מאבק חיים

#יזמת השבוע לירון דרזנר #פוסט3

הי זו לירון,

איך אני התחלתי?

בתחילת הדרך היתי צריכה למצוא אנשי צוות אבל אני פועלת כרגיל שונה מכולם, אני מצאתי אותם בלינקדין. לא יאמן פלטפורמה שפעם עזרה לי בעבודה הקודמת שלי היום משמשת אותי לאסוף אנשי צוות ומידע על אוגוסטה (ג’ורג’יה) העיר שאני מתמקדת בה. בכדי להגיע לצוות שלי נעזרתי באנשי הקשר שלי בארץ ובעולם. בדרך הזו הם גם יכלו לקרוא מעט עלי ולהבין שלא מדובר במשהי ללא עבר ונסיון.

לא תאמינו כמה דלתות נפתחו עבורי דרך לינקדין, תודה ללינקדין.

בעיניי המחשבה היצירתית והדרך לביצוע הם העיקר, דמינתי איך אני עושה שיחה עם כל בעל מקצוע שעובד איתי ובעיקר כיצד הוא מיד נרתם לסייע לי. הדרך נפתחת והרכישות נעשות בצורה הטובה ביותר עבורנו. להגיד שהכל פעל כך, לא. אבל עצם המחשבה הזו הרגיעה אותי מאוד בכל רגע של משבר. הרי אני למודת משברים, דבר אחד למדתי בשעור האחרון הוא שאני יודעת להתמודד עם מצבים קשים. המחשבה שעכשיו הכל יפעל לטובתי הרגיעה את הדרך עד כדי כך שהסביבה כל הזמן לא הבינה כמה אני רגועה בתהליך. ממליצה בחום על עניין המינדסט הנכון לכל אחד, להתרכז במה יכול לצאת טוב ואיך הדרך הטובה לכל אחד.

התחלתי להגיד לעצמי שאני מלכה וכמלכה מתיחסים אלי בכבוד, אין זה אומר שאני משפילה את הסובבים אותי להיפך כולם מלכים ומלכות לצידי ולכן יש להתיחס אליהם בכבוד. אבל זה הוביל אותי לנפות את בעלי המקצוע שלא נהנתי מדרך העבודה שלהם. מעדיפה לעשות עסקים עם אנשים הגונים ונאמנים.

תודה לדרך,

לירון

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה?

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה ? הרבה אנשים שהיו רוצים להשקיע בנדל”ן בכלל באופן כללי, לא עושים את זה, והם לא יעשו את זה בגלל הפחד. הפחד מלהיכשל הוא פחד משתק. מאיפה נובע הפחד הזה ? הפחד הזה נובע קודם כל מהחינוך שקיבלנו בבית. אם בבית לא דיברו על כסף וכל הזמן אמרו לנו…

Responses