הלוואת נדל”ן בארצות הברית רק עם נדלן קפיטל גרופ

אז איך זה לקחת הלוואה עם Nadlan Capital Group?

נתנו להמלצות לדבר בשמנו… הרבה יותר פשוט 🙂

רוצים גם לצאת למכרז מול 97 לנדרים? מלא פרטים ונעזור בשמחה:
https://www.nadlancapitalgroup.com/nadlan-capital-financing-for-foreign-israelis/

הריביות טסות למעלה???? לא בנדלן קפיטל גרופ!
הלוואה שהיום סגרנו לעוד לקוח מרוצה בריבית של 6.9 אחוז! (כשאמריקאי עם קרדיט של 750 מקבל 7.4 אחוז!)
גובה ההלוואה? 90,000 דולר בלבד! אנחנו, בניגוד לכל השאר, עושים גם הלוואות קטנות.
כן כן! רוב הלנדרים לא יעזרו לכם בהלוואה של פחות ממאה אלף דולר – אנחנו כן!
למה? כי אנחנו רוצים לעזור לקהילה שלנו לגדול ולצמוח, וגם אנחנו התחלנו בקטן אז אנחנו יודעים איך זה להיות שם..
אז לקוח מרוצה מביא עוד לקוח מרוצה – וגם מקבל דמי הפניה של 500 דולר על הלוואה שלקוח שהפנה סגר – אז כולם מרוצים!
וגם לקוחות עם הלוואות קטנות יכולים לתת המלצות גדולות וככה אנחנו גם מבסוטים – ובתכלס… ביננו… – על ההלוואות של פחות מ 200 אלף דולר אנחנו מפסידים כסף והם לא משלמים אפילו את המשכורות של אנשי הצוות שמלווים את ההלוואות שלכם, אז בתכלס הליווי של ההלוואות האלו הם תרומה לקהילה… אבל חברים – אנחנו פה בשבילכם!
אז למרות שהפד העלה את הריבית כבר חמש פעמים!
ויש דיבורים על ההלאה של עוד חצי אחוז כי האינפלציה לא עוצרת!
סגרנו ללקוח שלנו ריבית שיותר טובה מריבית של אמריקאי!
6.9 אחוז ריבית קבועה ל 30 שנה!
(צילום מסך מצורף)
רק אצלנו תקבלו שירות של לנדר אמריקאי אמיתי – המערכות המשוכללות ביותר עם שותפים עסקיים שסוגרים מעל מליארד דולר הלוואות ברבעון!
מערכת בנקאית אמיתית עם אפשרות לחבר את חשבון הבנק האמריקאי שלכם לתשלום אוטומטי, בדיקת מצב ההלוואה בכל רגע נתון ולא על ידי שליחת אקסל במייל כמו שעושות חברות ישראליות, חיבור לחברת הביטוח להעלאת הפוליסה ועוד ועוד! כל מה שאתם יכולים לצפות מבנק אמרקאי אמיתי שקיים עשרות שנים ומשרת מאות אלפי לקוחות!
לנדר אמריקאי אמיתי שנסחר בנסדק ושמחזיק אלפי עובדים ושניתן לסמוך שיהיה קיים גם בעוד שלושים שנה כדי לשרת את ההלוואה שלכם! (ותחשבו על זה)
וזה לא רק הריבית – זה השירות!
ליווי מלא על ידי צוות אישי מתחילת ההלוואה ועד סופה!
וכמו שתוכלו לקרוא בהמלצות – הלקוחות שלנו כותבים שעם ההלוואות המורכבות שהם מגיעים אלינו מכל רחבי ארה”ב, והזמנים הלחוצים לסגירה – ללא הצוות שלנו ההלוואות האלו פשוט לא היו נסגרות בזמן או שלא היו נסגרות בכלל!
אז תחסכו לכם את עוגמת הנפש – ותנו לנו לעזור לכם בתהליך ההלוואה!
ואתם בטח שואלים את עצמכם כמה גבינו על ליווי ההלוואה הזאת – תוכלו לראות את זה בתמונה המצורפת
900 דולר בלבד! (וזה לפני תשלומי עמלות הפניה)
כלומר בהלוואה כזאת שהפנתם אלינו – אתם מרוויחים 500 דולר ואנחנו 400 דולר ואנחנו עשינו את כל העבודה!
שוב – הכל בשביל לעזור ולהגדיל את קהל הלקוחות – אנחנו לא חזירים ואנחנו פה בשבילכם כדי שתהיו מרוצים ופתנו אלינו את כל החברים שלכם כדי שנעזור גם להם.
ומה כוללת העבודה? הכל מהכל. אנחנו לא שירות הפניות ללנדרים – אנחנו מלווים אתכם בהלוואה עד הסוף גם מול בעיות שיכולות להתעורר אצל הלנדר – אנחנו הגב שלכם בתהליך!
הצוות שלנו מנהל את כל התהליך מהתחלה עד הסוף – וכאן הסוד לריביות המעולות שאנחנו משיגים לכם במשא ומתן אישי מול הלנדרים האמריקאיים – הלנדר יודע שמרבית העבודה של המרדף מול המסמכים של הלקוח נעשית אצלנו ושהוא בתחרות עם עוד כמעט מאה לנדרים וסגור איתנו חוזית את התנאים הטובים ביותר בשוק!

ועוד דבר…מרבית הלנדרים שלנו לא עובדים בכלל באופן עצמאי עם משקיעים ישראליים ומינימום ההלוואות שלהם הוא מליון דולר ומעלה – אבל סגרנו איתם עבודה על הלוואות של פחות ממאה אלף דולר ועבודה עם משקיעים זרים ואת התנאים הכי טובים – פשוט בגלל השירות המעולה שלנו ובגלל שאנחנו מעבירים להם ווליום הלוואות גדול שזה פשוט משתלם להם להרוויח פחות על כל הלוואה ולשרת עשרות הלוואות בחודש דרכנו.
אין עוד חברה שתשווה בשבילכם בין 97 לנדרים שונים ובין מעל עשר תוכניות הלוואה שונות, תלווה אתכם מהתחלה עד הסוף בבחירת הלנדר המתאים והמסלול המתאים עד לקבלת הכסף ותגבה על כך סכום זעום שכזה.
אז למה אתם מחכים?
יחס אישי ו 13 שנות נסיון במשכנתאות בארצות הברית
שירות הישר מבירת העולם – ניו יורק בה אנחנו יושבים!
שירות מהיר אדיב וללא פשרות!
מלאו את הפרטים באתר ונחזור אליכם בהמהרה כדי לצאת למכרז הפוך בו הלנדרים רודפים אחריכם ולא אתם אחרי הלנדר:
https://www.nadlancapitalgroup.com/nadlan-capital-financing-for-foreign-israelis/
מה הרקע שלי?
בסך הכל 30 שנה בטכנולוגיה, 20 שנה בנדלן, שני סטארטאפים שנמכרו – אחד מהם נמכר לכרישים בארץ ב 2006, והשני הביא אותי לניו יורק ב 2010 ונמכר גם הוא ועם שלושה תארים במחשבים ומנהל עסקים, 10 שנים של עבודה על פרוייקטים טכנולוגיים אדירי מימדים למשרד הבטחון (כמו אתר יזכור) ו 10 שנים של ניהול שני חברות טכנולוגיה כאן בניו יורק – וחוץ מזה עשרים שנה בנדל”ן מתוכם 13 שנה בארצות הברית – כולל פרוייקטים של פינוי בינוי ותמ”א 38 בישראל ועבודה בתור ברוקר במשרד נדלן בניו יורק במשך 3 שנים וניהול נדל”ן ולעניין במשך כשמונה שנים עם בית הספר להולסיילינג הגדול בישראל, הקמת הכנס השנתי שלנו למשקיעי נדלן בחו”ל – נדל”ן אקספו הגדול בישראל, פרוייקטים של מולטי פמלי וסינגלים בשווי של מעל 300 מליון דולר, חברת פרסום לחברות נדלן ואנליזה וכאמור חברת המימון שלנו נדלן קפיטל גרופ.
אנקדוטה קטנה… את חברת נדלן קפיטל גרופ הקמתי כסטארטאפ לפני כשמונה שנים והיום היא כבר ממש לא סטארטאפ – ואנחנו עושים מאות הלוואות בשנה.
אוהב אתכם ואני כאן לכל שאלה
ליאור לוסטיג

Responses