סקירת שוק

יוסטון, טקסס

אוכלוסיית מטרו:

6.9 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

61,708 דולר

שיעור אבטלה:

5.3%

חציון מחיר הבית:

144,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,294 דולר

יוסטון ממוקמת בדרום מזרח טקסס, ליד מפרץ מקסיקו, והיא העיר המאוכלסת ביותר בטקסס, העיר הרביעית המאוכלסת במדינה, ומקום מושבה של מחוז האריס.

על פני 655 קמ”ר, העיר יוסטון יכולה להכיל את הערים ניו יורק, וושינגטון, בוסטון, סן פרנסיסקו, סיאטל, מיניאפוליס ומיאמי.

יוסטון, המכונה “עיר החלל”, היא עיר גלובלית, עם בסיס תעשייתי רחב בתחום האנרגיה, הייצור, האווירונאוטיקה והתחבורה.

נמל יוסטון מדורג במקום הראשון בארצות הברית בהיקף המומחיות הבינלאומי המוטל על מים (משקל בטונות), והשני בסך כל מטען המטען. ישנן 26 חברות פורצ’ן 500 שמטהן ביוסטון, בהן: קונוקו פיליפס, מרתון נפט, סיסקו, אפאצ’י, הליבורטון ורבים נוספים.

ביוסטון מתגוררות גם 49 חברות פורצ’ן 1000, המהוות הריכוז השני בגודלו בכל עיר אחרת במדינה, אחרי 72 בניו יורק בלבד. בנוסף, המרכז הרפואי הגדול בעולם, המרכז הרפואי טקסס, ממוקם ביוסטון וזוכה לממוצע של 7.2 מיליון מבקרים בשנה. עד היום בוצעו כאן יותר ניתוחי לב מאשר בכל מקום אחר בעולם.

מדוע להשקיע כאן?

אזור המטרו ביוסטון מציע הזדמנויות נהדרות למשקיעים המחפשים שוק יציב וידידותי למשכיר המציע גם תזרים מזומנים וגם עליית ערך של מחיר הנכסים שעדיין נמוכים מתחת לערכי הבניה שלהם מחדש.

דו"ח ניומארק על שוק הנדל"ן של יוסטון - Newmark Houston Overview

הדו”ח מציין סיבות נוספות לאהוב את יוסטון:

  • כבר כיום יוסטון היא ה-MSA הרביעי בגודלו בארצות הברית,ו Moody’s Analytics קובעת שיוסטון צפויה לקבל את הגידול הגדול ביותר באוכלוסייה בארה”ב בין השנים 2021 – 2026 (512,000 תושבים נוספים).
  • • מקורות רבים מדרגים את אזור יוסטון בחמישייה המובילה לצמיחת תעסוקה, כאשר Moody’s Analytics מדרגת את יוסטון במקום ה-3 מבין 20 המטרו הגדולים בשנים 2021-2026, עם גידול שנתי ממוצע של 69K.
  • בכניסה למגיפת הקורונה, התעסוקה של יוסטון עמדה ברמות שיא עם 3.2 מיליון עובדים ושיעור אבטלה של 3.9% (פברואר 2020). כיום, התעסוקה ביוסטון עומדת על 95% מהרמות שלפני המגפה עם שיעור אבטלה של 6.1%.
  • המרכז הרפואי של טקסס הוא הגדול בעולם, ומעסיק מעל 100,000 עובדים עם פרויקטים של 3 מיליארד דולר בביצוע. המרכז הרפואי של טקסס צפוי להוסיף עוד 23,000 עובדים לכוח העבודה ולהניב 5.2 מיליארד דולר לכלכלת טקסס. המרכז הרפואי ביוסטון כולל כיום 85 בתי חולים באזור, המעסיקים למעלה מ-350,000 עובדים.

