פוסט 5 – איך אפשר לייצר הכנסה שוטפת פסיבית של 20,000 שקל בחודש ויותר בעסקאות השכרה לבעלות תוך כשנה ולגדול בהתמדה ?

#יזםהשבוע יובל פרי – יזם נדל”ן חברתי בארה”ב #פוסט5

כאשר למדתי בפרוג’קט איקס זכור לי שהמנטור שהסביר טוב את היסודות הסביר והדגים איך אפשר להרוויח הכנסה פסיבית של 200 שקל בחודש מהשכרה רגילה של נכס מדובר בבתים של 80 או 100 אלף דולר, במידה ואין לי את המימון הדרוש, הרי גם אם יש לי, אז אחרי כמה בתים המימון העצמי בדרך כלל נגמר.. מה שזה אומר שבשביל נניח 20,000 שקל הכנסה פסיבית בחודש צריך 100 בתים להשכרה…וגם אם אסגור עסקה ואשכיר בית כל חודש אצטרך שנים רבות כדי להגיע להכנסה הזו….מה שגרם לי להחוויר רק מהמחשבה כמה שנים זה הולך לקחת.
בקורסי הבסיס מדברים בדרך כלל על חופש כלכלי תוך 6 שנים בממוצע…
מבלי להבין הרבה החלטתי שאני לא מקבל את רוע הגזירה וכי דרך אחרת תימצא.
וזאת משום שאם עשיתי שינוי בראש ואני חי בשפע אז אם אצטרך להמתין 6 שנים במקרה הטוב ולהמשיך לעבוד כשכיר פול טיים באותה סביבת עבודה הישרדותית זה לא יקרה.
אחרי מחקר ניסוי וטעיה הפתרון נמצא.
הדיירים שהצטרפו אליי לקחו אחריות על כל התיקונים.
הסכימו לשלם עשרות אחוזים יותר בשכר הדירה מאשר השכנים שלהם ובנוסף הם משלמים תשלום שנתי.
מאחר וגם עלות הבתים הייתה זולה, לפני הקורונה הגעתי גם לרווחיות של פי 10 ממה שלמדתי בקורס.
רובם הגדול של הדיירים ממשיכים לשלם ועושים הכל להרוויח את הבעלות על הבית.
לא הכל וורוד ממש לא, וכדי להצליח חייבים התפתחות אישית, ממש חובה, כדי שכל מה שקורה יהיה קטן עליכם ואתם אלו שתהיו גדולים מהחיים .. אחרת מה שיקרה זה שתחזרו מהר מאוד לאזור הנוחות ותרכשו בית החל מ 80 -100 אלף דולר להשכרה רגילה וגם זה בסדר.
השאלה מה אתם רוצים.
ברור לי שלא לכולם זה מתאים ולכן הפוסט הבא מיועד עבורכם עבור כל מי שרוצה להנות מהרווחים הגבוהים ולקבל “שכירות” מבלי להיות בעל הנכס עם מינימום התעסקות וסיכון.
כל מי שרוצה לצאת מהשיעבוד למקום העבודה ואני לא מתכוון שתעזבו את מקום העבודה להיפך זו ההזדמנות שלכם, כי רק מי שעוסק בהתפתחות אישית כדרך חיים במקביל לנדל”ן ובעסקאות השכרה לבעלות בלאו אינקום יכול להציע את מה שאציע לכם מחר !

Related Articles

Responses