Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

When Technology, Data and real Estate Meets – Dvir Milo – Home 365

הרצאה מפי דביר מילו על העתיד של חברות הניהול ועל האלטרנטיבה שמספקת חברת Home 365

נדל”ן ולעניין גאים להציג בפניכם הרצאה במסגרת Nadlan Expo 2022 על מהפך עולמי בחברות הניהול האמריקאי

בכנס יעלה בפנינו:

דביר מילוא, CTO & GM IL, Home365

כשטכנולוגיה דאטה ונדל״ן מתחברים

במסגרת ההרצאה נדבר על האתגרים בניהול נכסים רבים, איך הטכנולוגיה יכולה לעזור ומה אפשר ללמוד מתוך דאטה על ניהול נכסים.

נשוחח גם על מה הקשר בין למידת מכונה וניהול נכסים ואיך כל זה קורה בפועל, וכמובן איך המערכת שלנו תספק לכם שירות יוצא דופן בניהול נכסים שחוסך לכם עד 50% מהעלויות הקיימות כיום.

קצת עלינו
Home365 היא חברת InsureTech וניהול נכסים היברידית הממנפת נתונים, שימוש בבינה מלאכותית, בקרה ותהליכים אוטומטיים, וזאת כדי להציע שירות ניהול כולל ומותאם אישית, המבטיח את ה- NOI (הכנסה תפעולית נטו) של נכסים מושכרים. Home365 מסייעת לבעלי נכסים לחסוך עד %50 בעלויות הניהול על ידי צפי תקלות ״בלאי״ בתחזוקה ונכסים פנויים והכל תחת מבנה תעריפים חודשיים קבועים המותאמים לכל נכס. שירות הניהול המהפכני שלנו כולל כיסוי מלא דמוי – ביטוח לעלויות תפעול – כמו שירותי תחזוקה, תיקונים, תחלופה ומבטיח הכנסה קבועה משכירות. המודל הייחודי של Home365 מציע לבעלי נכסים צפי מלא של ביצועי השקעתם, שקט נפשי וחוויית השקעה חיובית תוך הורדת עלויות, העלאת רווח משכירות וחוויית משתמש מצוינת לדיירים ולבעלי הבית.

למה אנחנו
עם כיסוי ללא תחרות ושימוש בטכנולוגיה חדשנית, אנו מספקים רווחים צפויים יחד עם השירות היעיל והשקוף ביותר בשוק כיום. פלטפורמת ניהול הנכסים שלנו, מנהלת תהליכים עתירי עבודה בתהליכים אוטומטיים, כגון ניהול חשבונות, תיקונים ותחזוקה, נכסים פנויים, והופכת את התקשורת לדיגיטלית ושקופה. בנוסף, שילבנו את המערכת שלנו עם רשת הכוללת את ספקי השירות הטובים והאמינים ביותר. מנוע ה-AI הייחודי שלנו מספק פתרון כולל, מיטבי וחסכוני לניהול נכסים, המשפר את חוויית הדיירים ומבטיח תשואה פיננסית מעולה לבעלים. הפלטפורמה נבנתה בעמק הסיליקון, ומפוקחת על ידי מנהלי נכסים מקומיים בכל נקודה בה אנו פועלים.

ניהול מקיף
זוהי ליבת הפעילות שלנו. אנו בוחרים בדיירים הטובים ביותר, שכירות במחיר הטוב ביותר, מטפלים בתיקונים ותחלופת דיירים, גביית שכר דירה, פינוי, ניהול חשבונות ומסירים כל טרחה כך שתוכלו להתמקד בדברים החשובים באמת: פינוי זמן, שקט נפשי והנאה מהרווחים הטובים ביותר.

אפס עמלות
עם תוכניות הפרימיום שלנו כוללות הכל בתעריף קבוע אחד. בין אם מדובר בתחזוקה מתמשכת ומונעת, תיקונים בלתי צפויים או פינוי דיירים, השמה או נכסים פנויים, לא תשלמו כלום, שום דבר. אפילו העבודה והחומרים כלולים. לכן, תתרווחו ותנוחו – זה מגיע לכם.

