ראיון עם יזמית השבוע – שושי מלכה – השקעות נדל”ן בארצות הברית

פודקאסט נדלן ולעניין – ראיון עם יזמית השבוע – שושי מלכה – השקעות נדל”ן בארצות הברית

שושי עשהאל מלכה, נשואה +2 חיילות +כלב , גרה בתל אביב. בעלת תואר בכלכלה, בעלת רישיון ברוקר בארהב ( פג תוקף), חובבת טיולים, בעברי עבדתי בעולם הפרסום, השיווק, היתהי מנהלת מותג בחול ושנים רבות (עם הפסקות) עבדתי בעולם התקשורת עד לתפקיד מנכלית מגזינים, כיום, עוסקת בנדלן, בעלת שתי חברות , 1. מלווה ומלמדת משקיעים להשקיע נכון ולרכוש נדלן מניב . רוכשת גם לעצמינו. ובחברה השניה אנחנו קונים נדלן ומכניסים דיירים ברנט טו און ולאחר מכן מוכרים את העסקה ליזם אחר, אפשר לקרוא לזה הולסלינג של עסקאות רנט טו און.

את הכתיבה פה דחיתי כמה פעמים, כל פעם מסיבות שונות ומשונות, עסוקה, אין לי זמן ועוד תירוצים….אבל להודות באמת, נראה לי שזה קצת חוסר ביטחון, מה כבר יש לי לחדש, יש פה תותחים שעושים בניינים ומרוויחים מיליונים… מלווים מאות משקיעים עם חברות גדולות..וכו וכו
אבל אבי לא ויתר לי וקבע איתי תאריך שוב ושוב, אז הנה אני , כותבת ממלון באוהיו בנסיעת עבודה לטולדו שעל זה אספר בהמשך.
שמי שושי בת 53 , נשואה ואמא מאושרת לשלוש חיילות , בנות אהובות, שתיים הן ביולוגיות ונינה המתוקה נוספה למשפחה לפני 7 שנים בתוכנית נעל”ה ( נוער עולה לפני הורים) + כלב חמוד , גרים בתל אביב .
אחרי צבא , נסעתי לטיול למזרח הרחוק, אחרי חצי שנה של טיולים נגמר הכסף, שמעתי שביפן אפשר לעבוד כמארחת, כלומר משמשים ליפנים חברה , צוחקים מבדיחות שלא מבינים , הם מזמינים שתיה , המועדון (בר ) מרוויח ואת מרויחה 80 דולר לערב, סידור לא רע לילדה בת 20 שנגמר לה הכסף, קניתי בגדים יפים בתאילנד , טסתי ליפן , חיפשתי עבודה שם, התקבלתי לאחד המועדונים,
אבל זה ממש לא מצא חן בעיניי, רצה הגורל שחליתי שם עם חום גבוה ולא יכולתי ללכת ליום הראשון במועדון ,מישהי בגסט האוס שישנתי בו מכרה תכשיטים ברחובות טוקיו וחזרה לארץ והציעה לי לקחת את הדוכן שלה ( 2 קרטונים ועליהם בד שחור ) ותכשיטים ומה שאמכור חצי חצי.
וכך היה יצאתי למחרת לתחנה שעבדה שם ומכרתי ב400 דולר.. היה כיף גדול , למכור, להיות עם האנשים ולהרוויח מלא…. חצי שנה הייתי ביפן , מכרתי בטוקיו, בצומת רחובות שבוייה , הכינוי שלי היה המפציצה משיבוייה, שם גיליתי את אהבתי הגדולה למכירות , לאנשים, לשיחות ,לכסף.
חצי שנה הייתי ביפן , המון כסף עשיתי, שהספיק לי לעוד שנה של טיולים ולעוד הרבה אחר כך.
אז מה היה לנו מהטיול אחרי צבא, הבנתי שאני מעולה ואוהבת, אבל ממש אוהבת מכירות וזה גם החוזקה שלי , אנשים וכסף.
הבנתי שאני אוהבת מאד לטייל בעולם, לעבור ממדינה למדינה ולא אוותר על זה, את הכסף שנפל עלי בגיל צעיר לא שמרתי רק לעצמי , עזרתי לאנשים כמוני שנתקעו בדרך והיו צריכים הלוואה, לא תאמינו אבל הם החזירו בארץ שחזרו , אחד אחד… תחיה בשפע וזה חוזר.
בהמשך הדבקתי את בעלי בחיידק הנדודים, נסענו עם התינוקת שלנו וגרנו חצי שנה בתאילנד , שהבנות גדלו קצת , עשינו רילוקיישן (מטעם עבודתו של בעלי ) לדרא”פ ל3 שנים ומשם לסיאטל בארה”ב לעוד 3 שנים.

המשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/author/shoshi_malka/

Join Our Newsletters:

Responses