יזמות נדל”ן וחשיבה מחוץ לקופסא

#יזם השבוע שרון דיין

#פוסט 3 – יזמות נדל”ן וחשיבה מחוץ לקופסא 

בוקר אור, יום של תקווה גדולה!

בשני הפוסטים הראשונים שלי הצגתי את עצמי, את עברי והדרך שלי בריצה למרחקים ארוכים, היום אתמקד ביזמות נדל”ן, מה עשיתי, מתי רכשתי רנטל ראשון, מה התשוקה שלי ומה תהיה הפסגה בשבילי.

כמו רבים וטובים התחלתי בצעדים קטנים עם הרבה חשש וספקות, למדתי יזמות נדל”ן, השתתפתי בוובינרים שבועיים, התחלתי להבין מושגים ויצרתי טון של קשרים. עובר על מספרים, מגיש הצעות, מפתח את הקשרים עם סוכנים, הולסיילרים, חברות ניהול, וסוגר את עסקת הרנטל הראשונה במרץ 2021. בשנה הראשונה פעלתי, אך עדיין חשבתי – לאן אפשר להגיע, מה הדרכים לפרוץ קדימה, באמת אפשר לייצר עסק נדלני?

בשנה שנייה יצרתי סיפור חדש, השיח הפנימי החל להשתנות ומהר מאוד הבנתי שאני צריך ליצור ערך למשקיעים, להיות אקטיבי, לפעול. נכנסתי לפליפ ראשון שהיה מרגש ומפתיע, רכשתי נכס ואחרי בדיקות קבלנים והתייעצות עם סוכנים החלטתי לחשוב מחוץ לקופסא ולשנות קונספט בנכס, זה כבר יצר התרגשות וציפייה ומוטיבציה בשמיים. הפליפ הסתיים בהצלחה רבה – בתוך 6 חודשים מיום הקנייה הגעתי לרווח של 28% אחוז על ההשקעה, נדהמתי – זה עובד! זה מוציא ממני את הטוב ביותר, הריגוש עצום, מביא את החוזקות שלי לידי ביטוי והתשוקה גדלה אז קדימה לפרוץ!

שנה שלישית שנת הפריצה – עוד ועוד משקיעים התעיינינו, עשינו ביחד עסקאות פליפים, הצוותים בחו”ל גדלו, יש סדר וארגון, יש הצלחות ועסקאות מניבות וכל הזמן לומד דברים חדשים. יש ריגוש וסיפוק עצום בלקנות נכס שמצריך שיפוץ גדול, זה יוצר הזדמנות לתכנון ועיצוב מחדש והדמיון עובד ועובד. כשנכס עולה למכירה יש תמונות מדהימות ואתה פשוט מרגיש בפסגה.

בספטמבר 2023 מקים חברה עם עוד שני שותפים מדהימים, הדבר הגדול הבא בחיינו נוסד! 

3VISIONSGROUP

אז את השנה הזו פתחנו בריצה מהירה, הרחבנו צוותים, בדקנו שווקים, סוגרים עסקאות, מגייסים משקיעים, מפתחים את השותפות שלנו ועם ארגונים שונים. שמנו מטרה נעלה, גם עסקית וגם חברתית!

לסיכום 4 שנים של יזמות:

2021: ההתחלה שלי – צוות תומך, הרבה שיחות, עסקאות ראשונות, עסקת רנטל 

2022: הבדיקה שלי – עסקת פליפ ראשונה, עוד שלושה פליפים, עבודה מול קבלנים 

2023: הפריצה שלי – עובד עם משקיעים על מספר פרויקטים, חושב קדימה ומקים חברה עם שותפים

2024: הקפיצה שלי (ושל השותפים) – מגלגלים פליפים ומרחיבים פעילות

מחר, אשתף בכישלון מפואר – קורה, לומדים ומתקדמים הלאה

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses