שלום חברים יקרים, גמדים וענקים כה אמר נדל”נאל … בעוד הבורסה נפלה, אנשים קופצים…

שלום חברים יקרים, גמדים וענקים כה אמר נדל”נאל … בעוד הבורסה נפלה, אנשים קופצים…

תאריך הפרסום המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק:
2019-01-03T07:26:24+0000

שלום חברים יקרים, גמדים וענקים

כה אמר נדל”נאל …

בעוד הבורסה נפלה, אנשים קופצים מהגג, גם משיח של נדלנאל קפץ, והודיעו שהוא נהרג התשואות בפורום שלנו מפגיזות לשמיים – הפורום עשה 299 אחוז !!!! בחודש !!!! של חברים חדשים שהצטרפו למשפחה ! (זה ברוטו כן, לא כולל הפחתות של ניהול, תיקונים Vacancy וחברים שעפו על האלגוריתם של נדל”נאל הנורא!)

כמו כן ….

772 אחוז !!! או 11,700 של וואה וואה ווי וואווההה !!!!! פוסטים, תגובות ולייקים למיניהם (גם זה עם הפרצוף הצהוב בהלם מעצמו שהוא קיים) – עם 96.756 אחוז של פוסטים באיכות תוצרת חוץ משהו משהו !

וקבלו את זה ….

40 ערכים של הנדל”נפדיה שנלמדו במלואם על ידי בוגרי החודש הראשון של האוניברסיטה !

דרך אגב ערכי הנדל”נפדיה מוכרים כנקודות לימוד באוניברסיטאות המכובדות ביותר בעולם כדוגמת Yale בקונטיקט, שמי שהיה בהרצאה שלי יודע שיש לאוניברסיטה הזאת המוווןן מהמשותף עם הפורום. למה ??? כי גם היא וגם אנחנו מקום ראשון בארצות הברית !!!! (חבל רק שהיא לא כמונו מתמקדת בדברים החשובים בחיים כמו נדל”ן בארה”ב שאשכרא עושה לאנשים כסף ולא קישקושים שרק יתקעו אותם יותר במירוץ העכברים) – ויש לנו גם יתרון עליה כי אצלנו יש שכר לימוד חינם לגמדים ללא צורך במלגת נמוך קומה !

דרך אגב מי שעוד לא מכיר את הנדל”נפדיה שלנו – מוזמן ללחוץ על Units בתפריט ולהנות מאוניברסיטת הנדל”ן הטובה והאיכותית ביקום חינם אין כסף !

חדש !!! כל יום שבת נעביר את הפורום לפורמט נדלנפדיה, כלומר מי שיכנס לפורום יפול ישר על הנדלנפדיה אז אל תהיו בשוק – הפורום לא נעלם. ככה תוכלו לשבת בשקט בשבת, להרגע עם כוס וקפה וללמוד קצת נדלן – תמיד תוכלו ללחוץ על לשונית הדיונים ולחזור לפורום גם כשהפורום נופל ישר על הנדלנפדיה אז לא לדאוג.

אז יאללה חברים אנחנו מתים עליכם ותמשיכו לעשות את הפורום הזה למדהים איכותי ומשהו משהו ! חזק ואמץ !


קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses