במהוחד לקראת כיפור. טוב נו חלק כבר כתבתי בעבר אבל עידכנתי אז זה כמו חדש.ספרים רב...
Avertice
במהוחד לקראת כיפור. טוב נו חלק כבר כתבתי בעבר אבל עידכנתי אז זה כמו חדש.
ספרים רבותי, ספרים
ספרים גבירותי, ספרים
אף פעם בהיסטוריה של האנושות לא הייתה כל כך הרבה אינפורמציה ידועה וזמינה לכולם בכזו קלות. מדהים כשחושבים על זה. בלחיצת כפתור בטלפון אתם יכולים למצוא כל תשובה מ-"האם העולם שטוח?" ועד " מה זה דנטורציה?". הספרייה הענקית ממשחקי הכס? בטלפון הקטן שיש לכם בכיס עכשיו יש גישה ליותר מידע מב-100 סיפריות כאלה. אתם יכולים להיות סמוואל טארלי עם פיגורה יותר מוצלחת.
החיסרון של לרכוש ניסיון בעצמך זה שזה לוקח המון זמן, בטח בנדל"ן שהכל איטי. העניין המדליק הוא שהמון אנשים טובים ומצליחים כבר רכשו את הנסיון הזה, ובמחיר מבצע של 19.90$ אתם יכולים לרכוש את הניסיון שלהם ב 5 שעות במקום ב- 20 שנה. אני מתכוון לספרים.
כמה לקרוא ספרים זה חשוב? טוענים שמנכ"ל אמריקאי מצליח קורא 60 ספרים בשנה. זה הרבה. הינה אנשים מצליחים, עסוקים שעדיין מפנים זמן לעניין הזה. ספרים יכולים לפתוח רעיונות חדשים, להבהיר דברים, ללמד אותך מה לא לעשות.למה עוד זה חשוב? כי זו התחרות. איך אתם רוצים להתחרות באנשים כאלה, באנשים אחרים שקוראים, כשיש להם את היתרון? זה כמו להשתתף באולימפיאדה בלי להתאמן. לא נשמע הגיוני, נכון? ומה עוד? אולימפיאדה יש פעם ב-4 שנים, עסקים אתם עושים כל יום…
עדיין 60 ספרים זה הרבה. נתחיל בפחות – הקצב שלי עד עכשיו השנה הוא 12. איך? מצאתי קיצור דרך. אני מקשיב להם. Audible זו הבחירה שלי אבל ישנן אופציות אחרות. אני מקשיב ברכב בדר"כ תוך כדי נהיגה. כשאתם מקשיבים למוזיקה אני לומד טריק חדש, כשאתם מתעצבנים על בארדוגו אני מקבל השראה מסיפור הצלחה של אחת שהתחילה מכלום ובנתה אימפרייה. אלה גם סיפריים אנושיים מעניינים אז בכלל כיף. אני בפייסבוק? תודה גדולה לגארי V. נגיע אליו בהמשך.
נראה לי שבשלב הזה כבר הבנתם לאן אני חותר: הייתי רוצה שתתחילו לקרוא או להקשיב. ספרים, פוד קאסטים, יו טויב. מה שבא לכם, אבל תנצלו את העובדה שהשנה 2019, אתם לא על החומה מחכים למלך הלילה, וכל הידע הזה זמין.תהנו ותתפתחו. מבטיח שלא תצטערו.
אז הינה כמה המלצות:
המלצת הספר הראשון שלי חייבת להיות "אבא עשיר אבא עני". בשבילי זו התחלה. מה שעשה סדר במחשבות, נתן כיוון והבהיר מה היא הדרך הנכונה. אני בטוח שהרוב מכירים אבל למי שלא – הספר, שאינו ספר נדל"ן, עוסק בעקרונות של הכנסה פאסיבית, מינוף וכיו"ב על ידי תיאור סיפור חייו של רוברט קיוסאקי, המחבר, שלמד עקרונות עיסקיים מאביו של חבר. די קצר, קל לקריאה ומאוד ברור. חובה!
