פוסט היכרות ארי רובינשטיין

#יזםהשבוע ארי רובינשטיין #פוסט1
נעים מאד, שמי ארי רובינשטיין, בן 36, עו״ד במקצוע משנת 2011 ובעל תואר שני במימון, מושבניק מבית חנניה.
כשאבי פנה אלי והציע לי להשתתף ביזם השבוע הוחמאתי אך היססתי. הכל כבר נכתב חשבתי, ויש יזמים מנוסים בהרבה ממני. אז נזכרתי כמה מוטיבציה וידע אני מקבל מיזמים אחרים שמשתפים בדרך (ולאחר מספר חודשים) החלטתי לצאת מאזור הנוחות המוצל (כי בבית תמיד אמרו שיש ברכה בסמוי מהעין) ולנסות לתת מוטיבציה ולהאיר על תובנות שאספתי בדרך בתקווה שזה יתרום ולו במעט ובכך אבוא על שכרי.
מגיל צעיר מאד נמשכתי לעולם ההשקעות, התחלתי את ׳קריירת׳ ההשקעות עוד בגיל העשרה המאוחרות בהשקעות בשוק ההון לאחר קריאת הספר הנודע אבא עשיר, הגעתי להיקפי מסחר גדולים ורווחיים עבורי ועבור אחרים ואז הגיע משבר 2008, נסעתי בכמה רכבות הרים בעקבותיו והגעתי לתובנות רבות, אחת מהן הייתה שאני רוצה לשלוט בעסקיי בעצמי ולא דרך השקעה בחברות שלא יודעים הרבה על מה שבאמת נעשה בהם (לתובנה זו גם הגעתי באותה עת כשייצגנו חברות נסחרות במשרד עורכי הדין בו עבדתי ונחשפתי למאחורי הקלעים).
וכך, לפני כעשור, רכשתי את נכס הנדל״ן הראשון שלי, דירה ששכרתי באותה עת בגבעתיים ומשם התאבון נפתח. תחילה עסקאות של רכישת דירות בארץ ושיפוץ (כבן של חקלאי שדגל ב-׳הכל עושים לבד׳ השתמשתי בידע הטכני מהמשק לעולמות הבנייה), המשך בהשקעה בחנויות בהולנד שהובלתי יחד עם שותפים פסיביים החל מהשנים 2017-2018 בהם אנו מחזיקים גם היום, ליווי אחרים בישראל בבניית וניהול עושר והשקעות בנדל״ן לרבות ניהול נכסים בארץ עבורי ועבור אחרים בישראל בהיקפים הולכים וגדלים, שימוש בצוות שלי בארץ בשיפוץ דירות לאחרים כקבלן ראשי, רכישת קרקעות בתהליכי שינויי ייעוד בישראל וכן פעילות נדלנית חדשה יותר מהשנים האחרונות שהולכת ומתפתחת במטרופולין קליבלנד בארה״ב לצד שותפים מדהימים שהכרתי-Moshe Weizman ו- Yona Schoemann, פעילות זו מעסיקה ומרגשת אותי במיוחד בגלל שבפעם הראשונה פעילות זו נעשית עם שותפים שאינם פסיביים בנדל״ן, ושותפות זו נושאת פרי ומהנה כאחת.
לפני שבע שנים התחילו להיות לי לאט לאט הכנסות פאסיביות מנדל״ן והחלטתי לצאת ממרוץ העכברים הקשוח במשרד עו״ד, לעסוק רוב הזמן בנדל״ן וגם כשניהלתי פעילויות עסקיות אחרות במהלך הדרך הדבר נעשה מתוך חופש ש׳משכורת בסיסית כבר יש מנדל״ן ועכשיו הזמן לעסוק בעשייה שמעניינות אותי ושיש בה סיכוי לרווחים גדולים ולא כי אני חייב׳. לא יהיה מוגזם לומר שנדל״ן הוא בסיס היציבות והצמיחה של חיי בהיבט הכלכלי והוא צריך ויכול להיות גם שלכם.
על אף שניתנה לי הבמה בפורום נדל״ן ארה״ב הפוסטים השבוע לא יעסקו רק בנדל״ן בארה״ב, שכן חשוב לי לנסות לתרום לכם קודם כל מוטיבציה ואמונה שהדבר אפשרי, ולנסות לחדש בתובנות שצברתי בעשייה בארה״ב וגם במקומות אחרים בעולם.
אשמח כמובן במהלך הדרך להרחיב ולנסות לסייע למי שירצה. מוזמנים להיות בקשר כאן או בטלפון 052-8386003 😎

Related Articles

Responses