מי אני ומה שמי????

וואו חברים, עשינו את זה… הגענו ליום רביעי בשבוע. עברנו את החצי !

זה זמן מעולה לשמוע על כל אחד ואחת ממכם!

האם אתם גמדים? משמע עוד לא עדיתם עסקת נדל"ן
ענקים? כלומר אתם כבר שוחים בעולם הנדל"ן עם עסקאות חיות!
יזמים? משמע עברם מעולם הענקים לעולם שגם עוזר לגמדים אחרים לרכוש נכסים?

אז בבקשה תפרטו כדי שנכיר אתכם – מי אתם, מה עשיתם עד כה בנדל"ן, מאיפה באתם, לאן אתם הולכים ומה אתם מחפשים.

ואולי זאת הזדמנות טובה לספר גם קצת עלינו …

נדל"ן ולעניין – פורום נדל"ן ארצות הברית !

פורום הנדל"ן הטוב בתבל !

הסלוגן שלנו: משתפים. לומדים. בונים עתיד.

הנפשות הפועלות:

"נדלנאל" – אל הנדלן הגדול והנורא – כל עוד אתם משתפים פוסטים הוא מבסוט ודואג לכם לעסקאות מעולות ותשואות נהדרות.

"ביבר הפליפר" – הקמע של הפורום שנמצא בלוגו שלנו – ביבר החמוד שאוהב לעשות פליפים.

"גמדים, ענקים ויזמים" – גמדים הם כל אלו שעדיין לא עשו עסקאות, וענקים הם משקיעים מנוסים. המטרה שלנו בפורום היא להפגיש כמה שיותר גמדים עם ענקים וכך לעזור לגמדים להפוך לענקים. על כל שלושה גמדים שענק עזר, יש לכם מקום מובטח בגן העדן של נדלנאל. יזמים הם ענקים שגם משווקים נכסים למחייתם.

"מספר חוקים בסיסיים"
בפורום עובד אלגוריתם שבאופן אוטומטי מוציא חברים שלא שיתפו פוסט במשך חודשיים ולא מגיבים באופן שוטף. אם עפתם זה לא אישי, המערכת גם חוסמת אתכם מלהצטרף חזרה באופן אוטומטי. זה פורום של שיתופים – אם אתם יזמים – ספרו על עצמכם. עוד לא השקעתם – תשלאו שאלות.
נתחיל מכך שתגיבו לפוסט הזה עם השם שלכם וקצת פרטים על המסע שלכם בעולם הנדל"ן.

"זה פורום ללא פרסום וכל השיחות מתבצעות על גבי הפורום"
לא לשלוח מספרי טלפון ולא לבקש לדבר בפרטי. יש לכם מה להתייעץ – יש לעשות זאת על גבי הפורום.
רוצים לפרסם? על כל 4 פוסטים של ערך, תוכלו בפוסט הרביעי של ערך להוסיף בתחתית הפוסט: שם, תפקיד, חברה, טלפון, מייל, אתר אינטרנט. (לא יותרו פרטי קשר אחרים).

"איסור פניה מסיבית לחברים במסנג'ר לשם יצירת רשימות תפוצה"
אם פנן אליכם עם הודעות לרכישת נדל"ן או הצטרפות לקבוצות אחרות מבלי שביקשתם זאת, אנא דווחו להנהלת הפורום ואותו משתמש ייחסם מהפורום לאלתר. אנחנו גםמפעילים מנגנונים ךאיתור חברים שכאלו ופעילות כזאת אסורה..

"נדלנפדיה"
בפורום יש עשרות יחידות לימוד בתחומים שונים שכוללים פוסטים בכל תחומי הנדל"ן – איך לפתוח חשבון בנק בארצות הברית, פתיחת חברה, מיסוי אמריקאי וישראלי, שיפוצים, אינספקשיין, וכו' ובנוסף הודעות פורום חשובות, חדשות נדל"ן, עדכוני מיטאפ ועוד.
כדי להגיע לנדלנפדיה, יש ללחוץ על לשונית "יחידות", או "Units".

