Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses

 1. הי , אז יצאתי גם , מתעניין בתחום , בודק , רואה , לומד , שואל , מתחבר , מקבל השראה מהפורום , אז אם התשלום הוא לכתוב , סבבה נכתוב ,אז קודם תודה רבה לכל הפוסטים שנכתבו על חברות ניהול ועל כל הסעיפים שראוי לשים לב להם , למדתי הקשבתי שיננתי , ראיתי את המסע של ליאור לקונטיקט בלייף , תענוג של שיתוף , מסקרן ומלמד , תודה רבה ,מחשבה : המילים גמד וענק הן מילים משוות , לדעתי השקעה ויזמות הינן תהליך אישי , שכל אחד יעשה את דרכו האישית ללא השוואה ציונים ועודף אמביציה , בסופו של דבר הכל זמני , גם נדלן , אנסה לכתוב בהמשך גם אם זאת תהיה הכרת תודה .

 2. היי ליאור אני מסכים איתך שצריך לסנן אנשים פאסיבים
  אבל אולי חשבת על לא לכלול כתיבת פוסטים באלגוריתם?
  מתחביבי ושל השותף Jacob Sapoj הוא כל הזמן לשאול שאלות רלוונטיות לפוסטים ולתייג אחד את השני
  על בסיס יומי
  וכשאנחנו מעלים שאלות אני מגיבים בפוסט הרלוונטי
  אשמח אם תשקול להוריד את האלגוריתם של העלת פוסטים
  מצידי תעשה ל10 תגובות שבועיות

 3. לכל החברים החדשים שעוד לא מכירים את האלגוריתם של האתר – האלגוריתם הנורא של נדלנאל ! – שמוציא חברים שלא פרסמו שום פוסט במשך חודשיים ושלא כתבו שום תגובה לשום פוסט במשך חודש. היינו רוצים לראות את כולכם נשארים כאן איתנו ולא מושלכים היאורה על ידי נדלנאל הגדול והנורא אך זהו פורום של תורמים אז אל תגידו תרמנו בבית במבצע הקש בדלת – מוזמנים להתחיל בהצגה עצמית אם התשובה שלכם זה “אין לי מה לספר” או “אין לי מה ללבוש” 🙂 בהצלחה !

 4. בוקר טוב 🙂 אני תמי רוזן, חדשה בפורום מזה כמה ימים אבל קוראת בשקיקה כאן דיונים ואף מחפשת בהיסטוריית הדיונים דברים שרלבנטים לי. אני יזמית ומשקיעה מתחילה בממפיס, טנסי ונכנסת ללמוד ולהכיר את איזור צ’טונגה, טנסי. סטודנטית גאה וחברת קהילת פרוג’קט איקס (וגאה לקרוא כאן תגובות ופוסטים של המנטור שלי שי הלוי ושל עוד אנשים טובים שאני מכירה משם). מתמקדת כרגע בפליפים, אבל גם זולגת להעמיק וללמוד יותר כיוונים של subject to ,owner finace וlease option
  בכדי להרחיב את הפורטפוליו של הנכסים העתידיים שלי 😉
  אני עתידה לנסוע במרץ-אפריל לאיזור טנסי ועד אז מאוד שמחה להתרם וללמוד מהידע והניסיון שיש כאן לכרישי הנדל”ן והשועלי קרבות המנוסים.

  אסיים במה שאני עוסקת בו כרגע ולומדת להאמין שהוא הכי חשוב:
  העסקה הכי טובה עבורי זאת העסקה שביודעין לא נכנסתי אליה וחסכתי לעצמי כדור (והיו 6 כאלה תחת אינספקשן שיצאנו מהם ב3 חודשים האחרונים בדיוק בגלל הבדיקות שעושים בשטח. הכי חשוב לאמת נתונים בשטח. אחרי שהורדנו לחוזה כמובן. וליצור קשרים ושיתופי פעולה מקומיים ולא רק מקומיים).

  תודה על ההזדמנות והדחיפה לחשוף ולרשום בגלל האלגוריתם החדש 😉

 5. מה שנכון נכון 🙂 שלום שמי שי הצטרפתי לקבוצה לפני שבועיים … מאוד נהנה לקרוא ולהחכים בשלב הזה. כרגע ההשקעה היחידה שלי בארהב היא דרך קרן הגשמה. בשלב התחלתי כרגע מנסה להבין וללמוד קצת יותר על תחום הנדלן בארה”ב ומי נגד מי. מתלבט אם לקחת קורס ואיזה… אנסה לחפש את הפוסט על הענקים שהוזכר ואולי אוכל להצמד/ללמוד ממשהו 🙂 בכל מקרה הרבה תודה פורום מעולה.