ROI (החזר השקעה)
צפוי על ידי ביטול הלחץ מעלויות בלתי צפויות של תיקונים או נכסים פנויים, אנו מספקים לכם החזר השקעה גבוה יותר, צפוי יותר וללא סיכונים בחוויית השקעה חיובית ושקופה. לא תשמעו מאיתנו דבר מלבד צליל ההעברה לחשבון הבנק שלכם.

שקיפות
אפליקציה ידידותית למשתמש ולוח ניהול בזמן אמת מאפשרים לכם לעקוב אחר מצב הנכס, הסטטוס וביצועיו הכספיים בכל עת. הזכרנו שתוכלו למשוך כסף זמין בכל עת שתזדקקו לו? שקיפות פירושה אמון, ואנו מתאמצים להרוויח אותו.

אודות החברה:

Home365 היא חברת InsurTech וניהול נכסים היברידית הממנפת נתונים, שימוש בבינה מלאכותית, בקרה ותהליכים אוטומטיים, וזאת כדי להציע שירות ניהול כולל ומותאם אישית, המבטיח את ה-NOI (הכנסה תפעולית נטו) של נכסים מושכרים. Home365 מסייעת לבעלי נכסים לחסוך עד %50 בעלויות הניהול על ידי צפי תקריות ״בלאי״ בתחזוקה ונכסים פנויים והכל תחת מבנה תעריפים חודשיים קבועים המותאמים לכל נכס. שירות הניהול המהפכני שלנו כולל כיסוי מלא דמוי – ביטוח לעלויות תפעול (כמו שירותי תחזוקה, תיקונים ותחלופה) ומבטיח הכנסה קבועה משכירות. המודל הייחודי של Home365 מציע לבעלי נכסים צפי מלא של ביצועי השקעתם, שקט נפשי וחוויית השקעה חיובית תוך הורדת עלויות, העלאת רווח משכירות וחוויית משתמש מצוינת לדיירים ולבעלי הבית.

470 Units, Astoria Park, Indianapolis

  תמצית ההשקעה: Nadlan Invest גאים להציג את הזדמנות ההשקעה בפרויקט Astoria Park, מתחם מסוג מולטי-פמלי המונה 470 דירות בסגנון גן הממוקם ברחוב  Beluga Lane3640  באינדיאנפוליס, אינדיאנה. הנכס, המורכב מ-39 בניינים, ממוקם בצד המערבי של אינדיאנפוליס בסמוך לכביש I-65, כביש I-465 ופארק Eagle Creek הלאומי בו שטח של 15,756 דונם המושך אלפי מבקרים בכל שנה. […]

Washington DC – Magenta Multi Family – פרוייקט מיוחד בבירת ארצות הברית

תמצית מנהלים Urbanico Realty Group ו- Nadlan Invest מציעות הזדמנות השקעה בבניית בניין מסוג מולטי-פמילי המכיל 37 דירות (בניהן 4 פנטהאוזים) + קומה מסחרית המכונה MAGENTA, הממוקם בשדרת Bladensburg המרכזית בוושינגטון די.סי. הנכס ממוקם 5 דקות הליכה מרחוב H Street הידוע וההומה, אשר נחשב לאחד הרחובות המבוקשים ביותר עבור מסחר ומגורים. כמו כן, הנכס נמצא […]

Washington DC – Magenta Multi Family – פרוייקט מיוחד בבירת ארצות הברית

תמצית מנהלים Urbanico Realty Group ו- Nadlan Invest מציעות הזדמנות השקעה בבניית בניין מסוג מולטי-פמילי המכיל 37 דירות (בניהן 4 פנטהאוזים) + קומה מסחרית המכונה MAGENTA, הממוקם בשדרת Bladensburg המרכזית בוושינגטון די.סי. הנכס ממוקם 5 דקות הליכה מרחוב H Street הידוע וההומה, אשר נחשב לאחד הרחובות המבוקשים ביותר עבור מסחר ומגורים. כמו כן, הנכס נמצא […]

Responses