#יזםהשבוע – פוסט מספר 1 מכירים את המעצבנים האלה, שלא משנה איפה הם נמצאים, הם צר…

#יזםהשבוע – פוסט מספר 1 מכירים את המעצבנים האלה, שלא משנה איפה הם נמצאים, הם צר…

#יזםהשבוע - פוסט מספר 1

מכירים את המעצבנים האלה, שלא משנה איפה הם נמצאים, הם צר...

#יזםהשבוע – פוסט מספר 1

מכירים את המעצבנים האלה, שלא משנה איפה הם נמצאים, הם צריכים להיות המסמר המרכזי באירוע?

אז הנה וידוי – אני מעצבן כזה. מאז שאני זוכר את עצמי, הייתי מעצבן כזה…
נעים מאד, שמי אוהד, בן 38 נשוי למורן ואבא ללני. גרים על שפת פארק הירקון ברמת גן ואת סדרת הפוסטים הזו אני כותב בהמשכים – כי אנחנו צריכים להעסיק שד טזמני בן שנתיים וחצי בתקופת הקורונה ההזויה הזו…
נולדתי וגדלתי בראשון-לציון של שנות ה-80', למדתי בבי"ס העברי הראשון בעולם "חביב" ואח"כ תיכון עם בגרות במגמה ביולוגית-כימית. איך לא – הייתי במועצות תלמידים של החטיבה והתיכון וכבר בכיתה י' נבחרתי ליו"ר התיכון… עד כיתה מאוחרת יחסית למדתי ערבית וכנראה שהומלצתי למודיעין. כך, לאחר שעברתי את כל מבחני המיון לגלי צה"ל, פתאום מצאתי את עצמי משובץ למודיעין 8200. היות ולא למדתי ערבית אבל הנתונים היו טובים, הגעתי לתפקיד ע' קצין אג"ם של כל היחידה… ילד בן 18 על תקן קצין שלוחש לאוזנו של הכל יכול…
מי שלא יודע, מי שמתווה את פעילות הצבא זה חיל המודיעין. כל שאר חילות הרגלים, האויר, הים, הקשר וכו', כולם פועלים ע"פ תעדוף של חיל המודיעין ואגף המודיעין, ובתפקידי ניהלתי את הפעילות הזו של היחידה מול הצבא… השנים הללו (יציאה מלבנון, אירועי הר הבית וכד') היו מעניינות במיוחד למרות שהדברים המעניינים באמת לא הגיעו לתקשורת.
השנים חלפו והעדפתי שלא לצאת לקצונה ואף להקדים את השחרור בחודש כדי להתחיל מיד ללמוד ולא לבזבז זמן. התחלתי ללמוד במסלול משולב של משפטים ומנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל.
כבר בשנה הראשונה נבחרתי לנציג ביה"ס למשפטים באגודת הסטודנטים, בשנה השנייה ליו"ר ביה"ס ובשנה השלישית ליו"ר אגודת הסטודנטים. את הלימודים פרסתי על 5.5 שנים לשני התארים יחד וכיהנתי כיו"ר אגודת הסטודנטים במשך 3 שנים ברצף. עד היום לא היה יו"ר בארץ שעקף את זה ????. בתקופה הזו כיהנתי גם כיו"ר פורום הסטודנטים למשפטים בישראל והשתתפתי באופן קבוע בישיבות עם שרי המשפטים דאז (והיו למיטב זכרוני שישה או יותר..), יו"ר פורום המכללות הלא-מתוקצבות בישראל וסגן יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית. בתקופה ההיא מתוקף תפקידי כיהנתי כחבר ועד מנהל ודירקטור באיסתא, דירקטור בחברת ביטוח, דירקטור במכללה למנהל ובחברות כלכליות. אגב, מכירים את פאנג'ויה?… ????????
בין לבין הספקתי לטייל שלושה חודשים בהודו. זוכרים את אותו מעצבן מתחילת הפוסט? אז מה הסיכוי שאהיה בהודו ולא אפגוש את הדלאי לאמה? העובדה שמדובר בחתן פרס נובל לשלום, ראש הממשלה הגולה של טיבט ומנהיג הדת הבודהיסטית הנרדף בידי ממשלת סין, לא מנעה ממני מלפגוש אותו. פעמיים. הפעם השנייה היתה דווקא בישראל, יחד עם שמעון פרס ז"ל. במשרדנו תלויה התמונה המקורית עם ההקדשה האישית שקיבלתי ממנו.
בשנת 2008 התמודדתי למועצת העיר ראשל"צ. ראש הרשימה (חברי היקר ושותפי לדירה באותם ימים) הוא ראש העיר היום. שנה לאחר מכן התאגדנו כמה יו"רי אגודות סטודנטים, הקמנו מפלגה והתמודדנו לכנסת (תחפשו בויקיפדיה – מפלגת צבר). היום מספר 1 ברשימה הוא ח"כ ב"יש עתיד" ומספר 4 אולי אוטוטו שר… אני הייתי מספר 2.
שם סיימתי עם הפעילות הפוליטית (לפחות בנתיים…). פשוט העדפתי לפנות יותר זמן לפעילות אחרת, כזו שגם "מחזירה אהבה" בניגוד לפוליטיקה, ופיניתי את מלוא הזמן – לנדל"ן.
אי-שם ב-2008 מצאנו דירת-קרקע בבניין הצמוד לדירתנו השכורה, שעמדה למכירה. המחיר שלה היה 650,000 ₪ ל-72 מ"ר + חצר צמודה. בימים ההם זה לא היה ממש זול ותשואה של 5.2% לא ממש הלהיבה אותנו. שני חבר'ה שלא הבנו יותר מדיי, חוץ מפוליטיקה
אפילו הגדלנו לעשות ולנצל קצת קשרים – חשבנו לשנות יעוד ולהשכיר את הדירה לגן ילדים… בלי הרבה השקעה יכולנו להגיע לתשואה של כמעט 15%(!) וזה אפילו היה אפשרי משפטית…
אני בכלל לא רוצה לתאר כמה שווה הדירה היום וכמה מזמן היינו מחזירים את ההשקעה, אבל בשורה התחתונה לא עשינו את העסקה. פחדנו, תירצנו לעצמנו תירוצים, הסברנו לעצמנו הסברים, ואז היא פשוט נמכרה… אז בעצם את הפעילות שלי בנדל"ן התחלתי בהפסד עוד לפני שבכלל הוצאתי שקל מהכיס. לא נורא, הרי אומרים שמי שלא מפסיד לא יכול להצליח נכון? "אז את ההפסד עשיתי כבר בהתחלה", ככה לפחות היה לי נוח לחשוב… האם זה נכון? נראה בהמשך!
מה יהיה כאן השבוע?
תכירו אותי יותר לעומק, הפוסט הבא כבר יהיה נדל"ני לגמרי. תשמעו על העסקה הכי חסרת סיכוי שהפכה אותי למי ומה שאני היום, תכירו את "אינווסטו" ואיך היא בכלל נולדה, תשמעו על הפעילויות שלנו ארה"ב ובכלל, תכירו את הקבוצה שלי.
ולמי שעדיין לא שם לב, גם הפודקאסט המעולה שצילמנו עם ליאור עלה השבוע, אז יש לכם ממש הרבה ממני…
מקווה שתהנו!
קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Related Articles

