היכרות

#יזםשבוע שמוליק בורגן

#פוסט1

שלום חברים, שמחים על ההזדמנות והבמה שניתנה לנו

שמי שמואל בורגן

השותף שלי יואל בורובסקי אנחנו בעלים של חברת “אמת השקעות” מבית B&B.

כמו רבים וטובים בקהילה הזו, גם אנחנו זיהינו את הפוטנציאל הרב בשוק הנדל”ן האמריקאי בארה”ב אליו נכנסנו בשנת 2017.

המצב בשוק היה עוד טרום קורונה, לפני העלייה החדה במחירים, ואנחנו עבדנו בשוק נוח למתחילים עם אפשרות רכישה עם הון עצמי נמוך יחסית.

באותה שנה למדנו את התחום תיאורטי ומעשי, ובנינו צוות מקומי חזק שדרכו רכשנו וניהלנו את הנכסים שרכשנו עבורנו יחד עם חברות הניהול המקומיות, לאחר שצברנו ניסיון וידע רב בתחום קיבלנו החלטה לאגד קבוצות משקיעים ולהוביל פרוייקטים בתחום הנדל”ן בארה”ב.

ההצלחה של הפרויקטים עזרו לנו להתרחב ולהקים עסק עם עצמאות פיננסית מלאה במיקוד על ליווי משקיעים לתוספת הכנסה פסיבית.

כיום אנחנו מחזיקים בנכסים מסחריים, מולטי פמילי, קרקעות ובניה חדשה, ועוד היד נטויה..

ככל שהזמן עבר, הניסיון, הידע, הניהול והתפעול השתפרו, שיפרנו את הביצועים של ההשקעות שהובלנו יחד עם המשקיעים הנאמנים שלנו וחלקם אף הרחיבו את ההשקעות בפרויקטים חדשים.

שלא תחשבו אחרת. הדרך לנדל”ן לא הייתה טבעית,

התחלנו את החיים כשכירים בחברות מובילות עם משרות טובות, אבל הרצון ליזמות תמיד היה קיים ולאחר היכרות עם התחום מאחרים, החשיפה למנטליות האמריקאית וגודל השוק יחד עם ההון כניסה הנמוך, יצר כרית נוחה להשקיע את כל זמננו ביזמות בארה”ב וכאמור ב 2017 החלטנו ללכת על על הקופה.

נרשמנו ללימודי נדל”ן בארה”ב והתחלנו ביצירת קשרים מה שקידם אותנו בטווח הרחוק (גם בתחומי יזמות אחרים)

במהלך 2023 התחלנו בבניית תשתית רחבה יותר שתשמש אותנו לבניית סיסטם המתאים לנפח פעילות רחב יותר, צירפנו אנשים והרחבנו את הפעילות שלנו בתחום השיווק והמכירות.

הקמנו את התשתית לעסק מתרחב בתחום וכיום אנחנו יחד עם עשרות המשקיעים שלנו רוכשים פרויקטים בנדל”ן ארה”ב.

אז מה יהיה לנו השבוע?

נספר את הסיפור האישי שלנו איך הפכנו משכירים לעצמאיים במשרה מלאה ולמה השותפות בינינו הייתה קריטית להצלחה.

נספר על ההשלכות הכלכליות האישיות ואיך עושים את המעבר הזה באופן נכון ומקצועי, כאשר לא נדרש להתחיל עם הון עצמי גבוה כדי לסיים כבעלים של מספר פרויקטים.

נספר על הכניסה האמיתית שלנו לעולם היזמות, זיהוי הזדמנויות שאסור לסרב להם ומדוע חייבים להוציא מהלקסיקון את הפחד, החששות והמחשבות שזה גדול עלינו וכו’

נפרט על הפרויקטים שלנו היום ועבודה שלנו אל מול השותפים בארה”ב ואיפה הערך מוסף שלנו למשקיעים בארץ.

העבודה שלנו מתרכזת בעיקר בפרויקטים שהכסף הגדול נמצא בעסקה עצמה, או במינוף עתידי שלה.

ונסיים כמובן עם מילת הקסם “מינוף”. שם נמצאת הנוסחה להצלחה. הכסף יכול לעבוד בשבילנו רק כאשר נצבור את הידע והיכולת למנף את הכסף (ולהנות כמובן מהפלא השביעי ריבית דריבית) כולל מינוף התשואה שיוביל לתהליך של בנית תזרים כספי קבוע שרק יילך ויגדל (המינוף מעולם לא ייפסק) ויביא להכנסה פסיבית אמיתית ובהמשך גם לעצמאות כלכלית, שזה החזון האמיתי שלנו בשבילנו וגם עבור המשקיעים שלנו.

בתמונה יואל ואני לפני כמה שנים בנסיעה הראשונה שלנו לארה”ב

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses