חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

ראיון עם יזם השבוע – אמנון בר – השקעות נדל”ן בארצות הברית

פודקאסט עם יזם השבוע אמנון בר –

שלום, שמי אמנון בר, מהנדס אלקטרוניקה בוגר הטכניון ובעל תואר MBA מאוניברסיטת בן גוריון, פנסיונר מזה שלוש שנים מחברת אלביט מערכות/תדיראן, נשוי עם 3 ילדים, חובב מוסיקה ושירה.
אני מודה לאבי בן מרדכי שהזמין אותי לכתוב פה על פעילותי והניסיון שלי בהשקעה בנדל”ן (בתים להשכרה) בארה”ב, והדרך שעשיתי חהשגת חופש כלכלי באמצעות נדל”ן אמריקאי. אני יודע שיש בפורום משקיעים רבים כמוני ואפילו “תותחים” הרבה יותר גדולים מימני, אני מקווה שאוכל בכל זאת לחדש להם, ובמיוחד להחכים ולייעץ לאלו מחברי הקבוצה שעדיין לא השתכנעו שעם קצת סבלנות והתמדה ניתן באמצעות נדל”ן אמריקאי, שנותן כפי שאראה תשואה גבוהה יותר תוך כדי סיכון נמוך יותר בהשוואה להשקעה בנדל”ן ישראלי, להגיע לחופש כלכלי שזה אומר לא להיות תלויים במשכורת ובמקרה שמעוניינים, אז אפילו להיתפטר מהעבודה ולעסוק במה שממש אוהבים.
אני יליד הארץ, מגיל צעיר נחשפתי לכלכלה הישראלית שבשנות ה 60 לא הייתה במיטבה ועברה הרבה תלאות עד שהגיעה למצב הכלכלי של ימינו, עברתי את כל המהפכים, הפיחותים, והמשברים הכלכליים בארץ ב 50 השנים האחרונות, תמיד חסכתי והשקעתי בבורסה, נפלתי כלכלית לא פעם, אך הצלחתי תמיד להתאושש.

המשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/author/amnon_beer/

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X