The 10X Rule
הספר זה יהיה ההמלצה השניה שלי. למה? זה ספר של רעל. מכניס אותך למוד של עבודה. את הספר הזה הייתי ממליץ במיוחד לשמוע, באנגלית מאחר והקורא הוא גם הכותב, והוא חתיכת טיפוס אז זה מכניס עניין לספר. הספר עוסק במאמץ האמיתי הדרוש על מנת להצליח ואני מסכים עם כל מילה שנאמרת שם.כמעט. שנגמר הספר בא לכם לטרוף את העולם, וזה טוב.
מה הלאה? הא בטח
The power of Broke
של דיימונד גו'ן. כן כן, ההוא מהכרישים. חושבים שאין לכם מספיק כסף, אן ידע או ניסיון? אז אולי אתם צודקים אבל זה אולי היתרון שלכם. מהנסיון האישי שלי, בהחלט יש בזה הרבה. כשאין מה להפסיד תולים "ראסבינדינו" על הקיר, ולעבודה.
הפוסט הזה נהיה ארוך ממה שתכננתי. אני מתלהב. אני לא אגזים. עוד שני ספרים חשובים וסיימתי.
The closer’s survival guide
זה כבר ספר מיקצועי נטו. איך לסגור עיסקאות. להבדיל מאיך למכור שזה הפיץ', הספר הזה מלמד איך אשכרה לגרום לאנשים לסגור עיסקה, לחתום על הניירת ושלם. השלב אחרי השיחת מכירות. ממש ברמה של מה הקליינט אמר לך ואיך תגיב לזה. מעולה! כתב את זה בחור בשם גראנט קארדון שגם כתב את ה- 10X Rule. אני מחבב אותו.
Negotiation Genius
שעוסק באסטרטגיות ניהול משא ומתן, משלב הרבה דוגמאות נפלאות וברורות לארועי משא ומתן וייתן לכם כיוונים חדשים שייסייעו לסגור עיסקאות. כעיקרון גישתו של הספר מאוד דיברה אלי והיא שמשא ומתן טוב לא צריך להיות איך אני משיג יותר מהצד שני, אלא איך נימצא, דרך משא למתן, דרך לייצר יותר ערך לעיסקה ככה ששני הצדדים ירוויחו יותר. שווה קריאה. פעמיים.
טוב אני חייב גם את הספר של גארי. אחרון. מבטיח.
Crushing it
גארי V הוא גורו של הבניית בראנד אישי על ידי שימוש ברשתות חברתייות – פייסבוק, טווטיר אינסטאגראם וכיו"ב. הקריירה שלו החלה בגיל צעיר כמוכר יין בחנות של הוריו בניו ג'רזי, הוא קידם מה שהיה אז רעיון מהפכני של מכירת יין אונליין והפך חנות קטנה לעסק של 60 מליון דולר בשנה. הוא עדיין מוכר יין אבל גם עוסק בשיווק וקידום התחום של פרסונאל בראנדינג ומרצה בכול העולם. גם יש לו פה קצת מלוכלך אז זה גם משעשע. הספר שלו בעניין זה מה שהביא אותי לפה, ואני אתן לו קרדיט על זה.
אני אוסיף שטווטיר הייתה בחירת הרשת החברתית הראשונה שלי. קצר, מהיר וזמין. מתאים לי בול. אחי לחץ עלי שנים להצטרף לפייסבוק וסירבתי ועכשיו כשאני נותן את הקרדיט לגארי הוא נעלב. אי אפשר לרצות את כולם.
אז זה לא היה אחרון. האחרון יהיה האחרון. לעכשיו.
Never split the difference
כריס ווס היה ראש צוות המשא ומתן לבני ערובה של ה FBI. הראש. יענו הוא יודע מה הוא עושה. ספר המשא ומתן שלו מזעזע כל מה שאנחנו מכירים או חושבים, ועובד! מודה ששבועיים אחרי שקראתי את הספר נסיתי המקרים שונים המלצות בספר וזה תמיד עבד. מסכנים החברים שלי, לא הבינו מה קורה. הספר גם מטובל במיקרים מהעבודה שלו אז גם מעניין לגמרי. שווה!
גמר חתימה טובה
קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X