יש לי חלום – גרסת פורום נדל"ן ארה"ב : אֲנִי שָׂמֵחִ לְהִצְטָרֵף אֲלֵיכֶם הַיּוֹם,…

יש לי חלום – גרסת פורום נדל"ן ארה"ב : אֲנִי שָׂמֵחִ לְהִצְטָרֵף אֲלֵיכֶם הַיּוֹם, בַּמֶּה שֶׁיֵּרָשֵׁם בְּדִּבְרֵי הַיָּמִים כִּגְדֹּלַת הָהַפְגָּנוֹת לְמַעַן הָחֹפֶשׁ בְּתוֹלְדוֹת אֻמָּתֵנוּ. לִפְנֵי שנה וחצי, אֲמֶרִיקָאִי דָּגוּל (ישראלי לשעבר), אֲשֶׁר בְּצִלּוֹ נֶחֱסֶה כַּיּוֹם, חָתַם עַל דִּבֵּר הַדְּרוֹר. דִּבֵּר זֶה הוּא מַשּׂוּאַת אוֹר שֶׁל תִּקְוָה לְמִילְיוֹנֵי גמדים, עֲבָדִים כלכליים אֲשֶׁר נִכְווּ בְּכִיב מְשַׁוֵּעַ שֶׁל…

שרשור עסקאות גרועות… אנו פותחים שרשור של עסקאות גרועות שבוצעו…fuck up deals לא עסקאות…

שרשור עסקאות גרועות… אנו פותחים שרשור של עסקאות גרועות שבוצעו…fuck up deals לא עסקאות שהתחילו רע והפכתם אותם.. אלא עסקאות כושלות…לכולם יש כאלה.. הנסיון השיתופי של כולנו ילמד אחרים… וזה תמיד טוב להסתכל אחורה לראות טעויות שנעשו וכמה למדתם מהם…. מי מתחיל?

0 0 vote
Article Rating
הרשמו
הודעה על
4 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורגות
Inline Feedbacks
View all comments
Moshe Haddad
Moshe Haddad
6 חודשים לפני

איפה אפשר לראות את כל שאר הפוסטים שהיזמים כותבים במהלך השבוע? באיזה מס יחידה זה נמצא?

Elad Yaakovi
Elad Yaakovi
6 חודשים לפני

איזה תותח 🙂

Dgany Fish Sharon
Dgany Fish Sharon
6 חודשים לפני

מחכים לשמוע נראה מעניין

Luxury Property Management Care Services
Luxury Property Management Care Services
6 חודשים לפני

מרשים ומרתק מחכה לפוסט הבא

בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x