סקירת שוק 2019

יוסטון, טקסס

אוכלוסיית מטרו:

6.9 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

61,708 דולר

שיעור אבטלה:

5.3%

חציון מחיר הבית:

144,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,294 דולר

ממוקם בדרום מזרח טקסס, ליד מפרץ מקסיקו, יוסטון היא העיר המאוכלסת ביותר בטקסס, העיר הרביעית המאוכלסת במדינה, ומקום מושבה של מחוז האריס. על פני 655 קמ”ר, העיר יוסטון יכולה להכיל את הערים ניו יורק, וושינגטון, בוסטון, סן פרנסיסקו, סיאטל, מיניאפוליס ומיאמי.

המכונה “עיר החלל”, יוסטון היא עיר גלובלית, עם בסיס תעשייתי רחב בתחום האנרגיה, הייצור, האווירונאוטיקה והתחבורה.

נמל יוסטון מדורג במקום הראשון בארצות הברית בהיקף המומחיות הבינלאומי המוטל על מים (משקל בטונות), והשני בסך כל מטען המטען. ישנן 26 חברות פורצ’ן 500 שמטהן ביוסטון, בהן: קונוקו פיליפס, מרתון נפט, סיסקו, אפאצ’י, הליבורטון ורבים נוספים.

ביוסטון מתגוררות גם 49 חברות פורצ’ן 1000, המהוות הריכוז השני בגודלו בכל עיר אחרת במדינה, אחרי 72 בניו יורק בלבד. בנוסף, המרכז הרפואי הגדול בעולם, המרכז הרפואי טקסס, ממוקם ביוסטון וזוכה לממוצע של 7.2 מיליון מבקרים בשנה. עד היום בוצעו כאן יותר ניתוחי לב מאשר בכל מקום אחר בעולם.

מדוע להשקיע כאן?

אזור המטרו ביוסטון מציע הזדמנויות נהדרות למשקיעים המחפשים שוק יציב וידידותי למשכיר המציע גם תזרים מזומנים וגם צמיחה במניות במחיר שעדיין נמוך מתחת לערך ההחלפה שלהם.

צפה בוידאו
Miami Deals
נדל"ן

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.

>
X