 6. חייבת להסכים שהכתיבה היצירתית של הפוסט הנל קרע אותי מצחוק והוא אכן נכון. אני חדשה כאן והסיבה שאני נזהרת לא לכתוב כי אני מתווכת וחוששת שאנשים יחשבו שיש לי אינטרס. בכל מקרה אשתדל לשים פוסטים מענינים אבל חייבת לציין שיתמקד באזור הפעילות שלי שהוא סיאטל והסביבה ?

 7. שלום לכולם שמי שלומי ששון
  הצטרפתי לפורום לפני כחודש אני משקיע בנדל”ן בארץ בעיקר נכסים מניבים ,בעבר עשיתי קצת פליפים היום קצת יותר קשה.
  מאוד רוצה לפתח ולהתפתח גם בחו”ל.
  אני שמח להיות חלק מהפורום אני לומד המון מחברי הקבוצה, התכנים מקצועיים ומענינים .
  בהצלחה לכולם.

 8. שלום לכולם הצטרפתי השבוע לפורום. אני גרה בבנימינה ומושקעת כיום בנדלן בישראל בעיקר וגם בארצות הברית. לארהב נכנסתי לפני 3 שנים. יש בבעלותי רנטלים באטלנטה ובצפון דאלאס טקסס. אשמח ללמוד בפורום איך להשתפר בניהול הנכסים.

 9. שלום לכולם, הצטרפתי לקבוצה לפני שבועיים. אני מודה שמהמעט שיצא לי לקרוא בקבוצה- אכן קבוצה עם תוכן איכותי.
  אך מרגיש לי ״ככפייה״ להציג את עצמי, לשאול שאלות או מה שלא יהיה כדי שהמכונה ״תעבוד״.
  מה אם לאפשר לדברים לקרות באופן טבעי מבלי לנסות לשלוט בהם?
  אפרופו תודעת win-win וכל מיני מושגים יפים שאנו אוהבים להשתמש בהם. לתת כדי לתת ומי שירצה ויהיה מוכן להבשיל לתוך העשייה- יצטרף.
  לא מאמינה שאנשים כותבים פה בשביל לייקים, בשביל להפוך את עצמם לאוטוריטה, בשביל לגרוף מחמאות, אלא כי מצאו פה פלטפורמה איכותית ומאפשרת.
  לכן ברוח ההתרשמות שלי – הייתי רוצה לבחור מה לכתוב, מתי להשתתף, לחלוק, לשאול.
  שלא נדבר על זה שאנו בימים שהפייסבוק ככ מוצף במידע, קבוצות, קהילות, דפים. ווואלה, פשוט עמוס בעין ובמוח.
  ברמה אישית, הבן זוג ואני חדשים לחלוטין בתחום ובשלב של למידה בלבד. (מה גם הוא לא דובר עברית)
  מה אם לאפשר לאנשים זמן להבשיל, להיפתח, לדעת שזה מרחב בטוח לטעות ולא מרחב לבחינות/ מדידות/ נזיפה. אם אתה רוצה להעלות את מעורבותם של המשתתפים- לא כך עושים זאת. יש כמה כלים נפלאים להעלות מעורבות משתתפים בפייסבוק, אפשר לפנות אלי ובשמחה אחלוק אותם.
  יכול להיות שחזרתי על דבריי, אך אין לי זמן להתחיל עכשיו לערוך את ההודעה הזו. היה לי חשוב להבהיר את עמדתי.
  ואם תבחרו להוציא אותי מהקבוצה רק כי לא הסכמתי ב-3 הימים הללו ״לנהוג כמצופה ממני״- אזי מקומי לא פה.
  תודה, מקווה שתהיה פתיחות לקבל גם דעות שונות ואחרות כשלי.

 10. הי חברים, שמי נרי ואני בהחלט גמדה בשוק הנדל״ן. עוקבת אחרי הפוסטים בשקיקה (נא לא להעיף אותי פליז??) אבל לא בטוחה במה אוכל להחכים אתכם בשלב זה (אלא אם כן תרצו פוסט בנושא רפואה ?). תודה, ליאור, אשתדל לכתוב מהגיגי ליבי בעתיד ? ואגב, אשמח לענק/ית ?