שוק המולטי פמלי ביוסטון:

  • דמי השכירות האפקטיביים הממוצעים בכל סוגי הנכסים עלו ב-4.0% Q-O-Q ועלייה של 12.8% ב-12 החודשים האחרונים. התפוסה הממוצעת היא קרוב ל-92% עבור המטרו של יוסטון.
  • הביקוש המרשים לדירות העלה את שכר הדירה לשיא כל הזמנים ביוסטון. Real Page Analytics צופה גידול משמעותי בשכר הדירה cיוסטון בארבע השנים הבאות עם עלייה של 4.3% ב-2022.

מדוע להשקיע כאן?

יוסטון נמצאת בנקודה מצויינת להמשך צמיחה בשל האקלים הפרו-עסקי שלה, גידול האוכלוסייה, בסיס תעסוקה חזק, תשתית מוצקה, יוקר מחיה נמוך ואיכות חיים גבוהה.

Houston - יוסטון
Lior Lustig

Nadlan Invest Property Tour at Park 45 – Houston, Texas

In this video, we will be giving you a summary of our new equation in Houston Texas – a 180 unit Class A property –
150 units built in 2018 and will be updated to bring rent up between 125 for 1 bedroom and to 380 per unit for 2 bedrooms
96% occupied

Park45 is a 180-unit, newly built multifamily community located in the affluent Spring submarket. With 150 units built in 2018, and an additional 30 units built in 2021. While Park45 has no deferred maintenance, it entails an opportunity to modernize and upgrade the amenities and unit interiors to better compete with some of the top properties in the submarket.
Phase II offers an upgraded finishes package that includes SS appliances, backsplash, larger kitchen cabinets, granite in the bathrooms, and undermount sinks. The sponsor renovation program will include those upgrades, as well as upgraded bathroom finishes, upgraded lighting package, USB outlets, two tone paint, fenced yards in selected units, and more. The exterior and amenities upgrade will include a mature landscaping, carports, pool upgrade, BBQ lounge, upgraded gym and clubhouse.

For more information contact us at:
www.NadlanDeals.com

קרא עוד "

יוּסטוֹן (באנגלית: Houston) היא העיר הגדולה ביותר במדינת טקסס שבארצות הברית, והרביעית בגודלה בארצות הברית כולה. לפי מפקד האוכלוסין של ארצות הברית שנערך ב-2020, אוכלוסיית העיר מונה כ־2,304,580 מיליון תושבים, היושבים בשטח של כ-1,600 קמ”ר. העיר היא מקום מושבו של המרכז המנהלי של מחוז האריס ומהווה מרכז כלכלי של האזור המטרופוליני יוסטון-שוגרלנד-בייטאון – האזור החמישי בגודלו בארצות הברית – עם אוכלוסייה של 7.1 מיליון תושבים נכון ל-2020.

קו הרקיע של יוסטון הוא הרביעי בגובהו בצפון אמריקה (אחרי: ניו יורק, שיקגו וטורונטו), וה-12 בגובהו בעולם נכון ל-2014. מערכת מנהרות ומדרכות עיליות באורך של 11 ק”מ בעיר מקשרות בין הבניינים במרכזה, מה שמאפשר להולכי הרגל לא לסבול מעודף חום בימי הקיץ או מגשם רב בחורף.

יוסטון היא רב-תרבותית, בין השאר בזכות המוסדות האקדמיים הרבים בה והתעשיות הגדולות, וכן היותה עיר נמל גדולה. מעל 90 שפות מדוברות בעיר והיא בעלת האוכלוסייה הצעירה ביותר באומה, תרומה חלקית לכך הייתה ההגירה לטקסס.

האם כבר קבעתם פגישת אסטרטגיה? 

האם כבר קבעתם פגישת אסטרטגיה? 

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של בתים ובניינים רב-משפחתיים.

ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג נדל”ן ולעניין, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן של ארה”ב”.

ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה בתחומי ההשקעות, המימון ולימודי הנדל”ן.