באיזו מדינה הכי כדאי להשקיע?

#יזםהשבוע אמיר נדיבי
נכון להיום גם עליית הריבית כבר אינה מצדיקה כל השקעה בנדל”ן בישראל ולכן אופציית ישראל נפסלת לנו וממשיכים ליעד הקרוב הבא לאירופה.
באירופה נחשפתי לכך שיש מדינות שנותנות הגנה מפינוי לשוכרי דירות ולא למשכירים למרות שהם לא משלמים שכירות ובנוסף על כך ישנן מדינות בעלות פיקוח על מחירי השכירות כך שבתור משקיע המצב לא מפתה אותי שישנו סיכון שגם לא ישלמו לי שכר דירה וגם בעת אינפלציה כמו שאנו חווים היום אני אהיה מוגבל בהעלאת שכר הדירה. נוסיף על כך שנחשפתי להשקעות של ישראלים באוקראינה כי המחיר הזול שם היה מפתה אך המלחמה שם בהחלט לצערנו “מבטיחה” להם הכנסה חודשית קבועה לכן החשש לגבי אוקראינה יתממש לצערי ופרצה שם המלחמה הארורה.
ממשיכים אל היעד הבא:
ארצות הברית- ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.
אם באירופה ישנן מגבלות לפינוי דיירות וגם להעלאת שכירות הדיירים היכן ניתן בארצות הברית למצוא את המדינות שיענו לי על הצרכים?
מבדיקה מקיפה התגלו כי ישנן 3 מדינות בארצות הברית המאפשרות פינוי מידי של דייר אשר לא משלם שכר דירה בזמן באישור בית משפט בתוך פחות מחודש:
המדינות הן פלורידה, טקסס ונבדה.
נשאלת השאלה הבאה:
באיזו מדינה הכי כדאי להשקיע?
הרי אני מגיע לרכוש את הנכס הראשון שלי ויש 3 מדינות שעונות לי על הצרכים משמע חסר לי מידע על מנת להתמקד בהשקעה האופטימלית עבורי.
מבדיקה שנעשתה התברר כי עשירי העולם חיים בעיקר בפלורידה ומחזיקים שם הכי הרבה נדל”ן ומשלמים שם הכי מעט מיסים ובנוסף על כך במהלך הקורונה ההגירה לשם הייתה הכי גבוהה ברחבי ארצות הברית ממספר סיבות:
1) אי הגבלות של עסקים/ מקומות עבודה בגלל נגיף הקורונה
2) המדינה בעלת שיעור המס מהנמוכים בארצות הברית

Related Articles

Responses