שלום חברים הסיפור שלי עם נדל״ן התחיל ב2012 דרך חבר מאד טוב שהוא גם…
קורס הנדל"ן הרשמי של נדל"ן ןעניין - אור קיצ'ין ויניב ברלינר

שלום חברים
הסיפור שלי עם נדל״ן התחיל ב2012 דרך חבר מאד טוב שהוא גם מתווך, ודרכו רכשנו שני נכסים ברחובות. לאחר מכן די ישבתי על הגדר וחיכיתי מכיוון שבארץ לא הייתה לי אפשרות לקנות כספית בגלל עלויות גבוהות, ובגדול חיכיתי לעליית ערך של הנכסים כדי שתהיה לי אפשרות מימון.
באוגוסט 2016 רכשנו שני נכסים בטמפה, למה טמפה? מהסיבה הפשוטה שאחרי כל מה שקראתי על השקעות נדל״ן בארה״ב הבנתי שהדבר החשוב ביותר הוא לקנות דרך מישהו שאתה סומך עליו במאה אחוז באופן אישי.. ובטמפה היה לי את הבנאדם הזה. והיום כמעט שלוש שנים אחרי אני יכול להגיד שזאת הייתה אחת ההחלטות הנבונות והטובות שעשיתי, והדבר היחיד שאני מצטער עליו הוא שלא קניתי עוד נכסים בטמפה.
בהמשך השבוע יהיו גם תמונות וסיפורים מטמפה..
אז אני גם שחקן כדורסל, שיחקתי לא מעט שנים בליגת העל, ובעקבות כך יצא לי לשחק עם המון שחקנים זרים אמריקאיים, ועם חלק נשארנו גם חברים לחיים הרבה מעבר לכדורסל. דרך אחד השחקנים שגדל באטלנטה והיום אנחנו חברים לפני הכל וגם שותפים בחלק מהדברים שאנחנו עושים בארה״ב, הגענו לשני יזמים אמריקאיים שאיתם אנחנו עושים פליפים בצורה פאסיבית לגמרי. הם בעצם מביאים את הנכסים, המלווה (הארד מאני), הארכיטקט, הקבלן וכו׳. אנחנו בעצם משלמים את הביטוח, שמאי, ארכיטקט, חלק מהתשלומי ריבית ואת כל המזומן לסגירה מה שבערך יוצא לא יותר מ20% מעלות הפרוייקט. אומנם אנחנו פאסיבים בצורת ההשקעה אבל בתור מי שמאמין שאין כמו למידה תוך כדי תנועה אני בעצם מסתכל עליהם כמנטורים ומנסה ללמוד כל הזמן את התהליך כדי להרים מערכת דומה בבירמינגהאם, שגם משם יהיו תמונות במהלך השבוע.
אז במסגרת היום הראשון שלי באטלנטה בבוקר הייתי בבנק אוף אמריקה, גם פתחתי חשבון לחברה וגם ישבתי עם הבנקאית ופשוט עברתי על הדברים שהייתי צריך לסדר ולהזמין, בקיצור העברתי שם שעה וחצי?
לאחר מכן נפגשתי עם אחד היזמים האמריקאיים שהוא גם החדש יותר שאיתו אנחנו בעצם עכשיו בשני פרוייקטים של שיפוץ ונפגשנו באחד הפרוייקטים באזור שנקרא east lake פחות מ10 דק׳ מדאונטאון אטלנטה.
הסתובבנו באזור איסט לייק וקירקווד, ראינו נכסים שנמכרו, נכסים שבשוק, נכסים שמשפצים ונכסים נטושים,נכסים מכל הסוגים, ובעיקר היה יום ככה יותר בפן האישי של להסתובב ביחד ולהכיר את הבנאדם (פעם ראשונה שאני נפגש איתו), בנוסף גם להכיר חלק מהצוות שהוא עובד איתם, להכיר את האזור וכו׳, בקיצור הבנתם את הקטע של היום הראשון שלי..
בקשר לבית לשיפוץ, זה פרוייקט שהתחלנו בתחילת מאי ובשישי למאי חפרו את ההכנה ליסודות, תמונות מהפרוייקט מצורפות.
אז סיימתי את היום הראשון עייף אך מרוצה??
מה שאני אעשה במהלך העשרה ימים שלי בארה״ב אני ינסה לספר על התהליך שעברתי ועדיין עובר ביחד עם תמונות מהפרוייקטים עם כמה מילים על כל פרוייקט..
בנוסף ראיתי פה איזה פוסט על מתנות שאנשים מביאים לשותפים בארה״ב אז מצאתי איזה ספר נחמד שנקרא 70 פנים לישראל (כמובן באנגלית), פשוט תמונות מהאויר של מקומות בישראל עם הסבר באנגלית, גם התמונה שלו נמצאת..
מקווה שלא חפרתי לכם יותר מידי, אשתדל לקצר בהמשך.
מאחל לכולם יום טוב, אני בדרך למיטהקישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

4
הגב

Please Login to comment
4 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
admin כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אורח

כל הכבוד,גור.בהצלחה!!!

חבר אנונימי בפורום
אורח

בהצלחה, שבוע בעייתי לדבר על כדורסל עם אנשים מפילדלפיה 🙁

חבר אנונימי בפורום
אורח

נשמע מעולה, המון בהצלחה
יכול להרחיב על העסקאות שעשית בטמפה ב2016?
מחיר, שיפוץ, שווי….

חבר אנונימי בפורום
אורח

בהצלחה!

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X