חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

נופים אזוריים אהובים ב-אמזון וושינגטון דיסי

בהשראת האקולוגיות המקומיות של האזור, צוות העיצוב של PenPlace של HQ2 אמזון יספק פארק קהילתי עבור תושבי ארלינגטון, וושינגטון דיסי, עובדי אמזון ומבקרים כאחד.

ילידת מרילנד ובוגרת אוניברסיטת וירג’יניה, קייט אורף, המנהלת המייסדת של חברת הגינון הנודעת, SCAPE, בעלת קשרים עמוקים ואהבה ארוכת שנים לנופים האזוריים של אזורי DC, מרילנד ווירג’יניה – הצמחים המקומיים והמערכות האקולוגיות המיוערות של הרי בלו רידג’ והרי האפלצ’ים, מערכות המים הדרמטיות של פארק המפלים הגדולים, כרי הדשא והביצות של פיימונטה ומישור החוף, והפסגות של פארק הר קטוקטין.

 

Images of the beautiful outdoor landscapes that inspired the design of Amazon's new, second headquarters.

 

אלו הם חלק מאותם נופים שהיוו השראה לעיצוב החלל הפתוח של SCAPE עבור PenPlace, השלב השני של אמזון HQ2, בארלינגטון. העיצוב מתבסס על מורשת ארוכה של תכנון והצגת תפיסות מרחביות חדשות שנועדו לציבור, כדי למשוך אותו אל PenPlace, וליצור פארק קהילתי ירוק, להליכה, בטוח ומהנה עבור התושבים הסמוכים. עובדי אמזון, ומבקרים.

 

“שיקום מערכות אקולוגיות, יצירת מרחבים אקולוגיים סוחפים ותחום ציבורי תוסס, בית גידול, יצירת תהליך המונע על ידי חזון קהילתי – המושגים מאחורי העיצוב של PenPlace הם כולם חלק מה-DNA שלנו כחברה”, אמרה אורף. “אנחנו נרגשים להביא לארלינגטון פארק קהילתי אמיתי המעוגן באקולוגיות המקומיות שהופכות את המקום הזה לייחודי”.

 

Images of the beautiful outdoor landscapes that inspired the design of Amazon's new, second headquarters.

 

הכוח המניע מאחורי העיצוב של SCAPE עבור PenPlace הוא מחויבות לעיצוב אקולוגי ומונע על ידי קהילה בכל קנה מידה, המבוסס על תהליך מעורבות פעיל ומתמשך עם מחוז ארלינגטון. עם הצגת יותר מ-2.5 דונם של שטח ירוק נגיש לציבור, PenPlace יהיה שונה מפארק שכונתי טיפוסי, עם חוויות בוטניות סוחפות שמביאות לקהילה מערכות אקולוגיות מקומיות אהובות מהאזור שמסביב.

 

Images showing the planning for the new HQ building in Arlington and how it will resemble natural landscapes.

 

מבחינה היסטורית, אתר PenPlace בארלינגטון היה ביתם של שני גופי מים – Roaches Run, פתח גאות של קו פרשת המים של נהר פוטומק ותעלת אלכסנדריה. כהומאז’ להידרולוגיה ההיסטורית של האתר ולנתיבי המים המקומיים בפארק רוק קריק ובפארק גרייט פולס הסמוכים, העיצוב של SCAPE משלב תכונות מים על ציר צפון לדרום על פני הפארק, ומפרש את האלמנטים הטבעיים של מפלים ונחלים.

 

Renderings of Amazon's new, HQ2 building from the outside.

 

המסלול להולכי הרגל ימצא לאורך “עמוד שדרה אקולוגי” עם שלושת מאפייני המים. זה יכלול שטחי פעילות, לרבות מדשאה ואמפיתאטרון רחבי ידיים לשימוש פנאי, וחדרים חיצוניים קטנים יותר לבילוי ופגישות; וכיכרות לאורך ההיקף עם קמעונאות כולל חללים לסעודה, התכנסות וקניות כדי למשוך את הציבור אל PenPlace.

 

A rendering of the new Amazon headquarters in Arlington. The rendering shows people dining and shopping in a retail space at the headquarters.

 

ככל שתהליך הביקורת הציבורי ימשך עם מחוז ארלינגטון, SCAPE ואמזון מצפים לעבוד לצד הקהילה, והצוות הרחב יותר מהשורה הראשונה בעיצוב גננים, אדריכלות ועוד כדי לעזור לפארק הקהילתי ברמה עולמית זה לבוא החיים ב-HQ2.

 

Urbanico Realty Group ו- Nadlan Invest מציעות הזדמנות השקעה בבניית בניין באזור של אמאזון בעיצוב מרשים ע״י כרים ראשיד מסוג מולטי-פמילי המכיל 37 דירות המכונה MAGENTA, הממוקם בשדרת Bladensburg המרכזית בוושינגטון די.סי. ההשקעה מייצגת הצעה ייחודית.
פרטים נוספים לחצו.

 

Renderings of Amazon's new, HQ2 building from the outside.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X