפיס בשנה האחרונה?

ארצה להתחיל דווקא מהשורה התחתונה,
בשורה התחתונה הצמיחה שמאפיינת את ממפיס בשנים האחרונות ממשיכה וגדלה, כעיר שבה נמל התעופה השני בגודלו בעולם, המטה המרכזי של 3 חברות Forbes Fortune 500 בהן Amazon העולמית.

ממפיס ממשיכה להוות שוק יחסית בטוח להשקעות נדל”ן המושך אליו הגירה חיובית ותיירות פנים מרובה בארה”ב ונהנה מתשואות טובות ועלייה מתונה ויציבה במחירי הדיור, ובהתאמה במחירי השכירות.

ובהרחבה :
ממפיס, כעיר המאופיינת במסחר ותעשייה כבדות ומרכז ייצור, הפצה ומעבר של סחורות ממשיכה לצמוח ולגדול בהיבטים התעשייתיים שבה.
בשנת 2018 ניתנו היתרים לבניין ופיתוח של למעלה מ1,300 מבנים למטרות תעשייה ומגורים, גידול של כ23% משנה קודמת, כך שבשנת 2019 צפויה בנייה והשקעה בשווי של 1.3 מיליארד (!!!) דולרים, בהשוואה גידול של כ70% משנה קודמת בהשקעות של חברות גדולות, משקיעים פרטיים וקבלנים בעיר.

הנתונים מתווספים לנתונים מרשימים של צמיחה – החל משנת 2014 הושקעו בעיר 14 מיליארד דולרים, כאשר רובם המכריע הוא במתכונת של בנייה (6 מיליארד) ו8 מיליארד בפיתוח של תשתיות ומבנים קיימים.
ביניהם כ100 מיליון דולר בפיתוח של מרכז הכנסים של העיר, פיתוח במאות מיליונים של בית החולים לילדים ומרכז המחקר הרפואי ע”ש סיינט ג’וד בעיר.

פרויקטים מרובים נוספים צפויים להתחיל את בנייתם באמצע שנת 2019 – בהם חברת Big River Partners אשר מתחילה ביצוע של פרויקט בן שלושה שלבים לפיתוח של 29 דונם במרכז העיר ממפיס – בהם פיתוח של 673 יחידות דיור, 200 חדרי מלון, כ-32,516 מ”ר של משרדים ועוד כ-7,900 מ”ר של שטחים למסחר ותעשייה.

פרויקט זה, הצפוי לייצר כ3,700 משרות זמניות בעיר והכנסה של כ206 מיליון דולר במשכורות, צפוי להמשיך את מגמת ההגירה החיובית המאפיינת את מטרופולין ממפיס ונמשכת כבר למעלה מ9 שנים, ולהרחיב את האוכלוסייה ובהתאמה את כמות שוכרי הדירות בעיר – אשר היום עומדת על כ56% מהאוכלוסייה בעיר.
כמו כן פרויקט זה הוא הקמה לייצור של רובע סחר פיננסי שצפוי להגדיל את הכנסות המס של העיר ולהקל על התושבים בכך שהמיסים שיגבו מאזור זה יכסו את הוצאות העירייה על תחזוקת תשתיות.

מקווה שנהנתם, אשתדל לפרסם מאמרים מעניינים על בסיס קבוע 🙂

מקורות :
1.http://bit.ly/2I952cT

2.http://bit.ly/2IcNb4O

3.http://bit.ly/2I8aw7y

4.http://bit.ly/2I6zG6J

בתמונה המצורפת אני וחלק מחברי הצוות בוחנים אופציית השקעה מעניינת של מולטי פמלי בעיר ממפיס ??

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני:
http://bit.ly/2I9xmvO

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

470 Units, Astoria Park, Indianapolis

  תמצית ההשקעה: Nadlan Invest גאים להציג את הזדמנות ההשקעה בפרויקט Astoria Park, מתחם מסוג מולטי-פמלי המונה 470 דירות בסגנון גן הממוקם ברחוב  Beluga Lane3640  באינדיאנפוליס, אינדיאנה. הנכס, המורכב מ-39 בניינים, ממוקם בצד המערבי של אינדיאנפוליס בסמוך לכביש I-65, כביש I-465 ופארק Eagle Creek הלאומי בו שטח של 15,756 דונם המושך אלפי מבקרים בכל שנה. […]

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Washington DC – Magenta Multi Family – פרוייקט מיוחד בבירת ארצות הברית

תמצית מנהלים Urbanico Realty Group ו- Nadlan Invest מציעות הזדמנות השקעה בבניית בניין מסוג מולטי-פמילי המכיל 37 דירות (בניהן 4 פנטהאוזים) + קומה מסחרית המכונה MAGENTA, הממוקם בשדרת Bladensburg המרכזית בוושינגטון די.סי. הנכס ממוקם 5 דקות הליכה מרחוב H Street הידוע וההומה, אשר נחשב לאחד הרחובות המבוקשים ביותר עבור מסחר ומגורים. כמו כן, הנכס נמצא […]

Washington DC – Magenta Multi Family – פרוייקט מיוחד בבירת ארצות הברית

תמצית מנהלים Urbanico Realty Group ו- Nadlan Invest מציעות הזדמנות השקעה בבניית בניין מסוג מולטי-פמילי המכיל 37 דירות (בניהן 4 פנטהאוזים) + קומה מסחרית המכונה MAGENTA, הממוקם בשדרת Bladensburg המרכזית בוושינגטון די.סי. הנכס ממוקם 5 דקות הליכה מרחוב H Street הידוע וההומה, אשר נחשב לאחד הרחובות המבוקשים ביותר עבור מסחר ומגורים. כמו כן, הנכס נמצא […]

XXX Wood River Rd, Dallas, TX 75232

Property Details Property Type: Single Family Home Bedrooms: 3 Bathrooms: 2.5 Total Size: 2,357 SQ FT Lot Size: 0.32 Acres Parking: 2 Parking spaces Cooling: Central Heating: Central Built-In: 1962 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up the form […]

Responses