פוסט סיכום אורי ברקן

#יזםהשבוע יורי ברקן #פוסט6
פוסט סיכום
מדהים כמה לפעמים אנחנו חושבים שאין לנו מה לרשום או מה לתרום בקבוצה שבה יש כל כך הרבה יזמים רציניים, כרישי נדל”ן אבל ברגע שמתחילים להקליד המילים המחשבות פשוט פולטות את המילים על המסך, במיוחד כשכותבים על נושא שאוהבים להתעסק בו.
עבורי זה היה שבוע מדהים, אנרגיות טובות וגם עמוס מאד, אבל בעולמינו שבוע עמוס זה שבוע טוב, עדיף על שבוע חלש בכל מקרה.
האמת מאד הופתעתי לטובה מהפניות של אנשים בפרטי, כאלה שפשוט כתבו להגיד מילה טובה כאלה שסתם רוצים להתחבר ולהכיר שמבחינתי זה הכי בכיף וכאלה שרוצים שת”פ כזה או אחר או פשוט אנשים שרוצים להשקיע בפלורידה ולא יודעים איך להתחיל, אני מאד מאד שמח מפניות כאלה וזה זכות גדולה עבורי לעזור. אני חושב שהקבוצה הזאת זה מדהים כי כמות הידע והערך שמקבלים בה ועוד בתמצות זה פשוט שווה זהב וכיף שיש כזאת קבוצה.
לסיום שבוע הפוסטים ולפתיחתו של שבוע הבא אני רק רוצה להזכיר שאמנם אנחנו עוסקים בנדל”ן, בין עם זה הולסייל, פילפינג או רכישת נכסים להשקעה, כל עסקה כזאת מלווה בלחץ מסויים ואנשים שוכחים צריך לקחת לפעמים גם אתנחתא קטנה, לנשום, לקחת איזה פסק זמן, ברייק קטן לעצמך.
אומרים ששריר גדל במנוחה, אני מאמין שגם המוח שלנו מתפקד טוב יותר כשאנחנו נותנים לו לנוח טיפה אחרי הרבה מאד מאמץ.
זה מצחיק לחשוב אבל העסקאות הטובות ביותר של הגיעו מלהכיר אנשים בג’קוזי בקרוז או פשוט שיחה רנדומלית בספורט בר. והכי חשוב זה לאהוב את התחום כי אני חושב שאם התחום מעניין ומסקרן, ההצלחה תגיע בהתאם.
אני מאד רוצה להודות Avi Ben Mordechay ו Lior Lustig על הבמה בפלטפורמה, זה לא מובן מאיליו, מאד נהניתי ומקווה שנתתי איזה ערך בין אם בידע, כיוון חשיבה או סתם להעביר זמן ברכבת, זה גם חשוב.
קצת על העבודה שלי כסוכן נדל”ן, אני עובד מטעם קלר וויליאמס, הם נחשבים לברוקר הגדול ביותר בארה”ב והם נמצאים בכל רחבי הסטייטים לכן אם משהו צריך סוכן, אני אוכל לקשר לאחד במקום המיועד תוך זמן קצר מאד בלי להתחיל לחפש משהו מהאזור.
אם משהו מעוניין או חושב שהוא מעוניין ברכישת נכס בפלורידה אבל עדיין יש התלבטות או שאלות, אני זמין לשאלות, בשמחה רבה בין אם זה בפרטי, במסנג’ר או אם לווצאפ.
הווצאפ הישראלי שלי זה 0506521930
המספר האמריקאי זה 954-451-9497
שיהיה לכולנו שבת שלום והצלחה מרבית!

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה?

כיצד נתגבר על הפחד מההשקעה הראשונה ? הרבה אנשים שהיו רוצים להשקיע בנדל”ן בכלל באופן כללי, לא עושים את זה, והם לא יעשו את זה בגלל הפחד. הפחד מלהיכשל הוא פחד משתק. מאיפה נובע הפחד הזה ? הפחד הזה נובע קודם כל מהחינוך שקיבלנו בבית. אם בבית לא דיברו על כסף וכל הזמן אמרו לנו…

Responses