"יזם השבוע" ו "לוח השידורים"
בכל שבוע אנחנו נותנים ליזם אחר לארח את הפורום – משמע כתיבה של 7 פוסטים, אחד לכל יום, שינעצו בראש הפורום. הפוסטים הם לימודיים. במידה ואתם חושבים שיש לכם את היכולת לארח את הפורום למשך שבוע, תפנו אלינו לבדיקת הצטרפות והוסיפו את שמכם לדף לוח השידורים שלנו:
http://bit.ly/2U07ROM

"זירת הנכסים"
זוהי קבוצה אקסלוסיבית שמאפשרת לייזמים שעברו את מסלול "יזם השבוע" לפרסם נכסים איכותיים על מידע מלא על הנכס.
"יזם השבוע" מקבל אפשרות לפרסם 7 נכסים תמורת 7 הפוסטים שפרסם. לאחר מכן תמורת כל פרסום נכס, יש לפרסם פוסט ערכי חדש, או לפרסם בתשלום.
https://facebook.com/groups/ForumNadlanUSAZiratHanechasim

זירת הנכסים באתר האינטרנט שלנו:

"מדריך היזמים והחברות" – שיתופי פעולה בין הפורום לחברות נדל"ן
כל יזם או חברת נדל"ן יכולים להקים פרופיל באתר הפורום הכולל תיאור החברה, לוגו וקישור לאתר שלה וזאת תמורת פרופיל דומה באתר של החברה עם קישור חוזר לאתר הפורום, או בתשלום.
באתר מבקרים אלפי חברים בחודש וזאת הזדמנות לחשוף את החברה שלכם לקהילה.
הקישור למדריך החברות והיזמים באתר:

"מיטאפ"
הפורום מפגש מפגשי מיטאפ אחת לחודשיים. עד היום כל מפגשי המיטאפ נמכרו במלואם עד אפס מקום, ומי שחיכה פספס. המיטאפ משקף את הפורום בשטח – שיתופים מחברי הפורום ומפגשים בין משקיעים ליזמים. יזמים וחברות נדל"ן או שירותים בתחום שמעוניינות להציג מול הקהל מוזמנים לפנות אלינו. לפרטים וכרטיסים:
מיטאפ:
https://www.facebook.com/events/840218662996663/

"אתר האינטרנט שלנו"


כולל מידע לימודי מהפורום ואפשרות ליצור פרופיל עסקי ליזמים שמבצעים שת"פ עם הפורום – משמע פרופיל עסקי אצלנו באתר תמורת פרופיל עסקי על הפורום אצל אתר היזם או לחלופין פרופיל עסקי בתשלום. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים.

"מבזק הספורט וזוכי המדליות"
אחת לשבוע אנחנו מפרסמים את חברי הפורום הפעילים ביותר ונפוסטים הפעילים ביותר, וכמו כן אלו שזכו בדרגות על ידי פייסבוק כחברים מעוררי שיחה או כוכבים עולים.
שלושת הפעילים ביותר זוכים בפרסים כמו לדוגמא הנחות למפגשי המיטאפ.

"תמיכה טכנית"
בפורום יש מספר חדרי צ'ט המיועדים לתמיכה טכנית, בין השאר ליזמים שמפרסמים בזירת הנכסים, נדלנפדיה, מדריך החברות והיזמים, זוכי המדליות ומבזק הספורט, ולכל מיטאפ. בכל צ'ט יש לשאול שאלות רלוונטיות בלבד לנושא שלו. לגישה לצ'טים:

https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/chats/

"הרשמה לניוזלטר"
הניוזלטר שולח עדכונים לימודיים מהפורום אחת לשבוע בפורמט נקי ידירות לתיבת המייל שלכם. ניתן גם להרדם לעדכוני נכסים מ"זירת הנכסים". להרשמה:

"ערוץ היוטיוב שלנו"
כולל את כל סרטוני האתר – הרשמו לערוץ ולחצו על הפעמון כדי לוודא שתקבלו עדכונים בכל פעם שעולה סרטון חדש:
https://www.youtube.com/channel/UCliNShPg9cVs5HIz3kRbe3g

"חנות מוצרי ביבר הפליפר"
http://shop.forumnadlanusa.com/
רוצים לתמוך פיננסית בפעילות הפורום ובמקביל להנות ממוצרים מובחרים? מוזמנים לרכוש חולצות, סוודרים, כיסוי לטלפון, כוסות קפה וכו' עם לוגו הפורום.

"דף הפייסבוק שלנו"
בין כל מי שיתנו לנו לייק ותגובת 5 כוכבים יוגרל כל חודש כרטיס חינם למיטאפ וחולצה עם לוגו של ביבר הפליפר. כדי להשתתף יש להעלות צילום מסך של התגובה שנתתם לפוסט זה.
איזור התגובות בדף שלנו:
https://www.facebook.com/pg/RealEstateIsreaelUSAFAQ/reviews

ברוכים הבאים ובהצלחה!קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X